Back to Question Center
0

Kuidas valida otsingumootori optimeerimise pakettidest?

1 answers:

Tänapäeval on üha rohkem otsingumootori optimeerimise teenusepakkujaid kogu maailmas. Mõned neist meelitavad veebisaitide omanike taskukohaste hindadega, teised pakuvad kallite, kuid kvaliteetset optimeerimispakette. Nii muutub keeruline asi, et leida hea SEO firma sadade tuhandete variantide hulgas, eriti kui te pole varem optimeerimisteenuseid kasutanud. Kuna SEO pakendid võivad olla üksteisest päris erinevad, peate võtma aega, et puurida optimeerimise teenuseid, mida erinevad asutused pakuvad.

search engine optimisation packages

Otsingumootori optimeerimine on saanud oluliseks osaks Interneti-äriarendusest. Kas soovite luua kohaliku ettevõtte veebisaiti või suurettevõtte veebiallikat, peate SEO-teenuseid pakkuma, kuna see võimaldab veebipõhist äri näidata SERP-il ja meelitada oma potentsiaalseid kliente. Võitnud otsingumootori optimeerimise kampaania mõjutab otseselt teie investeeringutasuvust. Siiski, et luua edukas SEO strateegia, peate valima õige SEO pakett. See pakett peaks mitte ainult aitama teil suunata teie saidile sihitud liiklust, vaid ka teie ettevõtte erinõudeid. Tõde, et ei ole lihtne ülesanne valida sobiva SEO pakett. Siiski on palju asju, mida saate teha, et tagada veebipõhise ettevõtte parim otsingumootori optimeerimispakett.

Erinevad SEO paketid

SEO ametnike pakette saab jagada kahte põhitüüpi - standard ja kohandatud.

  • Standard

Standardne SEO pakett sisaldab tavaliselt põhilisi standardseid SEO teenuseid ja tehnikaid, nagu märksõnatöö, sisu kirjutamine, veebisaidi sisemise struktuuri optimeerimine ja linkide loomine. See tähendab, et see pakett hõlmab ainult vajalikke veebisaidi optimeerimise meetodeid, mis võivad parandada teie online-äri olemasolu. Standardne SEO pakett on tavaliselt taskukohase hinnaga, kuna see ei nõua täiendavaid optimeerimise allikaid ja seda saab teha üks SEO ekspert. Standardsete SEO paketid ahistavad hiljuti käivitatud veebisaite. Esimene asi, mida veebisaitide omanikud näevad standardse SEO paketi tellimisel, ei paku kõiki oma reklaamikampaania jaoks vajalikke optimeerimismeetodeid. Lisaks ei ole võimalik neid teenuseid vajalikega asendada või üldse neid mitte maksta. Kuna veebisaidi teenuste kasutamisel ei ole mõtet tasuda, viitavad paljud veebitarnijad spetsiaalsele SEO paketile.

  • Kohandatud

Kohandatud SEO pakett pakub veebisaitide omanikele teenuseid, mis on spetsiaalselt nende ettevõtetele mõeldud. Ei ole kasutuid teenuseid, mida peate maksma. Vaatamata asjaolule, et kohandatud teenuste maksumus on suhteliselt kõrgem kui tavaliste teenuste puhul, on ikkagi targa otsus investeerida sellesse. Kuna selline SEO-pakett on kohandatud teie ettevõtte ainulaadsetele vajadustele, tasub teie investeeringud kasu pandud. Kohandatud otsingumootori optimeerimise teenused hõlmavad tavaliselt turu niššanalüüsi, konkurentide teadustööd ja muid kasulikke optimeerimisstrateegiaid, mis võivad parandada teie veebipõhist ettevõtte olemasolu ja suurendada veebisaidi muutmist. Kohandatud otsingumootori optimeerimise teenused vajavad ekspertide meeskonnatööd, mistõttu nende kulud võivad olla keskmisest kõrgemad.

Seega, kui otsustate, millist SEO-paketi peate kasutama, peate tagama, et saate kõik optimeerimisvõtted, mida teie veebiettevõte peab silma paistma. Veenduge, et teie valitud SEO pakett sisaldab teie turu niššanalüüsi, märksõnauuringuid, kvaliteetset sisu genereerimist, kataloogide esitamist, veebisaidi sisemise struktuuri optimeerimist, sidumist, metaandmete optimeerimist, linkide loomise kampaaniat ja blogi postitamist.

seo packages

Mida peate SEO paketti otsima?

Ostmine kohandatud täiuslikult sobib oma äri vajab SEO pakett on sageli kulutõhus ja aja efektiivne viis veebisaidi optimeerimine. Rääkige üksikasjalikumalt, mida peate otsimootorite optimeerimise paketis leidma, et saada hea SEO tulemus.

  • Tehniline audit

Optimeerimiskampaania algusetapp tuleks pühendada teie veebisaidi professionaalsele auditile täpselt teie sisuhaldussüsteemile ja praegusele saidi arhitektuur. Tehniline audit aitab SEO ekspertidel HTML-koodi vigu leida ja kõrvaldada. Peale selle hõlmab kõikehõlmav ülevaade nii kohapealsete kui ka väljaspool olevate elementide analüüsi, et tagada tehniliste vigade puudumine, mis eraldavad teie saidi Google TOP-ist.

  • Märksõna ettepanek

Märksõna soovitus on SEO paketi põhikomponent, kuna see toimib mis tahes veebisaidi optimeerimise kampaania algetapis. Reeglina pakuvad otsingumootori optimeerimise eksperdid oma klientidele hulga otsinguterminite kogumit, mida SEO amet sihib. Professionaalne SEO spetsialist peaks kasutama tööriistade arvu, et kontrollida valitud märksõnade asjakohasust ja saada parimate võtmesõnade loendit, et suunata teie saidile kvaliteetset liiklust.

  • Link hoone

Kvaliteedi linkide loomise kampaania on iga off-leht optimeerimise oluline osa. Asjakohaste ja kvaliteetsete linkide arv, mis viitavad saidile, määravad saidi haldamise ja otsingumootorite silmis maine. Hea SEO firma peaks tegema koostööd erinevate veebiallikatega ja veebiväljakutega, et pakkuda oma klientidele kvaliteeti ja asjakohaseid tagasilinke. Täismahus digitaalne ettevõte võib pakkuda standardse SEO paketi osana linkide loomise teenuseid ja pakub järgmisi linkide genereerimise meetodeid: turunišši uuringud, konkurendi linkide profiilide analüüs, veebiallika edastamine asjakohastele ja asutuste kataloogidele, külalispäeva kirjutamine ametikohad ning kvaliteetsete ja ainulaadsete toodete loomine.

  • Sisu turundus

Siseturundusteenused võivad olla ka nii standardsetes kui kohandatud SEO pakettides, kui SEO konsultant leiab, et veebisaidi sisu vajab parandamist või tuleks see ümber kirjutada. Optimeeritud sisu loomine on aeganõudev ja hoolikas protsess, mistõttu see optimeerimise aspekt võib olla kulukas Source .


December 22, 2017