Back to Question Center
0

Malware ja selle vältimise viisid - Semalt näitab sulle vähe trikke

1 answers:

Julia Vashneva, Semalt vanem klienditeeninduse juht, avab teie silmad mõnedele trikkidele, mida tuleb rünnata pahavara ajal.

Peaaegu kõik meist on meie elus osalenud arvuti viirused ja pahavara. Kas mul on õigus? Ei ole lõbus olla viirusi; selle asemel peaksite olema seotud Interneti ohutuse ja turvalisusega. Kui teie arvuti hakkab aeglustuma, on see aeg, kui peate vältima pahavara ja võtma tõsiseid meetmeid .

Kasutage kihilist kaitset kõigis punktides

Kõige esimene asi, mida peaksite tegema, on kasutada igasugust kihilist kaitset. See hoiab teie süsteemi veebipõhiste rünnakute, Interneti-haavatavuste, mutatsioonide viiruste ja autojuhtide allalaadimise eest turvaliselt. Maksimaalse kaitse saamiseks peate aktiveerima oma võrgu ohu kaitse tarkvara ja skannima seadet üks või kaks korda nädalas. Võite proovida sissetungimise ennetamise süsteeme, tulemüüri, ülevaadet, SONARit ja viirusetõrjeid veebi turvalisuse tagamiseks. Symantec Security Response ütleb, et peame oma tarkvara ja operatsioonisüsteeme ajakohastama.

Vähendage rünnaku pinda

Rünnaku pinna oluliseks vähendamiseks on oluline. Peaksite desinstallima rakendused, mida te ei kasuta. Lubage mul siin öelda, et suure riskiga või tundlikud tulemusnäitajad võivad teie süsteemile maksimaalselt kahjustada. Sellepärast peaksite oma seadet ühe päeva jooksul skannima ning teadmata ja soovimatut tarkvara installima eemale.

Täienda Symantec Endpoint Protection'i vaikeseadeid

Symanteti lõpp-punkti kaitse seaded on olulised..Isegi mõned seaded võivad teie veebikeskkonnas kaitset muuta. Peaksite sätted säilitama vastavalt teie nõuetele ja tagama privaatsuse, et häkkerid teid ei petaks.

Värskendage brauseri pistikprogramme

Enamik ründajad hindavad teie brauserid ja siis proovivad teie süsteeme nakatada. Sellepärast on oluline hoida oma brauseri seaded ja pistikprogrammid ajakohasena. Ärge kunagi kasutage arvutit või mobiilsideseadet skannides Internet Exploreri, Acrobat, Flashi ja Abode Photoshopi. Paljud viirused ja pahavara sisenevad teie süsteemi Internet Exploreri kaudu. Niisiis, paremini hoida eemal sellest brauserist ja proovida Google Chrome'i või teist oma valitud brauserit.

Block P2P kasutamine

Üks lihtsamaid ja kiireimaid viise, kuidas häkkerid pahavara levitamiseks kasutavad peer-to-peer (P2P) võrke. Peaksite alati blokeerima P2P-i kasutamise. Selleks võite luua ja jõustada mitte-P2P-poliitikat, nagu teie arvuti kasutamine, tuleks piirata, nii et ükski välisest isikust ei saaks teie seadet kasutada. Nii saate tagada, et teie arvuti on olulisel määral pandud pahavara ja viiruste eest.

Lülita AutoRun v

älja

Saate peatada viiruste ja pahavara saabumise AutoRun'i abil. Kui laadite alla midagi, peate selle alati välja lülitama, et tarbetuid esemeid arvutisse ei installita .

Veenduge, et kõik OS-i plaastrid oleksid rakendatud

Viimaks, kuid mitte vähem, peate tagama, et iga OS-i plaaster oleks korralikult rakendatud. Ettevõtted nagu Apple, Microsoft ja Google vabastamist pakkujad, turvapaigad ja käigultparandused oma globaalsetele klientidele iga kuu. Nende tooted aitavad meil parandada meie operatsioonisüsteemide defekte. Võite saada mõni neist toodetest ja installida oma arvutisse maksimaalse ohutuse ja veebipõhise kaitse saamiseks. Kas te kasutate operatsioonisüsteemi Mac OS X, Windows või mõnda muud operatsioonisüsteemi, peaksite brausereid ja programme alati uuendama üks või kaks korda kuus Source .

November 28, 2017