Back to Question Center
0

Kuidas hinnata ettevõtte SEO teenuseid?

1 answers:

Alustame kõige mõistlikuma ettevõtte SEO teenuste otsimisest. Tavaliselt on Interneti-turunduskampaania esimene kvartal kriitilise tähtsusega. Kui palju olete valmis oma turunduseelarvest välja maksma? Kuna üle kogu veebi pakutakse oma teenuseid pakkuvate digitaalagentuuride jaoks liiga palju aega, on aeg sisuliselt. Kui olete jõudmas õigele otsusele, et kulutada nädalaid (või isegi mitu) telefonikõnede tegemiseks või e-posti vestlustele, liiguvad teie konkurendid edasi ja edasi. Seega on hea mõte saada mõne hea ettevõtte SEO teenused niipea kui võimalik. Nende hind peaks aga olema piisavalt mõistlik, mitte varguse ennetähtaegse käivitamise perioodi jaoks tavaliselt rangelt turustusbilansi jaoks.

company seo services

Nüüd püüame probleemi vaadata otsingumootorite vaatepunktist, mis on vajalik, et mõista nende eelistusi ja käitumismustreid, kui nad auhindavad veebisaite kõrgema pingereaga. Kõigepealt proovime endalt küsida kriitilisi küsimusi:

Mida ootate oma ettevõtte SEO teenustest?

  • Kas te kaalute SEO just nagu kõik teised?
  • Võib-olla teie turundusosakond lihtsalt nõuab selle kasutamist?
  • Või kas olete selles küsimuses kindel, kas see on teie veebisaidi järjekoha suurendamine ja pikema aja jooksul suurem sissetulek?

Let's toon üks lihtne analoogia: rentides ettevõtte SEO teenused tundub palju osta auto. Jah, tõsiselt, teie valik sõltub loomulikult teie vajadustest, mis on seotud teie praeguse turunduseelarve mõistlikkuse ja taskukohasuse üldise hinna hinnanguga. Parim SEO strateegia algab teie globaalse eesmärgi ja potentsiaalsete klientide vajaduste kindlakstegemisega. Vastupidi, odavad otsingumootori optimeerimise teenused näevad sageli välja sooduspakkumise. Jah, võite proovida säästa raha. Kuid nad ei too ka teid.

Samal ajal ei ole ühtse standardi olemasolu ettevõtte SEO teenuste õige paketi valimisel. Kõige olulisem soovitus on see, et SEO ei puuduta mitte midagi parandamist ega lihtsalt tellimuse toomist. Selle vale lähenemisviis on see, kui vaadata kiiret lahendust, et tuua oma müük ja liiklus tagasi elule. Seda tehes hakkate ainult raha raiskama. Asi on selles, et efektiivne SEO peab pakkuma teile mõistlikku ROI-d: see ei seisne mitte ainult SERP-i pingerea paremaks muutmisel ja suurema liikluse pumpamisel. Tegelikult on lõppeesmärk oma endiselt arenemata klientide ümberpaigutamine massiivseks klientide maksmise vooluks.

Niisiis, kuidas suudate äri täiustada kõrge kvaliteediga SEO teenuseid?

  • Kõigepealt peab see aitama teil keskenduda oma potentsiaalsete klientide kõige olulisematele kavatsustele, vajadustele ja probleemidele;
  • Diagnoosige kõige tavalisemaid tulemusi, mida publik teie ettevõtte veebisaidilt ootab;
  • aitab teil teie sihtlehe väärtust kindlaks määrata ja parandada;
  • avastage kõik teie tegevusala tööstuse tasuvuse valdkonnad;
  • Hankige iga külastaja kasutajakogemus võimalikult individuaalseks, et teisendada need ostjatele.

seo cost

Seepärast maksavad SEO teenused ennustatavaid kvantitatiivseid tulemusi, nende kvaliteeti ja ka kestvat perioodi. Ilmselt on odavaima tehingu saamine lihtsalt tagasihoidliku edu saavutamine. Pidage meeles, et mida investeerite, ei ole see, mida te hindate. Teie ROI määratleb loomulikult SEO Source . Ei ole kahtlust, kas neto tulude 5, 10 või isegi 20-kordne tõus võrreldes sellega, mida te kulutasite, on hea põhjus öelda: see ei võtnud teid üldse midagi!

December 22, 2017