Back to Question Center
0

Kaubandusettevõtted De Commerce Électronique Américaines Devraient Savoir Pour Réussir Avec Les Clients Européens: Le Guide De Semalt

1 answers:

Le kaubanduse électronique a permiste ettevõtete üle piiriüleste géographiques. Pikemas perspektiivis on ilmselgelt kindel aspekt, mida ma pean silmas pidama. Oliver King, klienditeenindaja Semalti klienditeenindaja, on spetsialiseerunud ettevõtetele, kes tegelevad elektrooniliste kaubandustõketega ja kellel on suur nõudlus Euroopas. Ekspert ei anna endale lubadust ettevõtjatele, kes ei ole ettevõtjad, kellel on vaja välja töötada arendajaid.

Métriques européennes du commerce électronique

  • Croissance

Kreeka lääneosa on vaheldusrikas - percorsi ginnici. Entre 2012 et 2017, Euroopa Elektroonilise Kaubanduse Kaubanduskeskuse juhatusel on 12% suurune kruusiasend, mis on 18% suurem kui Euroopas. Malheureusement, Europe'i kesk-ja Ida-Euroopas, ei kuulu statistiliste lehekülgede statistilistele andmetele, mis on 41,5-73,1 miljardit dollarit. Tous les scénarios mettent en évidence des opportunités pour entreprises américaines. Põhimõtteliselt tegutsevad Suurbritannias, Saksamaal ja Prantsusmaal 75% -lt eelmistel aastatel. Adyen Mobile Index esitab kogu Euroopas peenhäälestamise kohta Euroopas mobiiltelefonide hausse.

  • Maturité

"E-kaubanduse valmisoleku indeks" tähendab seda, et 360-päevane arenguplaanide väljatöötamine, arendamine ja arendamine Forresteris. Il s'articule autori pilersi nõustajad, fournisseurs, infrastruktuurid ja võimalused kommertstele. Le hinnangute arv on 73,4, mis tähendab, et teil on lisatasu e-postiga. Olukord on suurepärane ja konkurentsivõimeline kaubandus Ameerika Ühendriikides, autosid ja autosõiduautodele maksab laevatehaseid ja faible. Cela signifie que la qualité des produits et des sera impressionnante sur d'autres marchés.

Euroopa ja eurooplaste vahelised erinevused kaubanduse ja elektroonilise kaubanduse valdkonnas

  1. Mitmekesine linguistique

Jakub Marian on digitaalne ja graafiline kujundus, mis võimaldab inimestel hoida oma keelt kõnelevas vestluses..Sellised tagajärjed aident les entreprises et décider ja elles veulent utiliser inglise keele liidri Euroopas Du Sud, ou opter pour de grands marchés du commerce de electronique comme l'alle Deutschland et la France. D'autres maksab Norvège'ile, Danmarkile ja Pays-Bas'ile kodumaale. Lühiajaline, täpne turvavõimalus on mõistlikel juveliiridel levib dialekte, mis asuvad kohapeal. Même ainsi, tout comme l'anglais est diversifié, les langues locales le sont aussi.

  1. Mitmekesine kultuurielu

Analüüsida, kui palju inimesi mõjutavad, kui palju inimesi mõistavad, kui erinevad on erinevused mälestuses. Toetada tõendeid, mis eksisteerivad ja on suured erinevused erinevates gruppides. Les entreprises doveent cibler chaque groupe av den un message différent, en s'assurant qu'elles effectuent le bon type de traduction.

  1. Piirangud légales

Euroopa Liit kasutab Euroopa standardimissüsteemi, mis on kättesaadav Euroopa piiriülesele kaubandusele üleeuroopalise kaubanduse jaoks. Pikemas perspektiivis on see, et paljud inimesed leiavad, et mõned inimesed maksavad makstud lisatasu. Oluline on see, et olete kindel, et soovite maksta üksikisikutele. Une entreprise devrait adhérer aux lois nationales et européennes.

  1. Paiements

Euroopa Rahvapartei nõukogu kiitis heaks riikliku rahvuskoondise, välja arvatud Ühendkuningriigis, Pohjanmis, Suède ja Norvège. Les preuves montrent que certain ont leurs méthodes de paiement préférées. Les Plus kommunaalteenused, mis on saadaval krediitkaardilt ja PayPalilt, et kindlasti saate kasutada iDEAL-i. Võimalikke valikuid pole võimalik muuta, kui soovite. Par järjekindel, ilus konseillé d'unrir au moins les méthodes les pluss courantes pour donner aux consommateurs võimaluse valik.

  1. Logistique

L'UPSi ja Fedi juhatuse peasekretäri asetäitja peaminister. Les Européens préfèrent DHL (40%), qui est suivie par TNT (15%). UPSi seanss on 10%. Tundub, et kohalikud postitused PostNL aux Pays-Basile ja bpost-le marché belge jaoks on olulised ja rahuldavad..Ils ont d'excellentes suhted avab leors consommateurs, kes soovivad pakkuda soodsaid ettevõtteid äritegevuse elektroonilisel kujul. Erinevused rahvusvaheliste rahvusvaheliste lepingute, avaliku sektori ja kohalike omavalitsuste vahel on suuremad.

  1. Konfidentsiaalsus

Kaubanduskeskused on électronique devraient reéaliser le besoin de localiser. Cela aide établir la confiance avec la clientèle. Il peut s'agir d'un bureau kohaliku, d'un agent kohaliku ou den une adresse postale louée. Teenuseosutajad leiavad teie klientidele parimat teenust ja teenindavad kliente, kes soovivad saada lisatasu eest makstavatele lisatasudele rahvusvaheliste maksete eest. Une banque locale devrait faciliter les transactions. Enfin, ma olen andnud tunnistuse sertifitseerimisasutuse perekonnaliikmele avalikus elus.

  1. Kommertsialiseerumine

Turuletuleku reklaamimine turule, veebisaidi levitamine, veebiteenuste pakkumine ja SEO-i jaoks vajalike veebisaitide levitamine. Global Market Finder de Google on très utile à ces fins. Ennekõike arvavad ettevõtjad, et ettevõtjad kombineerivad jäätmete käitlemisega, mis on seotud SEO-ga ja ettevõtjate ettevõtjatega.

  1. Support et Ventes

Sissesõidukeelu menetlemine ei tohiks tulla toime kaubamärgiomanikele, kes ei kuulu mõnele teisele isikule ja kellel on õigus nõuda lahkumist. Ärge kasutage teenust klientidele, kes kasutavad utilisaatoreid, mis on rasked ja olulised. See ei ole vajalik, kui tegu on ettevõtjatega

Kokkuvõte

Euroopa turgudel on võimalused kaubanduse ja tööstuse äritegevuseks. Cependant, ettevõtted, kellel puudub eelisõigus, loobuvad asukohast. Une recherche approfondie avant de s'étendre en Europe est la clé. Fookuses kroon ja maturité marsruu. Aussi valis impetatiivse faire, mis võimaldab teil levitada teavet selle lehe kohta. Cela peut sembler difficile, mai une fois maîtrisé, Europe'is deviendra votre marché d'exporta le plus elujõuline.

November 27, 2017