Back to Question Center
0

Milliseid SEO näpunäiteid teie veebisaidi menüüs soovitavad spetsialistid soovitavad?

1 answers:

Saidi menüü on teie veebisaidil navigeerimiseks kõige tavalisem abi, mis mõjutab otseselt veebisaidi kasutatavust ja kasutajasõbralikkust. Kuna Google'i kasutajad kogevad veebiallikana olulise hinnetegurina, peate selle veebisaidi optimeerimise aspekti kaasa aitama. Seega, kui te ei tea, miks teie sait ei toimi tõhusalt, on aeg kõvasti vaadata erinevate navigatsiooniliikide olemasolu. Kui teie sait tundub atraktiivne, ei tähenda see, et navigeerida on lihtne. Kui teie külastajad ja potentsiaalsed kliendid ei leia oma veebisaiti või mõnda konkreetset toodet, mida nad otsivad, peate oma saidi navigeerimise ümber kujundama või seda lihtsustama. See aitab teil parandada oma põrkumise määra ja suurendada konversiooni. Ilma tõhusa navigeerimismenüüta võib veebisaidi SEO olla kasutu. Võite riskida segadusse oma potentsiaalsete klientidega ja muuta need teie konkurendi veebiallikaks. Selles lühikeses juhendis leiate mõningaid kasulikke vihjeid selle kohta, kuidas luua optimaalset veebisaidi navigeerimismenüüd ja parandada saidi SEO.

seo your website

Sa veebisaidi SEO parandamine


  • Ärge liigutage oma menüüd

On kuupäev, eeldades, et veebisaidil peaks olema ainult üks menüü. Kõik kaasaegsed veebisaidid peaksid olema kasulikud väikesed lingid veebisaidi ülaservas. Need lingid peaksid näitama saidi struktuuri ja võimaldama kasutajatel kohe leida, mida nad vajavad. Enamikul juhtudel on e-kaubanduse veebiallikatel kaks menüüribat. Esimene neist viitab peamiselt veebilehtede ja sektsioonide kaudu liikumisele, samal ajal kui teine ​​riba sisaldab linke välistesse lehtedesse, nagu sotsiaalmeedia profiilid või uudiskirja tellimine. Ma soovitan teil hoida ära kõik ühes menüüs. Vastasel juhul on teie peamenüül teie struktuur halvasti kajastatud. Veebisaidi navigeerimismenüü loomise ajal peaksite keskenduma kõige asjakohasemale ja olulisele teabele ning oma ärieesmärkidele. Näiteks kui soovite, et teie kliendid võtaksid teiega ühendust e-posti või telefoninumbri abil, pange saidi päises linki "Kontakt".

website seo

  • Vali kõige olulisemad nupud

Saidi SEO parandamiseks peate valima nuppe, mis on teie jaoks kõige kasulikumad potentsiaalsed kliendid. Kõige sobivamate nuppude valimiseks peate läbi viima teadusuuringuid, kaevama oma veebisaidi analüüsi ja leidma, millistel lehtedel on suurim kasutaja nõudlus. Veenduge, et sellised nupud nagu "Klienditeenindus", "Tellimus ühe klõpsuga", "Telli", "Portfolio" jne. asetatakse teie peamise veebisaidi menüüribale. Nende nuppude vale paigutus võib teie ettevõtet halvendada ja tõsta põrkumise määra. Et veenduda, et kasutate paremklõpsu abil kasutajaid, peate vaatama kõikide oma elementide populaarsust, kasutades kuumakaarte Source .

December 22, 2017