Back to Question Center
0

Kuidas teenida raha edasimüümiseks SEO programme?

1 answers:

Paljude kitsaskohaste digitaalagentuuride jaoks on olemas tavaline stsenaarium, kui klient küsib seejärel SEO teenuseid, ja nad nõustuvad abistama, neil pole selles valdkonnas piisavalt kogemusi ja isegi professionaalseid töötajaid. Me mõistame nende otsust, kuna nad lihtsalt ei soovi kliendiga kaotada. Mitu kuud nad võitlevad, et saada liiklust veebisaidile ja parandada oma paremusjärjestust. Kuid nad ei saa positiivset tulemust, sest neil on vähe asjatundlikkust selles valdkonnas. Kui te ei soovi aega õppida SEO, on väljapääs. Leiad hea SEO edasimüüja.

seo reseller program

Üldiselt SEO edasimüüja on isik või asutus, mis pakub laia valikut SEO teenuseid taskukohaste hindadega. Otsingumootori optimeerimise edasimüüja aitab teil tellida oma klientide kogu optimeerimiskampaania allhanke korras. SEO edasimüüja annab teile rohkem aega, mida saate pühendada oma põhitegevusele ja pakkuda oma klientidele parimaid tulemusi.

Käesolevas artiklis leiate kasulikku teavet, kuidas leida õiget edasimüüjat ja kuidas oma teenuseid kasutada.

Miks peate kasutama SEO edasimüüja programmi?

  • Müük

Kõigepealt hea SEO edasimüüja saab pakkuda teile tugevat müügioskust. Kuna teie ülesandeks ei ole optimeerimise teenuste müük, vaid optimeerimise ideede müümine, peate suutma vastata oma klientide küsimustele oma veebisaidi optimeerimise protseduuri ja SEO taktikate kohta, mida teete positiivse tulemuse saamiseks. Olge valmis pakkuma oma klientidele igakuiseid SEO aruandeid ja tehnilisi teadmisi.

  • Klienditeenindus

Kui teie SEO edasimüüja programm sisaldab ainult valge mütsi SEO teenuseid, pole miski muretseda. Sellisel juhul ei tea teie kliendid kunagi, et olete tellinud mõningaid optimeerimise aspekte. See tähendab, et negatiivne kliendikogemus teie ettevõttes kajastub teie endil, mitte teie SEO edasimüüjate programmil. Sellepärast peate valima SEO edasimüüja ettevaatlikult.

  • Tooteteadus

Te peate olema teadlik üldistest SEO ideedest ja strateegiatest, mis asuvad teie allhanke all olevate edasimüüjate toodete taga. See aitab teil veenvalt ja professionaalselt kõlada. Lisaks sellele aitab see juhtida oma kliente strateegiate suhtes, mida nad vajavad, et muuta oma äri jõukaks. Veendumaks, et teate piisavalt ette nähtud SEO strateegiast, peate valima SEO edasimüüja programmi, mis pakub regulaarset koolitust ja ei jäta ise.

seo reseller

  • SEO on kulukas asi

Praegu kvaliteet SEO teenused maksavad palju. USA keskmine SEO konsultant saab 150 dollarit tunnis ja rohkem, sõltuvalt tema tasemest. Nii et kui otsustate tellida oma SEO, peaksite olema valmis maksma rohkem kui 100 eurot tunnis, et saada positiivseid tulemusi. Saate kasutada allhanketegurit SEO, sest see aitab teil säästa raha ekspertide palkadele ja meelitada rohkem huvitatud kliente Source .

December 22, 2017