Back to Question Center
0

Kui kasulik on otsingumootori optimeerimine äritegevuse jaoks, eriti teie väikese tilgupüügiprojekti puhul?

1 answers:

Täna hakkavad üha rohkem inimesi ostma, kasutades Interneti suurt võimu ja mugavust. Sellepärast on dropshippers saanud kõige populaarsemateks kohtadeks, et teha tehinguid veebis ja saada peaaegu kõik üksused, mida otsite. Ja nüüd on enamik sellistest ostudest veelgi lihtsam, sest inimesed kasutavad otsingumootorites ainult märksõna päringu sisestamiseks ja lõpuks leiavad, mida nad vajavad. Ja siin on valdkond SEO! Aga kuidas kasutada otsingumootori optimeerimise peaaegu tohutuid võimalusi äritegevuse jaoks, mida kasutate tilk-laevandusrežiimis? Soovitan lühidalt tutvuda allpool toodud põhiliste soovitustega. Loodan, et nad aitavad paljudel algajatel laevandusprojektidel algusest peale vägivaldse turukonkurentsi maailmas ellu jääda. Siin nad on!

search engine optimization business

Tee õige märksõna teadusuuringute pika saba märksõnad

Esiteks, tehes otsingumootori optimeerimine äri, teid soovitatakse korraldada õige märksõnauuring. Siin pean silmas pidama, et peate mõtlema oma ettevõtte jaoks kõige sobivamate sõnade ja fraaside suhtes ning kasutajate jaoks kõige tõenäolisemalt otsingutermini, kui nad otsivad tooteid või teenuseid. Trikk on leida kõige tasakaalustatum tasakaal populaarsuse ja väga niši konkurentsivõime vahel. Ma mõtlen, et võib-olla võib tuua mitu otsingupäringut nagu "MacBook Pro 13", kuid tunduvalt vähem neid, nagu "must MacBook Pro 13 võrkkesta kuvari parim hind". Pidage seda meeles, kui valite oma veebisaidi sisuks õiged pika saba märksõnad.

Kumulatiivse efektiga tahke sisu

Pidage meeles - teie sisu on kuningas. Ärge kunagi pühkige oma aega jõupingutustele kvaliteetse sisu loomiseks, mis on rikas pika sabaga märksõnadega. Idee on üsna lihtne - lihtsalt peate oma sisu olema informatiivne (loe - kasulik) külastajatele kui võimalik. Sellisel viisil võite oma veebisaidi sisu lisada erinevate kasutajasõbralike multimeediafunktsioonidega, nagu YouTube'i videod. See annab külastajatele hea nõu, juhendaja või toote kirjelduse ja juhised, mis toob kaasa suuremad kommertslikud tulemused. Samal ajal jälgige oma sisu atraktiivsust, eriti otsingumootorite vaatepunktist. Ärge unustage, et peate seda, et otsingu indeksoijat hindaksid, paremini indekseeriksid ja seega Google'i otsingutulemustes kõrgemad. See on õige viis, kuidas veebipõhist tilgutranspordi äri leida kõikjal maailmas.

seo in business

Link Ehituse nõuetekohased tööd

Otsingumootori optimeerimise üks tähtsamaid aspekte ettevõtlusele on link hoone protsess. See tähendab, et teil peaks olema kvaliteedi tagasiside, mis ühendavad teie veebisaiti teiste veebiallikatega, et saaksite rohkem külastusi, suurendades seega teie liiklust, tõstes oma praegust positsiooni Google'i otsingutulemustes ja suurendades arenenud klientide voogu, mida saab ümber tegelikeks. Ärge tühjendage jõupingutusi foorumite, hiljuti üleslaaditud YouTube'i videote ja erinevate sotsiaalse meedia lehtede postitamiseks. Need võivad osutuda kindlasti tõhusaks vahendiks, kui neid kasutatakse targalt. Minu jaoks soovitaksin eksperte palkuda, et teostate neid töödega vähemalt oma äritegevuse varasemate etappide jooksul. Ükskõik, mis teie ülesanne on, sa ei kahetse seda, ma olen kindel.

Pikemas perspektiivis ei pruugi otsingumootori optimeerimise reaalset kasu ettevõtluse jaoks sobida ainult kahe või kolme paragrahviga Source . Kuid loodan, et minu lühikesed juhised aitavad mõnel algaja dropshippersil piisavalt, seega ma ütlen siin hüvasti!

December 22, 2017