Back to Question Center
0

Kui palju ma peaksin kulutama tasulistele SEO-teenustele?

1 answers:

Kaks kõige sagedamini esitatavat küsimust "Kui palju maksavad SEO-teenused?" Ja "Kui kaua kulub esimeste SEO tulemuste jälgimiseks?" Kui inimesed seda mõtlevad, ei ole see ilma korraliku põhjuseta. Otsingumootori optimeerimine ei ole lihtne ülesanne maksta SEO teenuste lõplikuks maksumuseks, sõltuvalt mitmest põhjusest. SEO-kulud on otseselt seotud võimalike hüvedega ja tööstusega, kus soovite oma äri edendada. Tasuliste SEO teenuste hind võib varieeruda ka optimeerimise suuruse tõttu (globaalne, riik, riik, linn, linn või mikropiirkond). See tegur mõjutab muidugi teie ainulaadse olukorraga seotud SEO hinda.

paid seo service

Tahaksin täna otsida otsingumootori optimeerimise kaudu orgaanilise otsingu eeliseid, et anda selge selgitus teemal "Kui palju maksavad SEO-teenused maksavad?" See juhis aitab teil otsustada, milline peaks olema teie investeering investeeringuteks orgaanilises otsingus, olenemata sellest, kas olete juhtiv ettevõte või kohalik ettevõte.

Milliseid tegureid saab hinnata, kui maksate SEO teenuseid?

Teie SEO väärtuse määramisel on vaja arvestada kolme peamist muutujat. Kõigepealt on see olukord (kus te geograafiliselt asub), eesmärgid (millised on teie ettevõtte eesmärgid?) Ja ajakava (kui kiiresti soovite parandada?). Kõik SEO ametnikud võtavad neid tegureid arvesse, arvutades samal ajal, kui palju tasulisi SEO teenuseid peaks teie ettevõttele maksma. See tähendab, et kliendi praeguse olukorra analüüsimise, ärieesmärkide mõistmise ja vajaliku ajakava määratlemisega võib otsingumootori optimeerimise ettevõte arvutada hinna. Veelgi enam, teie turunišš määrab tasuliste SEO teenuste maksumuse. Kui teenite rohkem kui $ 200 uue pordiga tegelemisel, võite oodata maksma vähem kui kui teie potentsiaalne klient on väärt tuhat dollarit. Kuna SEO eksperdid mõtlevad investeeringu tasuvuse üle, võib teie turunišš sama hinnaga reguleerida. Hind võib olla suurem, kui SEO-agentuur kohandab optimeerimisstrateegiat ettevõtte ainulaadse olukorra ja konkreetsete eesmärkidega.

Tasuliste SEO teenuste tüüpilised kulud

Eelarve koostamise planeerimiseks peate teadma, kui palju peate optimeerimisteenuste jaoks kulutama. Siin on ülevaade kulude vahemikust vastavalt kolmele põhimaksemudele (igakuine / lepinguline / projektipõhine).

  • Igakuine arve SEO teenuste maksumus

Igakuiste teenuskaupade teenused maksavad ligikaudu 750 dollarit - 5000 dollarit kuus. Siin võib optimeerimise teenuste maksumus sõltuda ettevõtte vajadustest ja SEO asutuste pakutavate teenuste mahust. Väikesed SEO-ettevõtted, mis pakuvad piiratud hulgal optimeerimisteenuseid, on taskukohasemad hinnad kui digitaalagentuurid. Enamik ettevõtteid maksavad 2-000 ja 5000 dollarit kuus SEO teenuseid.

  • Lepingutasu makstakse SEO teenused maksumus

Hinnaga lepingu maksab SEO teenused on muutuv. Hiljuti käivitatud veebisaidid ja uustulnukad digitaalse turunduse valdkonnas valivad lepingu sisutegevuseks SEO teenused. Sellised teenused pakuvad veebisaitide omanikele kõiki põhilisi optimeerimismeetodeid, analüüse ja pidevat tuge. Lepingu SEO teenused võib jagada sisuturundusteenusteks (kuni $ 0,50 sõna kohta), audititeenused (alates 500 $ kuni 8 000 USD ühe projekti kohta), linkprofiiliaudit (alates 500 $ kuni 7 500 USD projekti kohta) ja SMM-teenused (500 USD- 3,500 dollarit).

price seo

  • Projektipõhine hinnakujunduse

hinnaks selline SEO sõltub keerukusest projekt ja praegune veebisaidi olukord. Kui teatud projekt nõuab spetsiaalset kogemust ja optimeerimistarkvara, makstavate SEO teenuste hinnaindeks kasvab vähemalt 15%. Enamik projekte maksab 1000 dollarilt 30 000 dollarini.

  • Tundide arvestusmäär

Tundide SEO konsultatsiooniteenused kulusid 50 dollarilt 300 dollarile tunnis Source .

December 22, 2017