Back to Question Center
0

5 põhjust, miks te ei suuda liiklust hooajalise SEO abil paremaks muuta

1 answers:
Dokument

Hooajaline liiklus on aasta jooksul rahvaste interaktsiooni otsingumootoritega. Need kõrvalekalded võivad tuleneda müügimustri, enne puhkuse ja puhkuse liiklust, sõnasõnalise hooaja liiklusest ning suundumustest, sündmustest ja erilistel puhkudel.

Julia Vashneva, Semalt vanemate klienditeeninduse juht, selgitab põhjuseid hooajalise liikluse kaotamiseks ja olukorra optimeerimiseks - criar banner rotativo para site.

 1. Sa ei analüüsi oma saidi liiklusmudeleid

Kuuandmed pingeread, liiklus ja konversioonid on turundajad olulised. Sellepärast vaadake aasta-aastalt liikluse statistikat, et tuvastada korduvaid mustreid ja vaatajaskonna käitumist. See aitab mõista erinevuste põhjuseid; hooajaline liiklus, mida te kogete.

 1. Sa ignoreerite võimaluste piirkondi

Sõltuvalt olemasolevatest mudelitest ja võimalike võimaluste tähelepanuta jätab teid ilma hooajalisest liiklusest. Hooajalise sündmuse loendi koostamine võib olla selle probleemi suurepärane läbimurre. Võite jätkata Google'i kalendris olevate hoiatuste loomist teiste piirkondlike ja äriürituste jaoks..

 1. Te ei kasuta hooajalisi märksõnu

Otsingumootori optimeerimine ei lõpe teabekalendri täitmisel, erinevalt paljudest veebimeistritest, kes jätavad vahele hooajaliste märksõnade otsingu. Seega on hooajaliste märksõnade loend suurepärane strateegia. See hõlmab järgmisi samme:

 • Otsige Google'i otsingukonsoolis hooajalisi märksõnu
 • Mõiste ajurünnak ja kontrollige neid Google Trendsis
 • Rank-jälgija abil märksõnaideede laiendamine ja analüüsimine

 1. Loote hooajalise SEO jaoks täiesti uue lehe

Hooajaliste SEO-reklaamide jaoks teise lehekülje loomine ei ole soovitatav, kuna on oht, et sisu dubleeritakse ja see on aeganõudev. Selle vea ohjeldamiseks on vaja ummistunud sihtlehti optimeerida.

Järgmised on võimalused, kuidas olemasolevat igihaljasat sisu taastada, et hooajalist liiklust hõivata

 • Hooajaliste märksõnade sihtlehtede optimeerimine
 • Videote, piltide ja konteksti värskendamine: see võib olla edukas veebilehel piiratud teabe korral

 1. Sa ei jälgi oma võistlust

Konkureerimata vaatamata ei saa te kunagi mõista, miks teie konkurendid jätkavad teie veebisaidi perioodilist SEO-i. Selle vea optimeerimiseks on asjakohane analüüsida konkurentide hooajalist SEO. Järgmised näpunäited on SEO-plaanide ja teie konkurentsi saavutuste ajakohastamiseks.

 • Hääletuste loomine oma hooajaliste märksõnade ja märkuste kohta: kuna ajakohastamine märkimisväärsete märkustega on prioriteetne, on vaja saada asjakohaste märksõnadega seotud teadete saamist.
 • Hooajaliste märksõnade jälgimise võistleja pingeread: see hoiatab teid optimeerimistegevuste eest, millele need on olemas.
 • Konkurentide e-posti värskenduste tellimine: see võimaldab teil oma kasutajatel jagada tehinguid ja teavet.

Järeldus

Hooajaline SEO ei ole lihtne viis koguda liiklust ja müüki oma veebisaidile, eriti kui on hull konkurents ja alustada hilja. Et kaitsta oma võitlust, peate jälgima oma edusamme ja uurima ja optimeerima palju aega.

November 27, 2017