Back to Question Center
0

Kas orgaanilise otsingu optimeerimine on endiselt asjakohane?

1 answers:

Kui olete Google Analyticsiga koostööd teinud, teate ilmselt, et seal on neli peamist liiklusallikat - orgaanilist (otsingut), suunamisi, sotsiaalset ja tasulist. Võite saada liiklust sotsiaalmeediakanalitest ja tasulist reklaami, kuid teie pingeread ei ole nii suur kui veebisaidi olulisus ja SEO-sõbralikkus on suur orgaanilise liiklusvoog.

organic search optimization

Tänapäeval elame muutuvas ja mitmekesises maailmas, kus inimesed leiavad palju alternatiive orgaanilise otsingu optimeerimisele. Kasutame pay-per-click reklaamimist, sotsiaalsete platvormide identiteetide loomist ja meie toodete ja teenuste reklaamimist sotsiaalmeediakanalite kaudu. Veebisaitide omanikud pole enam veebisaidi paigutusel Google'is enam elus ja surevad, unustades orgaanilise loendi olulisuse nende pingereas. Siiski mängib orgaaniline liiklus endiselt pingereas parandamise kõige olulisemat rolli. Statistiliste andmete kohaselt langeb orgaaniline otsing teiste liiklusgeneraatorite abil ligikaudu 51% kogu potentsiaalsest kliendist nii B2B kui ka B2C ettevõtetele.

Kas teil on veel vaja orgaanilist otsingut optimeerida?

Orgaanilise otsingu optimeerimine on ainus võimalus kvaliteetse otsinguliikluse leidmiseks. Orgaaniline on lihtsalt asjakohase liikluse pakkumiseks parim. Ainus kanal, mis võib tuua peaaegu sama positiivse tulemuse, on tasulised otsingureklaamid. Siiski moodustas makstud otsing ainult 10% kogu liiklusest. Enamik SEO gurusi soovitab investeerida nii orgaanilisse kui ka makstud otsingu liiklustesse, et saada investeeringust suuremat tulu. Näiteks tehnoloogia ja meditsiini tööstuses moodustab selline kombineeritud lähenemisviis rohkem kui kaks kolmandikku kogutulust.

Sotsiaalse meediakanalite kaudu liiklust meelitada on üks tänapäevane tendents. Faile Facebook ja Instagram võite saada nii palju kui 40 kuni 60 protsenti oma liiklustest, kuid ei täida veebisaidi kohaloleku paranemist. Seda olukorda võib seletada vähese märgiga sellise liikluse kohta otsingumootorites. Sotsiaalne liiklus võib olla täiendav liiklusallikas, kuid see pole juhtiv. Veelgi enam, kui te rakendate saidi liikluse saavutamiseks sotsiaalse meediakanaleid, olete nende sotsiaalsete platvormide halastuseks. See tähendab, et peate maksma iga kord, kui sotsiaalmeedia platvorm otsustab oma ärikontode eeskirju muuta. Võite öelda, et sama olukord võib juhtuda Google'i orgaanilise otsingu optimeerimisega. Võin öelda, et see sõltub sellest. Loomulikult võib teie pingeread samuti langeda algoritmi muutumise tõttu. Kuid orgaanilise otsingu optimeerimise korral pole see teiega tõenäoliselt juhus ja isegi kui see nii läheb, siis saadate oma positsioonid tagasi lühikese aja jooksul.

organic seo

Organic SEO tips

Veenduge, et teil on asjakohased ja täpsed URL-id. Optimeerige oma URL-e, kaasa arvatud oma struktuuris üks kõige liikuvamaid märksõnu.

Veebisaidi sisust peab teil olema märksõnade tervislik tasakaal. Ärge kasutage liiga palju märksõnu ühel lehel. Keskmine summa on kolm otsinguterminit ühe lehe kohta. Veenduge, et lisate pealkirjadesse, kapitaliotsingutesse ja lõigu ülaosas asjakohased märksõnad.

Rakendustehnikate abil saate kutsuda rohkem kasutajaid otsingutulemuste leidmiseks. Veenduge, et teie veebisait küsiks külastajatel teatud toiminguid. Näiteks: "Osta kohe", "Telli ühe klõpsuga" või "Hangi tasuta tsitaat täna. "CTA on orgaaniline reklaamimise viis, mis suunab teie kliendid ühe saidi sügavama klõpsu Source .

December 22, 2017