Back to Question Center
0

5 põhjust, miks pikaajaline SEO on parem kui lühiajaline SEO on Semalt tõendatud

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine või SEO on strateegia, mida kasutavaderinevad ettevõtted Interneti-turunduseks. Kuid klientidel ei ole taotluse esitamise ajal suurem piltefektiivne Interneti-turunduse strateegia niipea, kui enamik neist soovib näha koheseid tulemusi ja rohkem liiklust oma saitidele.See muudab digitaalse turundajad keskenduma lühiajalisele SEO-le, et saada otsingumootorite tulemuste lehtedel (SERPS) kiireid paremusjärjestusi. Kuid,see ei ole teie ettevõtte säästva veebipõhise kohaloleku loomise viis. Lühiajaline SEO toimib teatud määral ka siis, kuikeskendudes pikaajalisele SEO aitab teil luua rahuldust pakkuvat strateegiat.

Michael Brown, kliendi edujuht Semalt digitaalneTeenused annavad viite põhjustel, miks pikaajaline SEO strateegia on soodsam majanduskasv.

pidevalt muutuvad otsingumootorite algoritmid

Otsingumootori algoritmide pidevad muutusedGoogle'i poolt välja töötatud rakendused tekitavad digitaalse turundusega kuumaid arutelusid. Google kavatseb pakkuda kasutajatele kvaliteetset rämpspostiveebiressursid, kuid paljud veebisaidid tunnevad nende muutuste negatiivset mõju, kui kogete madalamat otsingu paremusjärjestust ja veebi kaotustnähtavus. Ettevõtte SEO praktika pidev täiustamine ei ole võimeline sammu pidama nende muutustega.Peaksite hoidma tulevaste värskenduste eest, veendudes, et teie sait on otsingumootor väärt..

Hea SEO sõltub värskest sisust

Otsingumootori algoritmi muudatused asetavad kõrgeregulaarsete värskenduste olulisus, mis on peamine tegur, mis aitab teil hea SEO säilitada. Tegelikult on värske sisu olulineroll digitaalturunduses, muutudes osaks teie pikaajalisest SEO strateegiast. Teie veebiturunduse edukuse panuskampaaniaid on raske hinnata.

Mobiilsed Interneti-kasutajad

Mobiilsed Interneti-alad on toimunud uskumatultViimase aasta jooksul on kasvanud üle poole maailma mobiilseadmetest. Mobiilne SEO on teinepikaajaliste SEO strateegiate lahutamatud elemendid, mis tagavad, et Interneti-kasutajad saavad juurdepääsu sisule mobiilseadmete kaudu. Tegemineveebisaidid, mis reageerivad ükskõik millisele ekraani suurusele, on mõistlik luua reageerivale dünaamikale korralikult toimiv sisuja kujundused.

Link hoone

Tagasivõtteprofiili loomine on kesksel teemal see, etGoogle'i asukoha algoritm analüüsib. Samas muutub ka spetsiifiline analüüs. Seega võib lühiajaline SEO põhjustada rämpspost ja ebaeetilinelinkide loomise protsessid, mis tähendavad teie linkide postitamist juhuslikult. Kasutades pikas perspektiivis SEO strateegia link hoone, saate vältidaGoogle'i karistused ja tuleviku jaoks kvaliteetse strateegia loomine.

suur konkurents

SEO peamine eesmärk on oma veebisaidi ja lehtede paigutamineotsingutulemuste kõige kõrgemas positsioonis või vähemalt neid esimesse lehele või veel paremini, saate Google'i väljadest nähtavaks. võrkturundajad kasutavad otsingutulemustes peamise positsiooni saavutamiseks erinevaid meetodeid, kuna see on kõige suurem liiklus. Parimkuidas saada keerulist pikaajalist SEO strateegiat Source .

November 27, 2017