Back to Question Center
0

Kas serveri asukoht mõjutab teie äri? Semalt ekspertiis

1 answers:

Online-turundus on keerukas protsess, mis võimaldab teil jõuda miljoneid potentsiaalseidväikese ajaperioodi jooksul kliente. Ettevõtted ja ettevõtjad valivad veebituru tänu oma lõpmatuspotentsiaalile uute võimaluste saavutamiselklientidele kogu maailmas. Paljud ettevõtted on oma digitaalse turunduskampaaniate kaudu saavutanud oma suurepärase geograafilise sihtimise oskuse tõttu.

See edu põhjustab palju inimesi kaasatud sihitud SEO - lkw mit fahrer mieten umzug. Selle tulemusena saitiomanikud soovivad, et nende veebisaidi hostimine toimuks konkreetsetes riikides, mõnel konkreetsel sisuhaldussüsteemil. Paljudel juhtudel võivad inimesed seda tehamõtle, kuidas geo-sihtimisega õnnestub ilma füüsilise serveri asukoha kasutamiseta.

Max Bell, ekspert Semalt Digitaalteenused jagavad ettevõtetele geograafilise sihtimise saladusi.

Esialgu on kaalukaid kaalutlusi arvestada. Näiteks:

  • Kuidas hallata mitmekeelset saiti, millel on üks serveri asukoht
  • Kuidas veebirablaatorid eristavad teist keelt dubleerivast sisust
  • Kuidas serveri asukoht võib mõjutada SEO
  • Milline on serveri asukoha mõju minu kliendibaasile

Siiski ei tundu, et serveri asukoht mõjutab e-kaubandustedu enam. Google'i veebimeistrite tööriistadel on CDN-id, mis võivad teha teatud geograafilise sihtimise filtrid ja tagada, et sisu jõuab mõndasihitud tarbijad mööda joont, mis oleks võimalik ainult ideaalsete serverite asukohtade abil.

Kuidas veebisaidid võivad ühele riigile ühes keeles sihtida

Tänapäeva otsingumootorid nagu Google ja Bing omavad veebimeistri tööriistu, mispakkuda teenust teatud liikluse suunamiseks..Google Webmaster Toolsis on see seade saadaval otsingu liikluses>Rahvusvaheline sihtimine> Vahekaart Riik. Sihtkoha optimeerimiseks soovitud riik peaks ilmuma rippmenüüs. Mõningatel juhtudel,veebiarendajad võivad valida majutamiskava, millel on riigikoodeeritud tippdomeen. See CCDL võib sisaldada veebisaidi URL-i naguwww.mysite.de saksa saidi jaoks. Sellised otsingumootorid nagu Google seostavad automaatselt selle domeeni selle konkreetse riigiga. Sel juhul,selline veebisait ei saa seostada teise saidiga.

Kuid mõned veebisaidid kasutavad üldist tipptasemel domeene nagu (.com, .org jne).Sellisel juhul on kasutajal võimalus luua teise riigi kasutaja domeen või alamkataloogid. Kui ei, siis otsingumootorühendab selle automaatselt teiste parameetritega, näiteks:

  • Tagasilinkid saidile
  • Serveri IP-aadress
  • Piiritletud asukohtade andmed ja
  • Asjakohane teave sellistest tööriistadest nagu Google'i minu ettevõte

Hispaanias on võimalik luua veebisait ja suunata kogu selle kohandaminesaksa keel, kasutades Google'i või Bingi veebihalduri tööriistu. Selliste saitide hostimise korral on oluline kaaluda lehe laadimise aja aspekti.Veebileht laadib kõige kiiremini, kui kasutaja asub saidi serveris asuvas riigis.

Lisaks sellele võib veebisait sihtida kogu maailma. Sellisel juhul soovitab Googleribalaiendis oleva menüü kasutamine rippmenüüst. Kui seda ei tehta, võidakse mõni kasu kaotada, eriti selle tõttuautomaatne kohalik SEO, mida Google veebisaidil avaldab. Sisetarnedevõrgu (CDN) kasutamine on samuti väga oluline. Tõhus CDNstrateegia annab ühele aktiivsele serverivõrgule ja muudab saidi vastuse väga kiiresti.

November 27, 2017