Back to Question Center
0

Hoidke HTML-sait häkkeritelt, kasutades semalt nõuandeid. See on nii lihtne kui ABC!

1 answers:

1. Hoidke kogu tarkvara uuendatud

Artem Abgarian, vanem kliendi edujuht Semalt ,usub kindlalt, et tarkvara uuendamine on üks olulisemaid tegureid, mis aitaksid häkkerite rünnakuid veebisaiti kaitsta.Mõned ettevõtted avaldavad oma eelmiste pistikprogrammide vigade ja vigade parandamiseks korrapäraseid värskendusi ja värskendusi. Veendudes, et need kõik parandavadkoodi vead ja avad, vähendavad need ettevõtted oma tarkvara rünnakuohtu. Seega, nii kaua, kui saidi seda kindlustabsee toetab viimaseid pluginaid, on tagatud samad julgeolekutribuudid. Sama kehtib ka saidiomanike kohtakasutage kolmanda osapoole pistikprogramme - controsoffitto in alluminio. Peaksite veenduma, et nad jälgivad oma värskendusi ja tagavad, et neid ajakohastatakse ükshaaval. Saitomanik peab kustutama kõik pistikprogrammid, mida enam ei kasutata või vaja, kuna need toimivad siseruumides, mida häkkerid võivad leida jakasutage rünnakuna.

2. Ehituse turvalisuse kihid saidi ümber

Veebilehekülje esimene kaitseliin on veebirakenduste tulemüür.Selle eesmärk on kontrollida sissetulevat liiklust ja märgistada kõik kahtlased taotlused. Lõppude lõpuks hoiab veebisait küberrünnakute eest kättesaamatus kohasja rämpspost. Varem olid veebirakenduste tulemüürid riistvaraseadmete kujul. Kuid julgeolekupõhised ettevõtted(SECaaS) on kasutanud pilvetehnoloogiat kui odavamat veebisaidi turvalisuse tagamise võimalust, mis varem leiti ettevõtte tasemel seadistustest üksi.Pilvestehnoloogia abil saab iga ettevõte rentida veebirakenduste tulemüüri, ilma et sellega kaasneksid lisakulud, näiteks pühendunudserver hosting. Need pistikprogrammide teenused on automaatsed funktsioonid, mis viivad omaniku nimel vajalikud protsessid. Needpilvepõhised veebirakenduste tulemüürid täidavad tühiku, kui mõni teine ​​teenusepakkuja ebaõnnestub..

3. Lülitu lehele HTTPS

Hüperteksti protokoll Secure on turvaline kommunikatsiooniprotokoll, mida kasutatakse vahetamiseksprivaatne või tundlik teave. Veebisaidi ja brauseri vahelise kommunikatsiooni kasutamine HTTPS-teenuse abil tähendab lisa lisamistkrüpteerimiskiht Transpordikihi turbesse (TLS) või Secure Sockets Layer (SSL). See on omanikule lisaväärtus kui seekaitseb neid häkkimise katsete eest ja veebisaidile, kuna see näitab kasutajatele, et ettevõte pühendab end oma teabe kaitsmisele.

Kõik võrgutehingud töötavad HTTPS-i platvormil. Ülejäänud veebisait onVaikimisi HTTP. Kuid see võib muutuda, kui Google hiljuti lisas, et nad hakkavad kasutama HTTPSi otsingu hinnetegurinatähendab, et enamik veebisaite teeb vahetuse, lootes parandada oma positsiooni SERP-is.

4. Kasuta tugevaid paroole ja regulaarselt neid

Häkkerite poolt kasutatavate jõhkrate rünnakute arvu suurenemine on murettekitavproovida ära arvata kasutaja paroolid. Üks võimalus kaitsta ennast sellisest on tugeva ja unikaalse parooli kasutamine. See on hädavajaliket neid omadusi rakendataks adminile, veebisaidi serveritele ja andmebaasi paroolidele. Tuleks luua parool, mis kasutab sedaerinevad tähemärgid ja vähemalt 12 tähemärki pikk. Lõpuks peavad kasutajad mitmesuguste saitide paroole muutma, et tagada ühe on kahekordneturvaline. Krüptitud paroolid töötavad veelgi paremini, kuna häkkerid raskendavad paroole pärast nende edukate rikkumiste tegemist.

5. Tee administraatori kataloogid karmiks kohale

Häkkijad ründavad saidiandmete allalaadimise katalooge. Kasutadesskriptid, mis indekseerivad nende andmete kaudu, suunatakse nende keskendumine sellele, et proovida sisestada seal sisalduvaid kaustu, et ohustada turvalisust. Veebisaitomanik peaks tagama, et kataloogides kasutatud nimed on teada ainult veebihalduritele.

November 28, 2017