Back to Question Center
0

Kas saate selgitada mulle otsingumootorite registreerimise vajalikkust?

1 answers:

On olemas kolm kõige levinumat otsingumootorit, kus peate oma saidi - Google, Bing ja Yahoo - saatma. Kui teie veebisait kuvatakse kõigi nende otsingumootorite esimesel SERP-lehel, on see teile hea märk, mis näitab, et teie sait on hästi optimeeritud ja esitatud. Kuid kui see pole TOP-i lähedal, tähendab see seda, et teie potentsiaalsed kliendid ei leia teie veebiallikat ja kaotate oma võimalused tulude suurendamiseks ja brändi tuntuse parandamiseks. Selle olukorra parandamiseks peate tegema veebisaidi ümberkujundamise, korraldama võitva reklaamikampaania ja saatma veebisaidi uuesti otsingumootoridesse.

search engine registration

Miks ma peaksin oma saidi otsingumootoritele esitama?

Kujutage ette stsenaariumi, et olete juba oma saidi optimeerinud ja isegi saidi ümber kujundanud, kuid teie pingeread on endiselt madalad. Mis võib selle põhjuseks olla? Ma ütlen sulle saladuse, miks teil on sellised halvad tulemused. Otsingumootorid ei saa lihtsalt hinnata oma SEO jõupingutusi, kuna te ei anna saidile oma süsteeme. Saate oma saidi otsingumootoritele saata nende nimekirja ja ligi pääseda kvaliteetset otsinguliiklust. Veelgi enam, teil on võimalus näidata otsingumootoritele kõik veebisaidi uuendused ja muudatused niipea, kui neid rakendate. Veebisaitide omanikud saavad kasutada veebiallikaid otsingumootoritele, kuna nad saavad parandada oma pingeread ja suurendada konversioonimäära.

Kuidas registreeruda otsingumootorites?

  • Google

On üsna lihtne oma saidi Google'ile esitada. Teil on vaja tasuda kõik tasud või täita pikad registreerimisvormid. Saidi saatmiseks Google'ile peate oma saidi Google'i otsingukonsooli abil seadistama. Pärast seda peaksite URL-i esitamiseks minema Google'i veebilehele. Selle ülesande täitmiseks peate oma veebisaidi URL-i sisestama otsingukasti, kinnitage, et oled inimene, pannes märku "ma ei ole robot" ja klõpsa "Lisa URL". "Veelgi enam, soovitatav on esitada oma veebikaart Google Search Console'i ​​kaudu.

search engines

  • Bing

Saate oma saidi Bingile saata samamoodi nagu Google'ile. Selle saidi registreerimiseks selle süsteemiga peaksite minema Bingi veebimeistri tööriista ja registreerima selle kasutajatena. Niipea kui olete sisse loginud, peate sisestama oma avalehe URLi ja klõpsake nuppu "Saada". Pärast menetluse esitamist peate kinnitama oma domeeni omandiõiguse. Kinnitamise protsessi lõpuleviimiseks peate oma saidi päistesse lisama osa HTML-koodist.

  • Yahoo

Hiljuti omandas Microsoft nii Bing kui ka Yahoo otsingumootorid. See tähendab, et kui saadate oma saidi Bingile, siis kuvatakse see ka Yahoo otsingutulemustes. Varem maksti Yahoo esitamiskorda. Kuid tänapäeval pole see kataloog enam saadaval Source .

December 22, 2017