Back to Question Center
0

Kas SEO juhtumiuuring on hea turundusvahend?

1 answers:

Statistiliste andmete kohaselt eelistab enam kui 90% klientidest, et meedia sõnum kõlab nagu lugu. Tõestatud on see, et veenv lugu aitab inimestel paremini mõnda konkreetset probleemi mõista. Ei ole eitava asjaolu, et isegi täiskasvanud tunnevad kergendust, kui kõik elavad õnnelikult pärast seda.

SEO juhtumiuuring on suurepärane turundusvahend. Täna ütlevad Semalt eksperdid teile järgmist lahendust. Pärast artikli lugemist teate, kuidas saate juhtumiuuringuid oma ettevõtte turustamiseks rakendada.

seo case study

Juhtumiuuring Määratlus

Juhtumiuuring on võimas tööriist, mis aitab teil laiendada kliendi probleemi, selgitades, kuidas teie ettevõte suudab teie kliendi vajadustele vastata. Juhtumiuuring on ideaalne võimalus neile veebisaitide omanikele, kelle peamine eesmärk on muuta inimesed oma tooteid ja teenuseid ostma. Mis teeb juhtumianalüüsid nii eriliseks, on see, kuidas nad seovad lugusid koos teie ettevõtte informatiivse sisuga.

Mis on peamine põhjus, kuidas kasutada SEO-i juhtumianalüüsi?

SEO juhtumiuuring on efektiivne avalikustamisvahend

Enamik veebisaitide turundajaid soovitab veebilehtedel avaldada juhtumiuuringuid. Kuid võite minna kaugemale ja saata kohalikule ajalehele või ajakirjale, et meelitada veelgi rohkem kliente. Veel üks suurepärane võimalus oma maine kujundada on oma tööstuste jaoks pühendatud ressursside tutvustamine.

Ka vaadake tööstuspõhiseid LinkedIn-rühmi. Nad sobivad suurepäraselt teiste inimeste kogemuste jagamiseks. Nagu ütleb, on jagamine hooliv. Andke inimestele eriline, pakkudes neile tasuta ja kasulikku teavet teie kohta.

LinkedIn Pulse'is saate oma juhtumiuuringuid vabalt avaldada. Selle saidi platvorm võimaldab kasutajatel ise avaldada artikleid, mida saab seejärel jagada. Veel üks hea idee teie SEO jaoks on olemasoleva juhtumiuuringu ümberkujundamine slaidi esitluseks või teabeportaaliks jagamiseks. Kui olete lõpetanud, saate seda oma sotsiaalmeediakontodega jagada.

Samuti väärib märkimist, et saate oma juhtumianalüüsi kasutada informatiivseks materjaliks saata potentsiaalsetele ja praegustele klientidele.

SEO juhtumiuuringu struktuur

Ideaalis peaks teie juhtumiuuringus olema alguses, keskel ja lõpus. Pidage meeles, et juhtumiuuringud on tavaliselt pikemad ja põhjalikumad kui keskmiselt lõbusad lood. Seetõttu on võtmeks õige planeerimine. Järgmine kord, kui teete juhtumiuuringu, veenduge, et see sisaldab järgmisi komponente:

  1. lühike ja meeldejääv pealkiri;
  2. põhjalik ülevaade potentsiaalse kliendi probleemist;
  3. selgitus selle kohta, kuidas teie ettevõte tegeleb kliendi probleemidega;
  4. tõendid, mis näitavad, kuidas teie teenus või toode on kliendile aidanud;
  5. Tegevuste kutsumine, mis on seotud teie toote või teenusega.

Juhtumiuuringu loomisel on teie jaoks sobiv stiil. Oluline on meeles pidada, et teie juhtumiuuring peaks looma probleemi, mis tuleb lõpuks lahendada.

seo case

Pakkimine üles

Kokkuvõtteks on juhtumiuuring võimas tööriist, mis võib oma SEO paremaks muuta mitmel viisil. Juhtumiuuringud aitavad meelitada rohkem potentsiaalseid kliente, andes põhjaliku ülevaate sellest, kuidas see teie teenusega või toodetega töötamine on.

Õnnitleme! Nüüd teate põhjalikke tõekspidamisuuringute loomist. Võib-olla on viimane aeg rääkida oma enda lugu Source .

December 22, 2017