Back to Question Center
0

Kas on mingeid strateegiad Twitter SEO jaoks?

1 answers:

2017. aastal on SEO muutunud tohutuks turunduskanaliks. Täna on otsingumootori optimeerimine mitte ainult otsingumootorite ressursside hankimine. Selleks, et paremini mõista, mis SEO on, peaksite kõigepealt mõistma, kuidas sotsiaalne meedia mõjutab SEO.

On juba tõestatud, et sotsiaalmeedia kaasamine on kõrge veebisaidi edetabeli lahutamatu osa. Sotsiaalsed signaalid võivad isegi suurendada oma kohaliku SEO pingeread.

twitter seo

See toimib järgmiselt: teie kogukonna suurus ja kaasamine on väärtuslikud teie sisu väärtuste ja kvaliteedi näitajad.Veelgi enam, Google'i otsingutulemustes kuvatakse sageli sisu sotsiaalmeediast. Sellepärast on teie äri jaoks väga kasulikud tohutult sihitud vidistama ja teie brändi sisu kaasamine.

Nii et täna Semalt eksperdid ütlevad teile kõige tõhusam näpunäiteid oma Twitter SEO optimeerimine. Rakenda neid praktikas, et kasvatada oma järgmisi ja teie ettevõtteid.

Twitter SEO Essentials, mida peaks teadma

1. Tõhusa vidistama SEO strateegia väljatöötamine


Esimene asi, mida peaks tegema, on luua edukas strateegiline plaan. Reeglina alustatakse strateegiaid üldiste eesmärkidega. Määrake oma peamine eesmärk, määrates kindlaks, milliseid tulemusi ootate turunduse Twitterist. Võib-olla püüate suurendada bränditeadlikkust, müüa uut teenust või suurendada blogi liiklust?

Kui oled oma eesmärgi tuvastamisega teinud, tuleb järgmiseks sammuks valida ja katsetada kõige sobivamaid taktikaid nende eesmärkide saavutamiseks.

2. Keskendumine Brändi häälele

Pidage meeles, et iga tweet peegeldab teie brändi. Sellepärast peate oma piinamisposti alati olema oma brändi häälega, mis esindab teie brändi identiteeti. Veenduge, et nad pöörduvad teie sihtrühma poole.

Teine oluline asi on toimetamine - muuta oma tweets mitte ainult kirjavigu, vaid kuni olete 100% veendunud, et iga tweet peegeldab iga detaili, mida soovite klientidega jagada.

3. Ühenduse pidev kasvatamine

Ei ole eitav, et see suurus on oluline. Siiski, kui tegemist on vidistama, kaasamine on kuningas. Järjehoidjad jagavad teie sisu, kuid püüavad vältida odavat taktikat - nad lihtsalt ei ole investeeringu väärt.

Selle asemel hakka palli veerema ja hoidma selle liikumisel, kaasates nii: praegused kui ka potentsiaalsed järgijad. Alustage väärtusliku sisu loomisega, mida inimesed soovivad osaleda ja jagada. Teine asi on reageerida - vastata inimeste küsimustele ja kommentaaridele, reageerida otsetekstidele. Ärge unustage ütlema kõiki mainimisi, lisades oma märkmeid.

4. Õigete märksõnade valimine

On väga tähtis, et teie sisu oleks hõlpsasti leitav. Sa peaksid oma Twitteriga suhtuma nagu iga otsingumootorit. Püüa kasutada asjakohaseid märksõnu kõigis piiksatuses. Ärge unustage hashtags, bio ja pealdisi - nad võivad aidata ka teie vidistama lehel.

Pea meeles, et enamikul juhtudel otsivad inimesed märksõnade jaoks vidistama. Nii veenduge, et teie konto kuvatakse teie ettevõtte jaoks asjakohaseks.

seo twitter 5. Teie Twitteri liikluse jälgimine

Nagu nad ütlevad, mis ei ole meetmed, ei kasva. Kas pole veel sisse lülitatud vidistama analüütika? Siis saate paremini minna nii kiiresti kui võimalik, et saada viivitamatu pilt sellest, kuidas teete, ja jälgida oma kaasamist nädala pärast-nädalat.
Google Analytics võib ka teile öelda, kui palju külastusi te Twitterist saadate. Need teadmised annavad teile ülevaate sellest, kui palju teie liiklust saab jälgida Twitteris.

Kokkuvõte

Nagu me teame, on Twitteris rahvarohke koht. Loo sõnumeid, mis muudavad teid konkurentsist lahus. Hoidke oma sisu väärtuslik ja loetav. Ennekõike muudke see asjakohaseks ja kasulikuks, sest just nii töötab Twitter SEO Source .

December 22, 2017