Back to Question Center
0

Amet või Asjakohasus: Semalt selgitab, mida valida

1 answers:

Google'i edetabelite saavutamiseks on oluline mõista, milliseid kriteeriume Google teabe andmise järjekorras kohaldab. Online-teabe korraldamise ja järjestamise algoritm on keeruline mõista. See hõlmab tuhandeid muutujaid, mis määravad selle positsiooni otsingutulemustes. Kuid,Otsingumootori optimeerimise (SEO) muutujaid saab hõlpsalt mõista, selgitades kahte tegurit: autoriteeti ja asjakohasust.

Andrew Dyhan, kliendi edujuht Semalt selgitatakse plussid ja miinuseid asutuse ja asjakohasuse valimisel peamistest aspektidest, millele keskenduda - clearomizer evod kangertech starter.

Otsing Asjakohasus

Asjakohasus määrab, kas leht sobib a täpsustatud päring. SEO esialgsete arendusetappide ajal piirdus otsingu asjakohasus märksõnadega, mida kasutati veebisaidil päring. Neid märksõnu võrreldi märksõnadega, mida illustreeritakse indekseeritud lehel. Algoritm muudab, tutvustades efektiivsed SEO strateegiad, mis suudavad analüüsida otsija kavatsust. Tekkinud tulemused sobivad, kuna need vastavad vajadustele kasutajate huvid.

Märksõnad on endiselt SEO strateegia oluline aspekt. Kuid otsinguprotsessis tähtsus kasvab. Asjakohasus on tihedalt seotud ka teisi protsesse, näiteksnišituru kindlakstegemine, asjakohaste teemade valimine digitaalturunduseks ja muidugi märksõnaotsing.

Otsinguvolitus

Amet näitab veebis oleva väärtuse ja usalduse taset leht näitab. Ametil on kaks liigitust. Esimene klassifikatsioon on domeeninimi, mis esindab tervet veebisait. Teine liigitus on lehe autoriteet, mis tähistab antud lehe mainet. Varem Googleanalüüsis autoriseerimisskoori PageRanki skaalal, mille väärtused on 0-10. PageRank skoor on praegu ebaolulinekuna Google ei värskenda enam väärtusi..

Domeenivaldkond on eelistatud hindamisstrateegia. Domeenikorraldus arvutab otsingumootorites oleva ettevõtte toimivuse, võrreldes võistlejad. Otsingupunkti arvutamisel lähtutakse sissetulevate linkide kvaliteedikvaliteedist. Domeenivaldkond on tõhusamkui PageRanki kriteeriumid, kuna see loob punktid 0-100.

Google'i arvates tugineb ametiasutus mitmele tegurile. Googlepakub veebisaidil tõhusama funktsioneerimise nii arvutis kui ka mobiilseadmetes. Google parandab asutustkui selle sissetulevad lingid on suure koguse ja kvaliteediga. Saidi tehniline jõudlus, apellatsioon ja struktuur on samuti kriitiline kasvavale asutusele.

Konkurentsi kaalutlus

Mõningates SEO juhtumites ei ole asutus oluline. Näiteks on see aeg kasutades niši märksõna, mida teised saidid ei kasuta. Märksõnade kasutamisel peab ettevõttel olema kõrge autoritasu tase mida konkurendid otsingumootorites kasutavad väga hästi.

Asutuse puudulikkus

Veebilehe juurdepääsetamine ei ole lihtne, kuid asjakohane.Seda seetõttu, et sait ei keskendu antud teemale või välja. Nišši märksõnade puudumine muudab selle jaoks raskekskasutajad saidi leidmiseks Google'i otsingu protsessis.

Sihtrühma väärtus

On olemas teatavad kirjastajate veebisaidid, millel on kõrge tase maine. Märkimisväärne maine parandab nende saitide otsingupäringuid, näiteks Forbes.com, TechCrunch jaHuffingtonPost.com. Need saidid on hästi nähtavad, kuigi nad avaldavad teavet erinevate teemade kohta. Kirjastajadon välja töötanud tõhusa veebipõhise brändi, millel on märkimisväärne pädevus. Vähene asjakohasus muudab need mainekaid saite Google'i otsingutulemuste ülaosas positsioon.

Kokkuvõte

Asjakohasust ja volitusi tuleks kasutada koos, et tagada efektiivne SEO kampaania. Kuid SEO protsessi algetapis on oluline pöörata suuremat tähelepanu asjakohasusele. Seeon see, et asutus muutub oluliseks, kui saidi kasutajad võivad saidi sisu paigutada.

November 27, 2017