Back to Question Center
0

Mis on spetsiaalne IT-ettevõtetele SEO tegemine?

1 answers:

Mõnele inimesele võib see olla üsna vaieldav küsimus - kasutades makstud otsingumootorite liiklust või juhtida seda otse veebisaidile? Minu jaoks, mõnikord tarkvaraarendusega tegelemisel, ei ole organisatsiooni jaoks IT-ettevõtete jaoks SEO jaoks tegemist ühegi valiku küsimusega. Orgaaniline liiklus toob enamasti kaasa suurema muutuse, seega annab see kõige paremini kvaliteedile ja ei too kaasa märkimisväärseid kulutusi. Lihtsalt mõned külmad suhted püsivad orgaaniliseks ükskord ja kõik. Hiljutise uuringu andmetel sattus valdavale hinnangule üle 90% Google'i kõigi klikkide hulgast nimelt orgaaniliste otsingutulemuste kaudu, samal ajal kui tasulises otsingus võeti ainult pahaks 7%. Lõppude lõpuks, SEO IT-ettevõtete jaoks on palju tavalisem mõiste, mitte midagi unikaalset. Proovime seda sammhaaval kontrollida.

seo for it companies

Tänapäeval on arvukalt erinevaid võimalusi, et juhtida suuremat liiklust veebisaitidele peaaegu igal teemal. Me peame silmas keskmist veebipõhist äri, näiteks veebipoest. Tegelikult ei ole oluline, millist tööstust me tegeleme. Peale SEO-ettevõtete IT-ettevõtetele võib meil olla ka ükskõik milline teine ​​näide, mis võib kujundada mis tahes turunišši. Isegi sellisel juhul jääb minu üldine ettepanek endiselt samaks. Asi on selles, et SEO ja Google'i otsingumootori enda seisukohast on ainult kaks peamist lehte järjestamise tegurit:

  • Kvaliteetne sisu, mis on rikas asjakohaste märksõnade ja võtmesõnadega, mis annab palju väärtust iga lugeja;
  • Organilised lingid, mis ühendavad lehte teiste veebisaitidega. Kvalitatiivsete tagasilinkide ja nende arvu täpsus korrelatsioon.

Juba varem oli mõeldav, et märksõna tihedusega (asjakohasel sisuteemalisel teemal) pisut kuritarvitamine võib olla piisavalt päris, et teie veebisait oleks hea. Sel moel, Google'i otsingutulemuste ülaosas võib iga õnneliku veebisaidi abil kergesti juhtida märksõnu täites mõningaid näiliselt head tagasilinke, mis on täidetud märksõnadega ja käsitlevad neid mõne tugeva, kuid ehkolla ebaolulise asutusega, vaid paar kuidagi sobivad märksõnad.Seda tehes võime sõna otseses mõttes mingit vahet teha - teha SEO IT-ettevõtetele või näiteks toiduainete jaemüüjatele. Ainus säte ja seeläbi peamine erinevus oli kõik ühesugused - tehes mõnda eeslitööd, et manipuleerida selle endise mööda masina "loogikat".

seo for company

Kuid need ajad möödusid ja tänapäeval muutuvad Google'i otsingu algoritmid üha keerukamaks. Lihtsad sõnad on otsingumootoril nüüd täiesti võimalik koormata kõiki lehe sisu kõige raskemalt, kasutades üle 200 parameetrit, et lõplikult teha otsus. Mis tahes petmine, kuritarvitamine või isegi kõige paremini välja töötatud manipuleerimisskeemid enam ei kehti. Nii et tänapäeva ausad mängud tähendavad inimestele ainult kvaliteetset sisu ja liiga palju tehnilisi asju veebisaidi jaoks otsingumootorite jaoks. Ülejäänud põhiteadmiste saamiseks soovitame peale lehe sisu ja lingid lugeda kümme parimat kümnendat SEO-kategooriat. Lihtsalt minna sirvimist, see on kuum teema Source .

December 22, 2017