Back to Question Center
0

Interneti pettused ja veebi turvalisus - Semoldi vihjed kõigile Interneti kasutajatele

1 answers:

Kui kasutate regulaarselt Internetti ja eriti e-kirju, siis peate olema teadlike-posti petuskeemidest ja Interneti-pettustest.

Interneti-pettus on teatud tüüpi pettus, mis esineb mitmesugusel kujul. See ulatub alatesInterneti-petuskeemid e-posti ohtudele; kahjuks ei ole kehtestatud eeskirju ja eeskirju Interneti-pettuste ja veebipõhise pettuste vältimiseks. PetturidPeatage mitte midagi, et saada oma tundlikku teavet ja krediitkaardi andmeid. Nad on arukad, kuid see ei tähenda, et te ei suuda varastada.Alati on võimalik neist lahti saada ja oma teavet turvaliselt hoida, eriti kui meeles pidada järgmisi nõuandeid, mida pakubAlexander Peresunko, kliendi edujuht Semalt Digitaalteenused.

Otsige kindlaid ettevõtteid või müüjaid

Sidusettevõtetega tegelemisel on oluline otsida väljakujunenud müüjadvõi ettevõtted. Selleks võite palgata head äriinspektorit või raamatupidajat, kes aitab teil dokumentidega töötada. Veenduge, et tunnete kõikemüüja asukoha, telefoninumbri ja e-posti aadressi kohta. Selleks võite enne tehingu lõpuleviimist küsida paar küsimust. See võib tundudanagu olete palunud palju enne, kui olete oma pakkumise vastu võtnud, kuid see pole kunagi liiga hilja, sest soovite Interneti turvalisust..Sa peaksid kaveenduge, et ostate kaubamärke, mitte kohalikke tooteid. Kui müüja pakub teile kohalikke tooteid, millel pole garantiid,see võib olla murettekitav märk.

Isegi kui veebipõhiste pettuste kohta kirjutatud raamatud on sageli ärimehedei suuda tuvastada õigeid müüjaid. Sellepärast peate müüja enne tehingu lõpetamist uurima. Enamik inimesi ei tee sedateevad palju uurimistööd, sest nad tunnevad, et see on aja raiskamine. Las ma ütlen teile, et Interneti turvalisus on vajalik. Kui te oletemõne uue müüjaga tegelemisel peate enne tasude töötlemist küsima oma isiklikke andmeid, ID-kaarti ja täielikku aadressi. Kui saon otsustanud midagi kindlalt müüjalt osta, on oluline teada objekt, selle hind ja mark. Mõned petturijad püüavadmüüa madala kvaliteediga või aegunud tooted; veenduge, et teie ostetud toode on heas korras ja selle hind ei tohiks olla turust kõrgemmäära.

Ole ettevaatlik soovimatute e-kirjade puhul

Mõnda aega kaebavad inimesed soovimatuid e-kirju. Sa peaksidneed emailid ei peaks lõksus, sest need võivad teie isikuandmeid ja krediitkaardi andmeid varastada. Häkker püüab inimesi e-posti teel püüdamanused ja muud sarnased asjad; on oluline, et te ei laadita alla midagi, mis on pärit tundmatu e-posti ID-st. Internetis tellimiselpeaksite kasutama oma krediitkaardi numbrit ainult siis, kui olete veebisaidi korralikult kontrollinud. On oluline, et te ei sisesta oma krediitkaartiüksikasjad või PayPali ID veebisaidile, kus te pole kindel.

Ärge kunagi kandke oma raha

Jah, te ei tohiks kunagi oma raha säästa, kuna see on ohtlik. Enamik kurjategijaidotsige makseid otsese pangatoimingute kaudu ja kui teil tekib mõni neist, peate pöörduma oma advokaadiga Source .

November 28, 2017