Back to Question Center
0

Millised on kõige sagedasemad SEO küsimused ja vastused, mida saate?

1 answers:

Kui te olete hakanud just hõivama SEO maailmas, võib kõik teile tunduda segadusse ajada. Kuigi veebis on sadu artikleid, milles antakse soovitusi selle kohta, kuidas liiklust veebisaidile rohkem liikuda, on mõned neist täiesti kasutud, teised aga ei anna selget arusaamist sellest, milline on otsimootori optimeerimine.

Semalt eksperdid mõistavad, kui keeruline saab algajatele uurida SEO maailma nullist. Sellepärast otsustasime mitte minna liiga sügavale otsingumootori optimeerimise tehnilistesse elementidesse, vaid selle asemel, et selgitada SEO põhieesmärki ja strateegia põhiomadusi.

seo questions and answers

Allpool oleme kogunud kõige sagedamini küsitud küsimusi SEO. Igale väljaandele on lisatud selge ja kokkuvõtlik vastus. Lugege neid kõiki, et mõista otsingumootori optimeerimise tähendust.

6 Top SEO Küsimused ja vastused


1. Kui palju SEO kulud?

See sõltub suuresti teie lähenemisest ja lõppeesmärgist. Nende inimeste jaoks, kes hakkavad lihtsalt alustama põhitõdedega, kulub enamiku tööde tegemiseks umbes 10-20 tundi nädalas. Kui see toimub õigesti, peaks mis tahes eelarve tasemel kampaania lõppema rohkem kui algselt investeeritud. Jällegi kõik sõltub teie nišist ja tulemustest, mida ootate.

2. Kui palju aega see võtab?

See erineb ka laialdaselt, tuginedes saidiomaniku lähenemisviisile. Juhul kui te ainult kord nädalas värsket sisu loote ja investeerite nii palju raha ega piisavalt aega, võib see kuluda kuni aasta, enne kui hakkate nägema märgatavaid tulemusi. Vastupidi, mitmed nädala artiklid, loomulik seoste loomine ja aktiivne sisu edendamine on need tegurid, mis aitavad teil mõne kuu jooksul märkimisväärseid tulemusi näha. Kokkuvõttes, mida kauem te kampaaniat jätkate, seda paremaid tulemusi näete. Lihtne kui see.

3. Kas ma pean teadma kodeeringut SEO jaoks?

See on keeruline. Vastus on jah ja ei. Esimene asi, mida meeles pidada: SEO pole alustamiseks vaja koodi. Kuid mõne tehnilise elemendi jaoks on vaja natuke backend veebisaidi teadmisi. Nüüd räägime peamiselt meta kirjeldustest ja robotitest. txt faili. Õnneks on täna palju lihtsam kui paar aastat tagasi, et saada iseenda jaoks programmeerimise alused, järgides samm-sammult juhiseid ja juhiseid internetis.


4. Kui Google ei avalda selle algoritmi, kuidas ma tean, kuidas paremaks teha?

See kõik puudutab prooviversioone ja vigu, teisisõnu eksperimente. Tänapäeva SEO kogukond on väga aktiivne, jagades testitulemusi ja positsiooni kõikumisi. Inimesed mõistavad, et nad saavad kollektiivselt teha täpsemaid järeldusi selle kohta, millised tegurid mõjutavad pingeread seal, mis on suurepärane.


5. Kuidas valida sihtmärgile sobivad head märksõnad?

On oluline meeles pidada, et 2017. aastal kasutavad otsingu algoritmid pigem semantilist otsingut kui nad teevad samade fraaside veebis veebi jaoks märksõnade fraasid. Siiski on võimalik, et valite oma sisuteemade jaoks õiged märksõnad. Saate hõlpsasti seda teha, otsides tavapäraseid kasutajaküsimusi oma ettevõtluskeskkonnas, treeninguteemasid ja kõiki asjakohaseid ärivaldkondi, mida te märkate, et teie konkurendid ei hõlma.

seo questions

6. Mis on märksõna täidis?

Märksõna täitematerjaliks on protsess, mis sisaldab lehte või veebisaiti liiga palju märksõnu või võtmesõnasid. Kui sisestate märksõna iga teksti ühe lause, siis täidate. Kui loete artiklit valjusti ja mõned tekstid esinevad sageli liiga sageli, siis täidate. Lahendus on ilmne - ära koo. See on halb teie SEO ja kasutaja kogemus.

Loodame, et leiate selle "SEO küsimuste ja vastuste" nimekirja abiks Source . Lõbutsege SEO põhialuste uurimine!

December 22, 2017