Back to Question Center
0

Millised on viimati SEO standardid?

1 answers:

Tänapäeval näitab Google otsingutulemusi, mis on kaugel traditsioonilisematest (ma pean silmas ainult orgaanilisi saidi vasteid), mida oleme paar aastat varem jälginud. Google'i otsingu algoritmid ja peamised SEO-standardid arenevad edasi. Nüüd on otsingumootorid loetlenud enamat kui lihtsalt seda, mida te taotlete - kuna Google'i ja Yahoo'i ja Bingi väljavõtted pakuvad nüüd seotud pilte, videoid, sotsiaalmeediat ja loomulikult ka kohalikke kaarte. Seega, kui teete ennustusi veebisaidi ja veebisaidi müügiga rohkem veebisaitide omanikuna, veenduge, et kontrollige tänapäeval kõige olulisemaid SEO standardeid. Kas teie veebisaidil on vaja paremat nähtavust veebis ja rohkem klikke? Siis olgem mõneks parimaks kaasaegseks otsingumootori optimeerimise tavadest:

seo standards

Kohalik SEO on teie jaoks peamine ala, kui teie ettevõte panustab kohalikke nimekirjad ja koondamine, et näiteks märkida vastav märk Google Mapsi järgi. Vastavalt uusimatele SEO standarditele kohalikus optimeerimises soovitan minna järgmisele:

  • Tsitaadid. Veenduge, et teie ettevõtte kohta oleksid täpsed andmed, mis on kaasatud nii palju lugupeetud nimekirju Internetis kui võimalik. Alusta lihtsalt Google'i loendist ennast. Põhipunkt on siin teie järjepidevus, ma mõtlen, et teie nimekiri peaks olema ühtne, e. g. , kui otsustate kasutada midagi sellist nagu "Str. "Lühema tõlgenduse" Street "oma lehel Google Places, hoolitseda ülejäänud nimekirjad näidata sarnaselt.
  • Google Places. Veebisaidil SEO-i hooldamisel saate oma Google Placesi lehelt hõlpsalt teha samu asju. Kas see on hästi optimeeritud, lisades täpselt sobivad kategooriad. Vajaduse korral veenduge, et teie lehe ja linnapõhise sihtlehe vahel oleks õige seos.
  • Tihedam online-kohalolek. Kõige sagedamini on SERP-i loendis kuvatud ainult Google'i arvustused. Nii saate luua oma ettevõtte jaoks võimsama veebipõhise kohaloleku, võttes rohkem ülevaateid teistest allikatest, nagu Superpages, Trip Advisor, Yelp ja nii edasi.

basic seo

Järgmine asi on täiesti vastavuses kaasaegsete SEO standarditega, kes töötavad sotsiaalmeedia valdkonnas. Olgem silmitsi sellega - need ajad, mil otsing ise ja sotsiaalmeedia vahendid tulevad eraldi, on möödunud kaua aega tagasi. Täna on iga veebisaidi online-järjestus tugevalt sõltuvuses erinevatest sotsiaalsetest signaalidest, nagu meeldib Facebookis, jagab vidistama jne. Veelgi enam, nüüd on otsingutulemused muutunud veelgi isikupärasemaks iga kasutaja jaoks. Sellepärast töötamine sotsiaalmeedia turunduses on MUST.

Lõppude lõpuks, tehes oma märksõnade ja võtmesõnade optimeerimise proovige mõelda pigem elavatele inimestele kui otsingurelektoritele. Pidage meeles, et õige märksõnauuring on alati olnud üldiste SEO-standardite selgroog. Kaasaegse reaalsuse osas peaks teie veebisaidi sisu ja märksõnad olema tegelikkuses kasutajatele veelgi reageerivad kui kunagi varem. Sellepärast peate mõtlema märksõnadele nagu tehnilised andmed. Kui teete tüütu uuringu, pidage silmas elavate inimeste kavatsusi, kes kasutavad teie asjakohaseid märksõnu kõige sagedamate otsingupäringute jaoks Source .

December 22, 2017