Back to Question Center
0

Mida sa tead SEO uute saitide kohta?

1 answers:

Siin on mõned näpunäited õigete SEO kohta uudiste saitidel, kuna sellised veebilehed vajavad veelgi rohkem liiklust. Kõik võib olla üsna lihtne, sest otsingumootori optimeerimise abil saab iga uudiste veebisait taotleda seda kulutõhusat viisi uute lugejate ligimeelitamiseks ja nende muutumisest laienevasse positsiooni lugejale. Sel moel soovitatakse teil postitada ainult värske ja värskelt värskendatud sisu. Teie tekstid peaksid olema informatiivsed ja alati ainulaadsed, see on peaaegu kõik SEO uudistesaitide jaoks kõige sagedamini. Kuid proovige mitte taotleda musta mütsi tehnikat, samuti takistada oma tekstide üleküllastamist märksõnadega, linkida rämpspost, dubleeritavat sisu ja nii edasi.

seo for news sites

Allpool on mitmeid kasulikke näpunäiteid SEO seisukohast uudiste saitidele. Enamik neist prooviti ja kasutati tõestatult, kui mul oli ajalehe veebilehel töötamise kogemus:

  • Taotleta sisu optimeerimise eest, sest otsingumootorite algoritmid hindavad kõrgemate edetabelite kvaliteeti. Nii et oma sisu on rikas, täis, asjakohane ja alati värske sisu, mida toetavad suurepärased pealkirjad, milles kirjeldatakse iga veebisaidi sisu oma parima. Soovi korral võite sisestada märksõnu või võtmesõnade keha teksti ja pildi pealkirja teksti. Sel juhul tuleb märkida, et säilitada märksõnade tihedus umbes 2 protsendi ulatuses kogu tekstikirjutustest. Lisateabe saamiseks võite alati Google'is tutvuda ametlike juhistega
  • Tehes uudiste saitidele SEO, peate iga lehe või postituse loomisel pöörama erilist tähelepanu URL-i optimeerimisele. Alati tuleb teha topeltkontroll õigete märksõnade või võtmesõnade lisamiseks igale loodud URL-ile, samal ajal kui olemasolevad värskendused võivad samuti olla suurepärane idee, mis on kasulik teie lugejatele ja sobib samaaegselt otsingurebottide indekseerimiseks. Samuti, kui kaalute SEO uudiste saitide jaoks, soovitame teil oma URL-e lisada oma pikkusega kordumatu arvuga üle kolme numbri.

website promotion

Ja siin on lihtsalt uudistesaitide SEO jaoks kõige olulisemad metamärgiste juhendid, nii et nende sisestamisel peate paremini arvestama järgmist:

  • Kõigepealt aitab meta-märgend nagu news_keywords mõlemale kirjastajale (andes suurema hulga andmete täpsustamiseks ja klassifitseerimiseks), aga ka tegelikke lugejaid (hõlbustamaks teabe sirvimist või jagamist, näiteks , sotsiaalsete linkide profiilide kaudu)
  • Pidage meeles, et teie URL-ide ja meta-siltide lubatud kirjad on komadega. Kasutage neid ainult märksõnade ja võtmefraaside eraldamiseks.
  • Enamikule siin olevatest märksõnadest on tõenäoliselt sama väärtus, ma mõtlen, kui viidata SEO-le uudiste saitide jaoks

Kõige kasulikumate funktsioonide hulgas on siin võimalus kasutada kuni 10 märksõna, nt tingimused, e. g. , et moodustada uus märgend teie äsja avaldatud artikliks. Seda tehes on teil alati passiivne topeltkontroll: kui peaks juhtuma, et ükski artikkel osutub subjektile ebaoluliseks, saavad kasutajad seda viivitamatult parandada Source .

December 22, 2017