Back to Question Center
0

Kas sotsiaalsed signaalid parandavad SEO?

1 answers:

Sisu loojad ja online markkinoijat on pidevalt otsima uusi viise, kuidas juhtida oma SEO auaste otsingumootorite esimesteks lehtedeks. Huvitav on see, et isegi siis, kui nad jõuavad Google Top 10, peavad nad oma positsiooni säilitamiseks ikkagi korrapäraselt genereerima värsket ja väärtuslikku sisu.

Veebisaitide omanikele on siiski oluline mõista, et suurepärase sisu loomiseks ei piisa. Hea sisu nõuab ennetavat reklaamimist. Sotsiaalse ulatuse maksimeerimiseks on oluline edendada oma sisu teistele inimestele.

social signals seo

Kui me kirjutame ja avaldame oma artikleid, blogipostitusi, e-raamatuid, kasulikke valgeid kirju või infographicsi, siis on see parim viis, kuidas neid meie sihtrühma ees saada on läbi sotsiaalse meedia.

Nagu ütleb, on jagamine hooliv. On raske eitada, et sotsiaalsed signaalid, nagu ka sotsiaalne meedia, mõjutavad oluliselt SEO. Semalt eksperdid nõustuvad täielikult sissetuleva turunduse guru Jay Baeri avaldusega, kes ütlesid kordagi, et see sisu on tulekahju, ja sotsiaalne meedia on bensiin.

Kuidas ma saan aidata sotsiaalseid signaale Suurendada MY SEO edetabel?

1. Sisu jagamise protsessi lihtsustamine

Esimene asi, mida peaksite tegema oma saidi liikluse suurendamiseks, on selleks, et kasutajatel oleks mugav jagada oma sisu sotsiaalmeedia kaudu. Kui see on võimalik, ärge jätke külastajaid oma URL-i kopeerimiseks ja kleepimiseks oma Facebooki postitustesse. Enamik lugejaid ei saa seda aega ega kannatust teha. Selle tulemusena kaotate halva kasutajakogemuse tõttu oma sisu reklaamimise võimaluse.

Pidage meeles, et kui külastate oma veebisaiti ja jagate oma sisu hõlpsasti, jagavad need tõenäolisemalt teie postitusi oma sotsiaalsete kogukondadega, tekitades teie saidile rohkem suunavat liiklust.

2. Teie tagasilinkide mitmekesistamine

Tagasilink on teie veebisaidilt pärinevad sissetulevad lingid teistest ressurssidest. Peaaegu kõik otsingumootorid, sealhulgas Google, Yahoo ja Bing, leiavad lehe järjestamisel nii nende tagasilinkide koguse kui ka kvaliteedi. Lihtsamalt öeldes on lehel, mis sisaldab mitmeid kvaliteetseid tagasilinke, kipub kõrgemat otsingutulemust saama. Veelgi enam, kui lugejad kleepivad teie lehele usaldusväärsetest veebisaitidest, jälgivad otsingumootorid linki, indekseerivad sisu ja liigitavad teie sisu vastavalt.

3. Optimeerige oma saidi mobiilside jagamiseks

2017. aastal mõjutab mobiili-, sotsiaal- ja kohaliku turunduse segu SEO-d nii nagu kunagi varem. Tänapäeval otsib enamus inimesi mobiiltelefone kui sülearvuteid. Nad eelistavad uurida ja osta minna. Otsingumootorid hindavad mobiil-optimeeritud ressursse kõrgema positsiooniga. Veenduge, et veebisaidi mobiiliversioon pakub külastajatele hõlpsat sisu jagamist.

seo

Selle saidi omanikud, kelle sisu on mitu asukohta ja kohalikke sihtlehti, peavad mõtlema, kuidas oma veebisaidil klikkide ja sotsiaalsete signaalide optimeerimist. See on oluline, sest ülaltoodud on peamised aspektid, mis mõjutavad kohaliku otsingu järjestust.

Viimane, kuid mitte vähem oluline asi, mida tuleb kaaluda, on sotsiaalne tõestus, mis lisab autoritele oma artikleid, blogi postitusi ja YouTube'i videoid, näidates, et need on väärtuslikud ja usaldusväärsed. Mõiste "sotsiaalne tõestus" viitab teie sisule, nagu ülevaade, kommentaarid ja tsitaadid teemade spetsialistidelt. Sotsiaalne tõestus toimib järgmiselt: kui inimene näeb, et sadu inimesi jagavad teie sisu, siis on neil võimalus seda kontrollida ja seda jagada Source .

December 22, 2017