Back to Question Center
0

Millised on otsingumootorites kõige sagedamini esitatud küsimused?

1 answers:

Otsingumootori küsimused või päringud on sõnad või fraasid, mille asjaomased kasutajad sisestavad otsingukasti, et saada nende päringutulemustele kõige asjakohasemad. Otsingupäringuid saab jagada kolmeks põhikategooriaks - navigatsiooni-, informatsiooni- ja tehinguteks. See küsimuste mitmekesisus võimaldab meil mõista meie potentsiaalseid kliente, kes otsivad käitumist ja nende kavatsust. Vaatame lähemalt selliseid otsingumootorite küsimusi.

question search engine

Kolm otsingumootoriküsimuse viisi

  • Navigatsioon

päringutüübile, kui kasutaja teab, millist allikat ta soovib leida. Ta paneb lihtsalt otsingukasti kindlale veebisaidi URL-le ja saab asjakohase tulemuse. Õigel navigeerimispäringul on selge kavatsus ja kui teie sait ei ole kasutaja jaoks silmas, siis teie sait jääb märkamatuks.

Sellise päringuga strateegia võib olla üsna keeruline. Siiski, kui keskendute oma brändi äratundmise parandamisele, kahekordistate oma võimalusi. Otsingutulemuste keskmine arv, mis kuvatakse esimesel Google SERP-lehel navigatsioonipäringu puhul, on seitse. Google on selle sammu astunud, kuna näib olevat mõttetu näidata rohkem kui seitse tulemust, kui kasutajad enamikul juhtudel asuvad TOP-i ühe tulemusena. Kuid mõned päringud, mis kuvatakse navigeerivana, ei pruugi seda tüüpi olla. Näiteks pole seda multimeediumrakendust leidnud kõik kasutajad, kes otsivad Instagram päringu. Mõned neist sooviksid lugeda mõnda seotud artiklit või teavet mõne Instagrami seadete või värskenduste kohta. Sellepärast peate olema kindel, et teil on asjakohane navigatsioonipäring, mis kuvatakse nii tasuliste kui orgaaniliste tulemuste korral.

  • Informatsioon

Teabepäring on see, kui kasutaja lihtsalt tahab oma küsimusele vastata või probleemi lahendada. Millist saiti ta näeb, pole temale oluline. Ainus nõue on see, et see veebiallikas oleks tema päringule maksimaalselt asjakohane. Teabepäring on kõige laiem ja levitab keskmiselt kasutajaid. Otsingumootori optimeerimise põhieesmärk on meelitada kasutajaid, kes otsivad teatud informatsiooniliste päringute abil kvaliteetset sisu. Kui teil on ainulaadne ja huvitav SEO sisu, mis aitab kasutajatel nende probleeme lahendada, siis tõenäoliselt jõuab teie veebisait palju kvaliteetset liiklust, mis saab müügiks teisendada. Tõsiselt on kasu saada informatiivsetest päringutest, sest esimesed SERP-i positsioonid koguvad tavaliselt Google'i teadmiste graafiku vastuseid ja Wikipedia artikleid. Kuid paljud kasutajad tahaksid saada teemast sügavamat teavet. See on teie võimalus tõsta klõpsamissagedust ja konversiooni. Liikluse suunamiseks oma veebiallikale saate kasutada blogi postitusi kvaliteetse teabe ja näpunäidetega. Veelgi enam, on nutikas kirjutada üksikasjalikke samm-sammult juhiseid ja kujundada kirjeldavaid videoid.

search engine

  • Tehing

Tehingu päring on siis, kui kasutaja soovib osta. See kõlab nagu "osta midagi" või "midagi tellida. "Veelgi enam, transaktsioonipäringud võivad sisaldada täpseid kaubamärke nagu" Apple seadmed "või" Samsungi nutitelefonid ". "Paljud kohalikud otsingud, näiteks" lähim Aasia restoran Chicagos ", on ka tehingulised. Tehingu päring on kõige kasumlikum päring, mis võimaldab online-kaupmehed veebis raha koguda. Suurima investeeringutasuvuse saavutamiseks viitavad veebisaitide omanikud otsingumootori optimeerimisele ja maksta kliki reklaamile Source .

December 22, 2017