Back to Question Center
0

Mis on SEO-lokaliseerimise põhimõtted?

1 answers:

Otsi lihtsat viisi õigete märksõnade saamiseks lokaliseeritud sisusse? Vaadake seda artiklit kaugemale! Täna me ütleme teile, kuidas teha kulutõhus SEO lokaliseerimine, rakendades paari kasulikke SEO andmetööriistu.

Kui teil õnnestub teha põhitõdesid, saate sama töövoo juurde jääda mis tahes ülejäänud keele või riigi versioonid, mida soovite. Nii alustame.

cost effective seo

7-sammuline juhend tasuv SEO lokaliseerimine:

optimeerib SEO lokaliseerimise lähteteksti

Semalt eksperdid soovitavad, et järgite neid samme SEO lokaliseerimise algteksti koostamisel:

  • Veenduge, et märksõna tihedus on alla 2. 5%;
  • koopia lisamine mitmesuguseid märksõnu ja teemasid;
  • Ka teie koopia hõlmab kõiki teie ettevõtte jaoks olulisi märksõnu.

Kaaluge lähtekeele terminibaasi loomist

See samm nõuab, et te lähete oma lähtekoodi ja võtteks välja järgmisi võtmesõnu:

  • Brändi märksõnad;
  • kõigi olemasolevate ekvivalentidega seotud toodete / teenuste märksõnad;
  • Informatiivsed märksõnad, sealhulgas tooteomadused, probleemid, lahendused ja KKK-d;
  • teie ettevõtte iseloomulikud verbid, omadussõnad ja keepsõnad;
  • Tehingutega seotud märksõnad.

Kui olete selle teinud, loetlege kõik väljavõetud terminid ja looge terminibaas. Seejärel liigitage leitud märksõnad kategooriatesse, et saaksite neid täpselt samaväärsetele hiljem ühendada.

Teosta kompleksne märksõna uurimine

Seda tehakse tavaliselt sihtkeeles asjakohaste teemade lisamisega lähtekeele terminitele. Saate lisada oma teenusega seotud täiendavaid teemasid, samuti märksõnade transkriptsiooni ja sagedasi kirjavigu. Pärast lisamise lõpetage soovituste loend. Semalt spetsialistid soovitavad kasutada otsingukasti analüüsimiseks tööriista ClickStream .

Sobita teie märksõnad

Teine asi, mida peaks tegema, on paluda kohalikult kõneleja, kes aitab leida kõige värskemate lähtetekstide arvu võrdlusega äsja leitud. Rääkige kohalikult, et valida kõige otsitava termin, kui on mitu võimalust. Juhul, kui osaline vaste on, küsige emakeelena sihtmärki mitme sõna jagamiseks ja seejärel sobitage.

Tõlkija otsimine koos CAT tööriistadega

CAT tööriistad võimaldavad tõlkijatel kasutada tõlke ajal reaalajas terminibaasi. Nad pakuvad õiget terminit terminibaasist iga kord, kui see esineb lähtekoodi tekstis. Veelgi enam, neil tööriistadel on sisseehitatud küsimuste ja vastuste sektsioon, mis võimaldab kontrollida, kas termini kasutamine on õige või vale.

Täna, proz. Com peetakse üheks suurimaks tõlkekataloogiks. See võimaldab kasutajatel uurimise käigus määrata nende CAT-tööriista nõuded. Terminibaasi failivormingu täpsustamine on samuti soovitatav, kuna enamus tõlkijatest saab hinnata, kui lihtne või raske on valitud faili importimine CAT-tööriista juurde.

effective local seo

Kirja panna korrektuurile

ülesanne. Kui olete võtmesõnade ja -tekstidega tõlke kätte saanud, on see kõrge Korrektori ülesande loomine. Ülesande eesmärk on tagada, et sihtteksti stiil on loomulik ja tõlke kõik peamised terminid on õigesti kirjutatud ja sobitatud.

Lõplik SEO häälestamine

Viimane samm on kõik sihtteksti redigeerimine ja failide lisamine mõnest parteerimata märksõnast, kui see on vajalik. Samuti lühendage NAP-i teavet ja skeemi märgistust. See on nii.

Kas teil on mõni muu idee selle kohta, kuidas muuta SEO lokaliseerimine kulutõhusaks? Tere tulemast jagada neid Semalt meeskonnaga Source . Meile meeldib alati oma lugejaid kuulata!

December 22, 2017