Back to Question Center
0

Küsi Semalt: mis on lihtsaim viis viiruse rämpssisu saamiseks

1 answers:

Pärast Google Analyticsi installimist, kui märkate, et teie liiklus on juhuslikult kasvanud, on see märge selle kohta, et teie veebisait saab võltsid vaateid ja te peate võtma meetmeid, et neist võimalikult vara lahti saada.

Artem Abgarian, Semalt vanemate kliendihaldurite juht, hoiatab, et kahjuks pole olemas võimalust eemaldada rämpspost Google Analyticsist püsivalt. Kuid võite riske minimeerida mitmel viisil.

Rämpspost ja nende kasutamine

Üks peamisi põhjusi, miks me saame rämpsposti viited, on rämpspostibotid. Häkkerid kujundavad neid mitmel viisil ja püüavad oma veebisaite häkkida suure hulga inimestega. Nad saadavad teie postkasti huvitavaid linke ja teeselda, et nad võivad tekitada palju liiklust. Kui klõpsate nendele linkidele, näete, et saidil on palju liiklust, kuid see liiklus ei ole midagi reaalsust. Häkkijad kasutavad rämpsposti, et teid petta.

Viidete rämpsposti tüübid

Rämpspostivoobid kasutavad mitmesuguseid viirusliku rämpsposti loomise meetodeid: kummitöö viiruste ja indekseerijate viited. Google Analytics ei saa hinnata ega hinnata, mis on indekseerija viide ja mis on kummitusviide. Kummitöö viirused ilmuvad siis, kui teie Google Analyticsi on tabatud võltsitud või tundmatu liiklus, samas kui indeksoija suunatakse, kui teie sait saab tundmatutelt allikatelt suure hulga vaateid. Peate roboteid eemaldama, kuna peate vähendama oma serverite ja veebisaitide koormust. Samuti on oluline saada Google Analyticsist täpseid andmeid teie saidi tervise kohta..

Peamised rämpspostiga seotud domeenid

Ei oleks vale öelda, et on palju rämpsposti domeene, kuid kuulsad on darodar.com, ilovevitaly.co, semalt.com ja buttons-for-website.com. Oluline on hoida eemal nendelt veebisaitidelt ja muudelt sarnastelt saitidelt, kuna need võivad saidile kahjustada ja teie Google AdSense'i rikkuda.

Hästikudude ja ämblike eemaldamine

Kohandades oma seadeid, saate oma andmetelt eemaldada hästi käitunud ämblikud ja robotid. Kui te ei blokeeri neid ega eemalda neid nii vara kui võimalik, on tõenäosus, et teie sait kahjustub. Enamik roboteid ja ämblikorte vaatab saidile sobivad, kuid need kahjustavad teie võrgu- ja offlain-andmeid. Google Analytics pakub mitmesuguseid pakkumisi, näpunäiteid, nippe ja soovitusi nende veebisaidilt eemaldamiseks. Uute värskenduste kontrollimiseks ja seadete kohandamiseks võite minna administraatori sektsiooni.

Kuidas eemaldada Ghost viiteid?

Pärast mõnede tehingute katsetamist leidsin, et teie filtreid installides ja aktiveerimisel on lihtne blokeerida kummitusviide. Online-kaitse maksimeerimiseks veenduge, et kasutate erinevaid filtreid. Samuti peaksite seadistama kehtiva hostinime filtreid. Selleks peate oma jälgimis-ID või numbri sisestama. Lubage mul siin öelda, et botsid on väga nutikad; nad ei lase ühtegi võimalust minna, kui saidi või Google Analyticsi ei kahjustata.

eemalda indekseerija rämpsposti

Kui olete ülaltoodud seaded korrigeerinud, on järgmine samm rakendada kehtivat hostinime filtrit, mis hoiab teie saidi ja Google Analyticsi viirusliku rämpsposti eest kaitstuna. Ärge unustage, et indeksoijat külastavad teie saiti kohe ja siis proovige teie andmeid kahjustada. Sellepärast peate need kõigepealt eemaldama nii oma saidilt kui ka Analyticsist Source .

November 28, 2017