Back to Question Center
0

Mis on lihtsaim SEO kuuplaan?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine (või SEO) ei ole ühekordne sündmus, vaid pidev protsess, mis nõuab pidevat seiret ja kohandamist. Kas sulle meeldib või mitte, otsivad otsingumootorid oma algoritme regulaarselt. Näiteks Google kasutab pidevalt oma tehnikaid, et pakkuda otsinguritele kõige väärtuslikumat tulemust.

Seega on isegi nende ettevõtete omanikud, kes on oma veebisaite juba käivitanud, endiselt mõnede SEO-ülesannete täitmiseks regulaarselt. Pidage meeles, et hoides oma saidi ajakohastatud ja Google'i hinnanguid kõrgelt, peate te igakuiselt läbi viima mitmeid SEO hooldustöid. See on siis, kui siseneb SEO kuukava.

seo monthly plan

Täna avaldame teile kõik saladused, et teie ressurss oleks teie otsingumootori pingereadade jaoks jätkuvalt edukaks peetud hästi optimeeritud. Valmis Alustame.

Teie kohandatud SEO kuu kava

Üks peamine põhjus, miks peaksite oma ressursi ajakohastama, on see, et teie sait on teie ettevõtte niinimetatud reklaamikandja, millel on potentsiaal hõivata ja hoida suure hulga inimeste tähelepanu. Siin on lihtsad näpunäited, mida saate oma veebisaidilt enne mängu jõudmist jälgida.

Uue märksõnade sihtimine

Te peaksite igal kuul sihtima uusi märksõnu. Esiteks, otsige madala konkurentsiga märksõna, mis saab kuus üle 500 otsingu. Siis suunake see märksõna selle kuu jaoks loodud sisule. Semalt eksperdid soovitavad kasutada Google AdWordsi märksõna tööriista, et leida kriteeriumidele vastavaid märksõnu. Ärge unustage klõpsake "täpne", et tulemusi kitsendada. Lihtne kui see.

Loo värske ja väärtuslik sisu

Niipea, kui olete otsustanud oma kuu märksõnade osas, on järgmine samm luua nendele märksõnadele suunatud sisu. Pole vaja muretseda, kui sul pole piisavalt aega, et luua antud kuus palju uut sisu - saate alati vabakutselisi töötajaid või kutselisi copywritereid, kes teevad seda tööd teie jaoks. Teine võimalus olukorrast on valida olemasoleva asjakohase koopia lehe ja seda redigeerida, et lisada see märksõna sisusse. Ikka, kui saate regulaarselt värsket sisu luua, tehke seda paremaks: kirjutage uusi artikleid, blogipostitusi, valgeid dokumente, juhtumiuuringuid, külalisveebeid või muud sisu, mis toob kaasa mõne liikluse ja paremusjärjestuse märksõnale.

seo plan

Multimeedia a Chance

Ei ole veel postitanud selgitavaid videoid või netisaateid? Kui ei, siis hakkate seda praktikat võimalikult kiiresti alustama. Loo üks kohandatud video igal kuul. Videoskripti kirjutamisel veenduge, et see sisaldab nii uusi kui ka olemasolevaid märksõnu. Nii nagu artiklite puhul, veenduge, et videomaterjal oleks vaataja jaoks asjakohane ja huvitav - kasutage praeguseid sündmusi, sammhaaval käsiraamatuid, arvustusi ja muid populaarseid taktikaid, mida teate, teie sihtrühma kaasatud.

Järeldus

Tõde on see, et Internet muutub ja areneb pidevalt - nii peaks ka teie ressurss. Ülalnimetatud SEO näpunäidete järgimine õpetab teile palju teavet selle kohta, milline sisu teie veebisaidil kõige paremini sobib. Kasutage neid teadmisi olemasoleva sisu parandamiseks, mille abil soovite näha sihtmärksõnade ridade arvu tõusu. Järgmise SEO kuukava järgimine aitab hoida teie sisu värskena ja väga järjestatud, suurendades samal ajal kasutajate kaasamist veebisaidi sisuga Source .

December 22, 2017