Back to Question Center
0

Google AdWords vs. SEO: mis on parem?

1 answers:

Vastus sõltub suuresti teie ettevõtte iseloomust. Enne kui analüüsite, milline turunduskanal on paremini oma äri väärtuse ja liikluse jaoks - SEO või Google AdWords, siis määrake kõigepealt järgmised terminid. See aitab teil paremini mõista, milline lähenemisviis teie turundusele kõige paremini sobib.

google adwords vs seo

Mis vahe on Google AdWordsi ja SEO vahel?

  • Otsingumootori optimeerimine on strateegiate ja taktikate metoodika, mida kasutatakse saidi külastajate arvu suurendamiseks. SEO kasutab meetodeid, mis on mõeldud Google'i algoritmi kallutamiseks, nii et inimese ressurss oleks otsingumootoris kõrge positsiooniga. Nende meetodite hulka kuuluvad väärtuslike märksõnade kasutamine, sisu sidumine usaldusväärsete veebisaitide või muude seotud saitidega ning asjakohaste meta kirjelduste kasutamine.
  • Google AdWords kasutab omakorda tasulist reklaamimist. Nii peavad veebisaitide omanikud maksma otsingumootorile (olenemata sellest, kas see on Google, Yahoo või Bing), et paigutada oma ressurss Google'i otsingutulemuste ülaosas. Samuti tuleb märkida, et saidi omanik peab maksma iga kord, kui kasutaja klõpsab oma reklaami.

Võrdle Google AdWordsi ja SEO

Hind

Alustame hinnavõrdlusega. Suurepärane asi SEO-s on see, et see võib esialgu olla tasuta, kuna enamikke veebiprogramme, mis aitavad teil SEO tehnikatega, pole vaja maksta. Ainuke asi, mida peate tegema, on teada, millised SEO metoodikad teie ressursside jaoks kõige paremini sobivad ja neid rakendada.

Kuid niipea, kui teie äri areneb, peate võib-olla otsima professionaalseid SEO teenuseid, näiteks Semalt, oma veebisaitide täiendamiseks, et saaksite mängu jääda ja võita konkurentsi. Ettevõtted, mis on spetsialiseerunud SEO-aladele ja kellel on kogemused töötamise eest samas valdkonnas juba aastaid, võivad pakkuda teie ettevõttele vajalikku tähelepanu ja jõupingutusi.

Google AdWordsil on kupongi tüüpi kava. Selle skeemi kohaselt on tal teatud eelarve, mida ta maksab iga kord, kui kasutaja reklaamil klõpsab. Seega, mida rohkem kasutajaid saate, seda rohkem peate maksma. Kuigi see võib tunduda natuke kulukas teile kõigepealt, pole see siis, kui võrrelda seda trükise ja ajakirjade reklaamidega.

Vaatlejate ja lehtede arv

Investeeringutasuvust vaadates peate vaatama võimalikku arvu Google AdWordsi ja SEO-i. Mõlemad meetodid võivad pakkuda märkimisväärset arvu vaatajaid. Sellisel juhul on AdWordsi eeliseks see, et see võib lühikese aja jooksul saada rohkem potentsiaalseid kliente. Siiski, kui me pikaajaliselt kinni jõuame, näeme, et inimesed hakkavad rohkem orgaaniliste otsingutulemuste poole püüdlema. Lihtsaks selgituseks on asjaolu, et orgaaniline otsing on see, mida kasutajad otsivad. Kokkuvõtteks annab AdWords teile otse või vaatajad kohe, kuid see pole nii jätkusuutlik kui SEO, mis võib koguda rohkem vaatajaid kogunenud perioodil.

adwords vs seo

Kiirus

Kiiruse korral oleks AdWords parem valik. SEO jaoks kulub kasutaja jaoks veidi aega oma veebisaidi kuvamiseks orgaaniliste otsingutulemuste kaudu. AdWordsi puhul võite juhtida peaaegu kohe, kuna Google AdWords võib sihtida teie valitud demograafiat. SEO ei ole suunatud demograafilistele andmetele. Mida SEO võib teha, on veenduda, et teie veebisait on asjakohane ja teie soovitud sihtrühm leiab selle.

Mida peaksin valima: Google AdWords või SEO?

Nüüd, kui teate iga turunduskanali eeliseid, oleks teil lihtsam otsustada, milline neist on teie ettevõttele parem. Kui püüate kiiresti juhtida, siis oleks AdWords teile ideaalne valik. Kuid kui soovite, et teie ettevõttel oleks pidev kasv, peate investeerima SEO tehnikate kasutamisse. Pange tähele, et mõlemad turunduskanalid võivad osutuda kasulikuks seni, kuni olete määranud peamised tulemusnäitajad ja jätkake iga turunduskanali edu mõõtmist Source .

December 22, 2017