Back to Question Center
0

Kas teate, mis ühendab esialgse SEO-ja video sisu optimeerimine toimib?

1 answers:

Video sisu hakkab muutuma üha enam vajalikuks, eriti veebipõhise turunduse strateegia täislaadimise osas. Igale veebisaidile lisatud informatiivsete videote tugevaimad kohad näevad kõigepealt selliseid eeliseid, nagu juhtimisvõimaluste juurutamine, usaldusväärsema kaubamärgi asutuse loomine, klientide parem tundmine ja lõpuks suurem sissetulekute potentsiaal iga veebipõhise tegemise korral tervikuna.

seo and video

Kõige sagedamini on videomaterjal kuidagi seotud ainult sotsiaalse meedia turundusega. Kuid on suur viga uskuda. Jah, muidugi on Twitter, Facebook ja YouTube ise suurepärased asjad oma pilkupüüdev reklaamvideote tegemiseks. Kõik need platvormid on kasutusele võetud ja ideaalis sobivad selliseks tegutsemiseks. Kuid siin on rohkem kui kriitiline küsimus - mis siis, kui SEO ja video sisu vahel on tihedamad seosed? Nagu täna, otsib optimeerimine palju rohkem aspekte kui sisu. Tegelikult on otsingumootorite vaatevinklist hea optimeeritud videomaterjali sisu kvaliteetne, kuid isiklikumalt. Allpool on lühike ülevaade - kas SEO- ja videomaterjal peaks käima käsikäes, et tuua veelgi rohkem orgaanilist liiklust, mis tavaliselt areneb kvalifitseeritud klientideks? Või veel midagi pole? Olgu, ma joodin siin. Minu jaoks on hädavajalik, et minu standardtoimingud SEO-i ja videomaterjali vahel oleksid üksteisega tihedalt integreeritud, on juba saanud üsna juhusliku olukorra. Ma tõestan, et olen selle kohta õige. Allpool ma näitan teile mõningaid veenevaid näpunäiteid väikese video optimeerimise võimaluste kohta veebisaidi maksimaalse efektiivsuse jaoks.

Enne alustamist mõtiskleme ühe lihtsa ettepanekuga - veebisaidi SEO ja video sisu optimeerimine on palju sarnased, kuid pole ikkagi identsed. Nagu esialgne sisu kirjalikult, Google hindab videoid kvaliteetset sisu ja tugevaid tagasilinkide arvu. Jälgime mõnda mu endist kogemust, et kasutada nende sarnast olemust parimal viisil.

Kõigepealt jätkame videokõnesid. Veebisaitide transkribeeritud videostus oleks suurepärane kõigile: reaalsed kasutajad kasutavad kõrgemate konversioonide jaoks puhtalt asjakohaseid ja huvitavaid andmeid, samas kui otsingumootorid pakuvad teile tõenäoliselt SERPs paremat positsiooni. Sel viisil tegutsedes peame tegema kõik endast oleneva, et aidata indekseerijatel "lugeda" videomaterjali samamoodi nagu oleks see lihtsalt tavaline kirjalik teos. Te vajate täieliku sõnaülekannet, samuti iga video jaoks mõeldud videot, mida soovite hostida. Selleks soovitame kasutada Mozi selles valdkonnas tehtud väärikaid kogemusi (vaadake lihtsalt nende fantastilisi videoid reede valgepäeval). Võite ka sirvida parimaid podcastid, mis on hästi kujundatud teiste tööstuse juhtide poolt ja kergesti leitavad Internetis.

semalt media

Lõpuks leiame videotele metaandmete optimeerimise. Nagu ma juba ütlesin, on eriti see üldise SEO ja video optimeerimise töö aspekt väga sarnane Source . Lihtsalt peate oma videokirjeldused ja kõik pealkirjad:

  • veelgi põnevam ja tervitatavam suurema klikkimisega
  • puhtalt asjakohased ja loomulikud teie veebilehe sisu
  • , mis on varustatud ainult õigete märksõnadega, mis on seotud teie turunišši või sihtgrupiga
  • meta kirjeldused kuni 155 tähemärki
  • pilkupüüdev pealkirjad jäävad alla 55 tähemärgi
December 22, 2017