Back to Question Center
0

Kuidas säilitada SEO edetabelit veebisaidi ümberkujundamisel - Semalt ekspertarvamused

1 answers:

Veebisaidi ümberkujundamine ja SEO üllatuste säilitamine üritab sedanõuab hoolikat planeerimist, kõrgelt kvalifitseeritud arendajat ja palju kannatlikkust. Vilets töö muudab praeguste klientide potentsiaali kaotamakliendid, samuti olulised veebisaidi andmed.

On top 9 nõuanded, mida pakub Max Bell, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused, mis aitavad teil veebisaidi ümberkujundamise ajal oma SEO taset säilitada.

Näpunäide # 1 Ümberkujundamine eraldi domeenil

Reaalajas veebisaidil töötamine võib nii teie kui ka teie klientide jaoks olla katastroofiline.Lingid ei pruugi töötada, nagu peaks, viies pettunud klientideni. Parim viis selle lahendamiseks on luua teine ​​valdkondoma uue veebisaidi jaoks ja töötage sellel, kuni olete valmis elama ja seejärel vahetage originaaliga - email rr login. See on eelistatud tööviisuues veebisaidil. On ka teisi, kes usuvad, et lihtsalt praeguse veebisaidi keelamine ja otseselt muudatuste tegemine on parem. Lähebsee marsruut ei ole ideaalne, kuna ei ole öeldud, kui kaua peab teie veebisait olema ette nähtud, jättes oma klientidele külma.

Vihje # 2 Säilitada veebisaidi struktuurid tuttav

Saidi dramaatilised muudatused ei pruugi olla teie jaoks parim samm. Tuttavon hea asi. Inimesed tunnevad seda, mida nad teavad. Nad usuvad, mida nad tuttavad. Olge ettevaatlik, et oma vana veebisaidi elemente hoida hoidesuue oma ümberkujundamine. Enne tööle asumist püüdke oma vanemat veebisaiti kaart välja ja seejärel kasutage seda indekseerimiseks uuel saidilmõte, kuidas kahe saidi struktuurid võrrelda.

Näpunäide # 3 Vanade veebisaitide varundamine

Teie esialgne veebisaidi andmed on väga olulised ja see on oluline varundamisekssiis hakkate tööle, sest kui te seda kaotate, on see raske, kui mitte võimatu selle välja hankida. Sa pead hoidma vahelehtiteie lehti ja luua 301 ümbersuunamist, et otsingumootorid saaksid uuesti kalibreerida ja inimesi oma uuele veebisaidile saata. Selle sammu puudumineon üks kindel viis, kuidas hävitada oma pingeread. Edaspidiseks kasutamiseks hoidke ka oma saidikaardi koopiat tekstifailis.

Näpunäide # 4 Vastu võetud muudetud veebisaidi ajutine URL

Uue kujundatud veebisaidi jaoks peate looma ajutise URL-isa saad töötada. Kopeerige vana URL selle URL-i juurde. Kõik vajalikud muudatused, mida vajate, tuleks teha sellel saidil. See URL peab olemaei tohi indekseerida, sest otsingumootorid ei ole mõeldud selleks, et see välja tõsta. Kui kõik on uuele saidile valmis, vahetage see väljadomeene ja mine elada..

Vihje # 5 Ärge unustage 301 ümbersuunamist

Need ümbersuunamised säästavad teie ja teie klientide peavalud.Samuti räägivad nad otsingumootoritest, kust teie orgaaniline liiklus saata ja kuidas teid austada. Nad aitavad tagada, et kõik töötabnagu peaks, ja et lingid töötavad korralikult. Võimalik, et peate looma 301 ümbersuunamist iga teie lehe kohta, eriti lehtedegaolulised tagasilinkid.

Vihje # 6 Kaasa 404 lehekülge

Miski ei ole nii masendav, kui klient ei suuda lehele pääsedakoos vajaliku teabega. 404-lehekülg, millel on just õige sõnum, võib neid õiges suunas suunata. Võite isegilisage otsingukast, et neid välja aidata. 404 lehekülje kasutamine võimaldab otsingumootoritel korralikult oma uut saiti ja teavet indekseerida.

Vihje # 7 Ärge unustage tagasilinke

Tagasilinke on raske luua ja võtta suhteid arendavate aastate jooksulteiste hea mainega saitide omanikega. Nad ei ole midagi, mida soovite lihtsalt unustada või võtta kergelt. Peate koguma kõikTe saate oma tagasilinkide kohta statistikat ja seejärel leida viisi, kuidas neid oma uude saidile lisada. Parim viis seda teha onanda teistele veebisaitide omanikele teie uus link ja paluda neil endine muuta. Kui see pole teostatav, peate looma 301ümbersuunamisi iga lehega koos backlinkiga.

Vihje # 8 Kontrollige oma tööd

Keegi ei ole kunagi öelnud, et veebisaidi ümberkujundamine oli lihtne ja see lihtsalt see tõestab! Pärastkõik on öeldud ja tehtud, peate tagama, et kõik on optimeeritud. Pilte tuleb vähendada ja märgistada parimal viisilvõimalik. Robots.txt peab õigesti seadistama või otsingumootori indekseerijad ei saa teie uut saiti lugeda. Otsige purunenud linkeja parandage need. Uue saidi kinnitamiseks logige sisse Google Webmasteris. Laadige alla, kuna Google lubab teil näha, kas teie uus sait saab ollakorralikult juurdepääs. Ärge unustage oma uut saiti Google'ile edastada indeksi esitamise kaudu.

Vihje # 9 Jälgimise edenemine pärast elamist

Töö ei lõppe pärast uue veebisaidi käivitamist. Sa pead ikkagi hoidmasilma peal "enne ümberkujundamist" ja "pärast ümberkujundamist" põrkumise määrad. Sellest statistikast saab teada, kuidas inimesed reageerivad uuelesait Kõrge põrkekiirus tähendab, et inimesed ei ole uue veebisaidi kohta midagi üsna rahul. Igatahes peate seda leidmaja muudad seda.

Kokkuvõte

Uue saidi toimimise jälgimise ajapikendus on 180 päeva. Ajalseekord sa ei tohiks oma vana domeeni nime ära lasta. Peate seda jätkama, samuti 301 ümbersuunamist, mis saadavad inimesioma uude saidile. Muutmine pole kunagi lihtne, kuid kui te järgite neid samme, on teie tõenäosus probleeme tekitada oluliselt.

November 27, 2017