Back to Question Center
0

Kuidas blokeerida rämpsposti viber'is - Semalt ekspertarvamused

1 answers:

Kas olete saanud sellel kuul Viberis rämpsposti? Kui te olete välja lülitatud, pole te ainus, sest need sõnumid on kõik ümber.

Ei ole kõige kaasaegsemaid rünnakuid, need ebameeldivuste teavitamine muutub üha tavalisemaks. See tuleneb sellest, et tänapäeva vastavus innovatsioonile on nii loomulik, et seda kasutatakse ja trikitakse.

Siin on mõned kasulikud probleemid, mis on juhtiv ekspert Semalt Ryan Johnson, kes suunab teid oma viberi konto kaitsmiseks rämpsposti sõnumitest.

Me kuulame Viberi klientide üha enam proteste, et nad saavad viberis märkimisväärset rämpsposti. Mõned neist sõnumitest on ebaolulised ärritused. Kuid paljud neist on ohtlikud. Püügikirjade saated, mis püüavad saada individuaalset teavet, tasuda kaartide numbreid või isegi proovida vidinaid kasutades pahavara, on kõik arvestatud ja märkimisväärne hulk Viberi kliente on avalduse heaolu tõttu rõhutatud.

Viber arvestab tasuta sõnumeid Viberi klientide vahel, kellel on oma mobiiltelefoniga rakendus. Kuna see on seotud ühe telefoninumbriga, on klientidel hüpoteetiliselt ainult üks või mitu kirjet ning need andmed on seotud mobiiltelefoniga. See tähendab, et Viber on kasulik teavitusetapp, kuid see muudab rämpsposti saatjate jaoks veelgi olulise tähtsuse. Sel viisil soovivad nad saata rämpsposti Viberi klientidele.

Igal juhul võite takistada rämpsposti saatjaid ja Viber püüab raskendada rämpspostiga saatjaid teile ärritavate sõnumite saatmiseks.

See, mis toimub kõikjal, on see, et mõni rämpspost nõuab, et te puudutaksite õrna ühendust, nii et ta kogub kokku suurtes kogustes üksikisikuid.

Sõnum saadetakse kõigile, rämpspostisaatja lahkub kogumist, ja sul on jäetud ebaviisakaks, et mitte ühelgi viisil Beam Boycott varjundit või lähenemist kasumlikule kasumile.

Mõned Viberi kliendid on oma kirjetes saatnud rämpsposti. Viber ei saa neid sõnumeid saata ja organisatsioon ei ole selleks volitatud. Viber Media ei saa ja ei saa kunagi klientidele reklaame.

Tragically, see ei tähenda, et mõned trikkis töötavad spetsialistid ei püüa hetkel rämpsposti üksikisikutele edastamiseks kasutada. Mõned põgusad saidid on isegi hakanud pakkuma rämpsposti saatmist klientidele kulul ja Viber püüab neid sulgeda.

Väljas võimalusel, et saate sõnumeid, mida te ei vaja, peate te seda tegema:

1. Kui keegi saadab teile rämpsposti, avage see ja vali valikud (iOS-is on see ratas paremas ülanurgas).

2. Valige "Square this Contact", nagu te regulaarselt koos kliendiga, kellele te peate tükkima.

3. Võite samamoodi rämpsposti saatja Viberile teatada, kui sõidate selle lehe juurde. Tehke punkt, et valida "eriteemaline küsimus" ja paljundage Viberile kliendilt rämpsposti. Lisaks avaldage Viberile rämpsposti telefoninumber ja nad tegelevad sellega sellel teemal.

Usume, et tulevane Viberi variant sisaldab võimalust teatada rämpspostist konkreetselt rakenduses. Sest praegused takistavad süüdlasi on parim, mida saate teha Source .

November 28, 2017