Back to Question Center
0

Mis on SEO maksumus iga märksõna sihtimise eest?

1 answers:

Tänapäeval peavad peaaegu kõik ettevõtted otsustama, kui palju raha nad peaksid investeerimisel otsingumootori optimeerimisse. Nagu kõik mõistavad, et SEO on ettevõtte tegevuse elluviimiseks vajalik, on nad valmis kulutama oma optimeerimisteenustele kõige suurema tulu. Siiski peaks tulevane online-kaupmees planeerima oma eelarve koostamise. Sellepärast on tal oluline, kui ta vastab küsimusele "Kui palju ta kulutab SEO-ile?" Loomulikult pole sellele küsimusele täpset vastust. Otsingumootori optimeerimist ei ole lihtne mõõta, kuna paljud turundustegevused võivad mõjutada orgaanilise otsingu liiklust. Veelgi enam, SEO teenuste maksumus võib sõltuda potentsiaalsetest hüvedest. Näiteks kõrgelt konkurentsivõimeliste märksõnade järjestamine riigis, kus SEO-iga märksõna eest maksab 10 dollarit, on sellega seotud palju rohkem kulusid kui kohaliku märksõna vähem konkurentsivõimelise positsiooni määramine. See tähendab, et teie optimeerimiskampaania geograafiline asukoht mõjutab lõplikku hinda.

seo cost per keyword

Selles lühikeses artiklis ma vastan teile küsimusele "Kui palju te kulutate SEO jaoks?". Veelgi enam, ma annan teile mõned kasulikud näpunäited selle kohta, kuidas SEO asutused töötavad, et aidata teil saada parimaid SEO tulemusi.

SEO maksemudelid

Otsustasin teile veebisaidi optimeerimise jaoks parimat eelarvevalikut valida, et näidata teile mõned SEO ametnike poolt kasutatavad põhimaksete mudelid.

  • Igakuine makse

Vastavalt sellele makseviisile peate maksma teenuste eest kuutasu, mida otsingumootori optimeerimise ettevõte teile pakub. Iga kuu pakett ei sisalda lisatasusid. Teil on vaja lihtsalt maksta optimeerimisteenuste kokkulepitud massiivi eest. SEO kuutasu on kõige mugavam viis, kuna see annab võimaluse pidevalt parandada veebisaidi paremusjärjestust ja suurendada investeeringutasuvust. Igakuine teenus sisaldab tavaliselt analüüsiaruandeid, uut märksõna soovitust, linkide loomist ja kohapealseid sisu täiustusi.

  • Lepinguteenused

Lepinguteenused on veel üks traditsiooniline optimeerimismeetod, mida pakuvad SEO agentuurid. Tavaliselt on sellistel teenustel fikseeritud hind. Tavaliselt, enne, kui veebisaitide omanikud on valmis igakuiselt kinni pidama, valivad nad lepingulised teenused, mida nad soovivad lõpetada. Kõigi teenuste hinnakujundus, samuti SEO-iga märksõna hind on paigutatud optimeerimisagentuuri saidile. Nii saate enne tellimuse saamist kontrollida kõike. Näitena lepinguteenustest, võin ma loetleda märksõnauuringud, konkurentsianalüüs ja veebivigade kinnitamine.

seo cost

  • Projektipõhine hinnakujundus

Kohandatud projektid on loodud spetsiaalselt kliendi vajadustele, mistõttu nende hind võib varieeruda sõltuvalt projekti suurusest, turu nišist ja projekti keerukusest. Tavaliselt on projektitasud sarnased lepinguliste teenustega. Ettevõtte omanikud ja SEO amet otsustavad konkreetse projekti ulatuse ja maksumuse üle. Projektipõhine optimeerimine on kohalikele või hiljuti käivitatud ettevõtetele parim variant, kuna see aitab parandada veebisaidi veebipõhist kohalolekut ja tõsta kvaliteetset liiklust.

  • Tundide nõustamine

Mõned SEO-ettevõtted pakuvad ka nõustamisteenuseid, mis aitavad veebisaitide omanikud parandada oma veebisaitidel mõnda SEO elementi ja võita optimeerimise kampaaniat. Seda tüüpi teenustel on tunnitasu Source .

December 22, 2017