Back to Question Center
0

Mida saate mulle umbes kinnisvaraagentuuri SEO kohta?

1 answers:

Nendel päevadel on SEO igat liiki online-ettevõtetele otsustava tähtsusega ning kinnisvara haldamise veebipõhine agentuur ei ole erand. Kui soovite oma kinnisvara haldamise ettevõtet kasvatada, siis soovitame teil oma digitaalse turunduse strateegiaga kaasata SEO.

Semalt-is tegeleme alati kinnisvara haldamise ettevõtete veebiturunduse ideede parandamisega. Täna me jagame kõige tõhusamaid tehnikaid teie SEO edendamiseks. Need soovitused aitavad teil oma veebisaidi külastajad muuta tugevaks otstarbeks.

seo management company

Pöörake tähelepanu oma menüüle Kirjed

Esimene asi, millest me tahame rääkida, on teie esilehe paigutus või teisisõnu veebisaidi menüüelemendid. Pea meeles, et need peavad olema puhtad, selged ja lühidalt. Parim viis esilehe paigutuse korraldamiseks on jagada see nelja peamise menüüelemendi järgi. Semalt spetsialistid pakuvad esilehel järgmisi valikuid:

  • Omanikud;
  • üürnikud;
  • kinnisvaramaaklerite suunamine;
  • Kinnisvara haldamise teenused.

Siin on peamine eesmärk suurendada liiklust, vähendades põrgete määra ja suurendades saidil kulutatud aega. Sa peaksid mõistma, et külastajad külastavad teie saiti iga päev. Kõik soovivad, et see oleks atraktiivne ja hõlpsasti navigeeritav. Sellepärast on oluline anda kasutajatele lihtsad juhised. Pidage meeles, et kui suunate iga kasutajat veebisaidi vajaliku ala juurde, on suurem tõenäosus, et nad veedavad seal rohkem aega, mitte oma ressurssi.

Kui soovite lisada muid menüüelemente, näiteks meediasuhted, on see kõik korras. Ainus asi, mida meeles pidada: proovige hoida neid esemeid teistel alammenüüdel oma veebisaidil. Nagu eespool mainitud, peab teie esileht olema võimalikult puhas ja hõlpsasti navigeeritav.

URL struktuuri küsimused

Strateegilise URL-i struktuuri väljatöötamine kõigile veebilehtedele on alati hea otsus. Teie URL-id peaksid olema lühidalt ja kirjeldavad. Pidage meeles, et kui teie URL-id on mõttekas ja peegeldavad teie ettevõtte väärtust, võivad otsingumootorid teid kiiremini leida ja teil on lihtne SEO boost.

Keskendu oma sihtlehele

Väärib märkimist, et enamus teie ärivõimalustest suunatakse otse sellel lehel. Seetõttu peate selle suurepäraseks tegema. SEO eksperdid määravad sellel lehel kolm elementi, et muuta teie kinnisvaraettevõte silmapaistvaks. Siin on nad:

optimeeritud pealkirjad

Kuigi see võib tunduda ilmselgelt, siis oleksite üllatunud, kui palju sihtlehti ei ole pealkirju, mis on vale. Oletame, et olete Florida kinnisvarahaldusettevõte, siis peaks SEO-optimeeritud pealkiri teie sihtlehele olema midagi sellist nagu Florida kinnisvara haldamise agentuur.

seo company

Nähtav telefoninumber

Teie potentsiaalsed kliendid peavad teiega viivitamatult ühendust võtma, seega veenduge, et telefoninumber on nähtav. Ärge peidake seda, selle asemel asetage see oma pealkirja alla, nii et inimesed saaksid teile mõne sekundi jooksul teiega ühendust võtta.

Kohandatud kontaktvorm

Tähtis on anda kasutajatele muul viisil, välja arvatud telefon, kuhu nad saavad teiega ühendust võtta. Mõtle kontaktkirjele 4-5 väljad. Küsige külastajatel põhiteavet, nii et neil on lihtne oma teavet pakkuda.

Saate alustada oma varahaldusfirma veebisaidi täiustamist kohe nende kolme SEO näpunäidetega. Kui olete nendega lõpule jõudnud, võite minna kaugemale, lisades selgitusi ja tutvustades oma agentuuri seletatavale videole Source .

December 22, 2017