Back to Question Center
0

Kas on mingit võimalust end kaitsta veebipõhise pettuse ja identiteedivarguse eest? - Semalt annab vastuse

1 answers:

Internet on täis igasuguseid inimesi. Internetis on palju inimesi, keskulutavad unetuid ööd, kes üritavad teatud tüüpi Interneti-pettusi täita. Interneti-pettus on palju erinevaid vorme. Enamik neistKüberjulgeolekuküsimused pärinevad häkkerite, rämpsposti ja muude küberkurjategijate teosest - einfach umziehen. E-kaubanduse veebisaidi turvalisus seisneb sellessaidi administraatori käed.

Allpool on mõned näpunäited, mida pakub Alexander Peresunko Semalt Kliendihaldur, mis aitaks teil Interneti pettuse ära hoida.

1. Õppige tundmaõppimise ja kirjapüügi katsetamise tuvastamiseks.

Spear andmepüügirünnakudon mõeldud selleks, et proovida ja saada lisateavet isikult, kuna nende veebikonto teises organisatsioonis on häkkinud võikannatab andmete rikkumise eest. Need rünnakud meelitavad üksikisiku isikuandmeid esitama, pakkudes valesid lubadusi. Isik peaksandke minimaalsed andmed enda kohta ettevõtetele või ettevõtetele, välja arvatud juhul, kui ettevõte saab selgitada, miks see teave vajab.Alati saab ettevõte, mis on õigustatud, selgitama ja vastama kõigile küsimustele täpselt.

2. Kasuta tugevaid ja turvalisi paroole.

Tugevate paroolidega, mis ühendavad tähti,erimärgid, mütsid ja numbrid on üks võimalus ennast kaitsta internetipettustelt. Kuid nii palju kui parool on tugev, kasutadessama salasõna mitmel veebisaidil kahjustab teie konto turvalisust. LastPass ja KeePass on mõned teenused, mis aitavadüks luua, hoida ja hallata mitmeid tugevaid paroole kõigile saitidele, mida ta külastab veebis.

3. Hoiduge kahtlaste e-kirjade ja manuste üle.

Isik ei peaks e-kirju avamavõi manused ebausaldusväärsetest allikatest. Tähelepanu tuleks pöörata ka e-kirjadele ja manuste failide laiendamisele usaldusväärsetest allikatestenne nende allalaadimist või avamist, eriti teie pangast või krediidiühistusest ametlikult vaadatavaid e-kirju, milles palutakse teil sisse logida ja vaadatateie konto andmed. Enamik ettevõtteid ei postita kunagi isikut ja palub neil oma kontoteavet kontrollida. Ja isegi siissee on legit, on turvalisem külastada ettevõtte veebisaiti või helistada sellele ettevõttele, mitte klõpsata e-kirjas toodud lingile.

4. Ole skeptiline, informeeritud ja ettevaatlik.

Kui keegi küsib teilt teavet ja sedaei tunne ennast õigesti, ära tee seda, kuni sa ei saa aru, miks inimene vajab teavet. Usalda oma sisemist instinkti. Samuti õppigeteise arvatavaid reklaame ja pakkumisi, mida näete veebis. Kontrollige nende allikaid. Sageli on enamikul nendest sõnumitest sõna "pettus".On aeg lugeda föderaalse kaubanduse komisjoni suuniseid, kuidas kaitsta end identiteedivargusest ja föderaalvalitsuse näpunäiteidInterneti-pettuse vältimiseks aadressil USA.gov. Kui teie identiteet juba varastatud, teavitage sellest identiteedivargusest.

5. Kasutage kõikjal HTTPS-i.

Üksikisikud tagavad, et nad on seotud saitidega,nad külastavad SSL-i kaudu on kõige turvalisem viis tagada, et üks räägib legitiivsest veebisaidist ja veenduma ka sideon krüptitud, seega kaitsevad teid Interneti-pettuste eest.

6. Hoidke oma pahavara-tarkvara uuendatud.

Kuid viirused ja troojalased onei ole tänapäeval üldine probleem; peate oma masinasse installima pahavara-tarkvara. Samuti veenduge, et viirusetõrje püsikstänaseni. Vananenud viirusetõrje pole kasulik.

November 28, 2017