Back to Question Center
0

Kuidas ma saan vaadata oma praegust SEO skoori?

1 answers:

Ma olen tihti kuulnud küsimusi jooksvate edusammude katsetamise või veebisaidi SEO skoori hindamise kohta. Kuid kas neil on mingisugune tähendus? Ausalt öeldes ei ole ma kindel, kas kõik on head või kas halb SEO-skoor. Tegelikult on otsingumootori optimeerimise kontseptsioon liiga suur, nii et iga praktiline strateegia nii palju aspekte, mis vajavad täiesti selget arusaama, et juhtida veebisaidi veebipõhise eduka rea ​​edukuse poole. Noh, tundub, et vastates küsimusele SEO skoori mõõtmise kohta muutub peaaegu ebaoluliseks. Tegelikult ei ole otsingumootorid ühist armatuurlauda, ​​mis võimaldaks meil võrrelda iga üksiku veebisaidi skoori teiste tööstussektori jaoks või vähemalt mõne sarnase turunišiga. Nende jaoks pole ühtegi töövahendit või ühtset platvormi, et teha neile kõigile võrreldavat analüüsi: sidemeid, teisi sotsiaalseid signaale, SEO põhilisi tehnilisi aspekte, lehel olevate vigade arvu, lehe laadimise kiirust, rääkimata mitmesugustest siltidest ja sisu kvaliteet ise. Millist vastust saame siis saada? Proovime kindlasti näha, mida me saame teha SEO skooriga.

seo score

Saame võrrelda oma veebisaidi olulisi elemente SEO teie lähimate konkurentidega.

Rääkides põhitõdedest, soovitame võrrelda oma praegust veebisaidi toimivust teie vastaste mõnede suurte andmetega. Me saame uurida nende orgaanilist liiklust, mis pärinevad samade tootmisharude sihtmärksõnadest, samuti turu-vaatajaskond, kes kasutab neid võtmesõnasid toodete või teenuste otsimisel. Sel moel suudate vähemalt näha, kas liigute õiges suunas või soovite tõenäoliselt kiiresti eksperte palgata. Ma mõtlen siinkohal, et teie SEO tööde allhankimine võib mõnikord olla hästi formuleeritud, mitte öelda ainus otsus ellu jääda.

Me saame uurida oma vastaste parimat kogemust ja vabalt ise seda kasutada.

Usun, et teie konkurendi edetabelite ja edukaimate tavade taotlemise tõendite tuvastamine on tavaliselt kindel ja selge lahendus teie SEO-skoori parandamiseks. Kuid ma ei mõtle siin tegutseda nagu koopia. Lihtsalt keskendu kõige tõhusamatele asjadele ja alusta nende veebisaitidele elu. Kujutage ette, et teie tugevaim vastane saab kasu mõnest populaarsest sotsiaalsest meediast. Miks siis mitte järgida seda ja juhtida oma SEO-skoori näiteks samade kasutusjuhtumitega esemetega nagu meeldib, mainib ja jagab Facebooki?

seo

Me saame kindlaks teha, mida teie vastased teevad kindlasti valel viisil.

Nagu teiste võistluste võistluses osalemine, võib olla tõesti hea mõte võidustada mängu, mõistmaks teie vaenlase nõrkusi. Ja see kava on mõttekas veelgi rohkem, kui kasutatakse praeguse SEO skoori täpsustamiseks. Nii et ärge kõhelge oma vastaste poolt kasutamata jäänud eseme õiget kasutamist - kas see peaks olema nende sisu strateegia või mis tahes muu otsingumootori optimeerimise aspekt, mida nad ikka veel täielikult ei kasuta Source .

December 22, 2017