Back to Question Center
0

Kuidas veenda kliente SEO-sõbraliku sisu ostma

1 answers:

Märkimisväärne arv ettevõtteid on arvamusel, et nad saavad maksta raha eest, kuid üllatusena ei pruugi nende ajaveebid populaarsust saada ning lõpuks ei suuda tooteid edasi müüa. Sotsiaalmeediumi jälgijate arv on endiselt kõrge, kuid nende veebiturunduse sekkumised ei suuda neid edasi liikuda.

Sisu on kriitiline, kuid ettevõtted jäävad selle tähtsuse alla - card access products. Max Bell, Semalt klienditeeninduse juht, selgitab, miks on saidil väga oluline sisu pakkuda.

Halo mõju

Kui teie veebipõhisel platvormil on kehv sisu, arvad inimesed, et teie toode on halb. Psühholoogiliselt on halo-efekt selgitanud, miks atraktiivseid inimesi nimetatakse tihti usaldusväärseteks. See tähendab, et kui teie sisu on hea, siis arvab publik ka seda, et teie toode on hea.

Keskmise sisuga

Halo efekt on märkimisväärne ainult siis, kui inimesed märgivad teid ja juhul, kui teie sisu on tavaline, siis keegi teid ei tunne. Veeb on üks tavalise sisuga mägi, mis on vähem huvitav ja halvasti kirjutatud. Teie odavad kirjanikud ei aita teil oma publikule võita, sest inimesed valivad muid saite, millel on hea sisu..

Keskmine sisu ei suuda linke saada

Kui investeerite reklaamimisesse suuresti ja kui inimesed teie saidil saavad juurdepääsu, otsustate, et see ei sobi neile, siis pole investeering väärt. Suurepärase sisu abil saate ligi pääseda ligi klientidele ja lugejatele.

Awesome sisul on jalad. Reklaam ei ole

Mõnel juhul ei pruugi kõik suurepärased sisu saavutada palju, kuid enamus suurest materjalist levib aega ja jõuab ühiskondliku meedia ja muude platvormide kaudu jagamisele.

Super sisu seob teie brändi teatud isikupäraga

Kehv kirjalik sissekanne ei mõjuta sind, see ei liigu teid ja see ei aita sind kaasa. Tegelikult võib seda nimetada lihtsalt tindi raiskaks. Teiselt poolt võib hea sisu teha palju. See loob ühenduse, isiksuse ja tunnete. Juhul, kui teil on vaja oma sisu olla lahe, peate leidma inimese, kes on kursis sisutrendidega.

See käivitab teid kui asutus

Super sisu on hästi struktureeritud ja terviklik, mis muudab teid sektori eksperdiks. See tõmbab mõjurite hulka, kes on kriitiline publik, ja kui nad hakkavad teie sisu avaldama, teie platvormi lugema ja linkimist teistele saitidele, siis saate palju kasu.

Kehv sisu ei ole väärt investeeringuid

Halvasti uuritud ja kirjalik sisu ei ole väärt kapitali, mida te kulutate sellele, sest see ei suuda muljet avaldada ja lõppkokkuvõttes ei ole suur publik seda läbi lugeda. Super sisu on kulukas, kuid sellel on potentsiaal jõuda suurele vaatajaskonnale ja kujundada oma brändi.

November 28, 2017