Back to Question Center
0

SSL ja SEO: kas need mõlemad asjad on?

1 answers:

Alustame mõnede teie kõige uuemate otsingute meeldejätmisega, ignoreerides seda, mida otsisite, kas otsite oma vastaseid või otsite mõnda toodet või teenust veebis. Olete ilmselt külastanud nii HTTP kui ka HTTPS-i põhiseid veebisaite. Kuid mis on nende tegelik erinevus, eriti SSLi ja SEO seisukohast? Arvestades nende vastastikust mõju e-kaubandusele ja enamusele igale veebipoest, vaatame, kui hästi SSL-i ja SEO reaalselt teeme.

ssl and seo

Kas SSL ja SEO on ühistööna nii kasulikud?

Alustame mõne tehnilise taustaga ja näeme, kuidas SSL toimib. Hüperteksti transpordiprotokolli turvalisuse osana kasutatakse veebikaardi ja Interneti-brauseri enda autentimise, kinnitamise ja krüptimise ohutusprotseduuride abil 2048-bitine võtme, et kaitsta kasutajakeskkonda.Põhimõtteliselt on SSL-turvalisus kolmes kihis:

  • Krüptimine töötab tagamaks, et praegused kasutaja toimingud ei leita, seega ei saa petturid kõiki andmeid kaotada
  • Autentimisprotseduur aitab häkkerite rünnakute vastu võitlemine, tugevdades kasutajate seas tugevamat usaldusväärsust
  • Andmete terviklikkus aitab vältida mis tahes failide korruptsiooni või volitamata muutmist üleandmise ajal

Ja lõpuks pöörduge tagasi - mis on tegelik seos SSL-i ja SEO vahel? Või kuidas turvalisus suunab teie veebisaidi reastust otsingumootori tulemuste lehtedel? Nii nagu kõik head kohapealsed omadused, mis toovad teie positsioonile positiivse mõju, samuti liikluse ja ümberarvestuskursside ise. Ma mõtlen, et teie veebisaidi turvalisus mõjutab otseselt ka Google'i otsingu algoritme, kui otsustate anda teile kõrgema järjekoha. Järgnevalt vaadake SSLi ja SEO vahelisi seoseid kolme põhisuuna järgi: pingeread, liiklus ja teisendamine:

  • Nagu juba mainitud, on teie veebisaidi pingeread nüüd veelgi enam SSL-i turvalisusest sõltuvad kui kunagi varem. Vaadates aasta tagasi 2014-2015, kui Google tegi oma esimesed HTTPS-põhiste veebisaitide eelistamiseks algoritmid, oli SSL-turvalisus lõpliku otsuse tegemiseks lihtsalt valgusalgoritmiline komponent. Kuid täna, vastavalt ametlikule statistikale, on peaaegu pool Google'i orgaanilise otsingutulemust viidatud HTTPS-põhistele veebisaitidele, mis on kaitstud SSL-i sertifikaadiga. Veelgi enam, ligikaudu 1 protsent kõigist Interneti-raamistikest on hinnanguliselt turvaline. Niisiis, miks mitte SSL-i ja SEO-i lihtsalt selleks, et võistlusest välja tulla üks kord ja igavesti?
  • Arvestades liikluse kasvu, annab parema hinne puhul tavaliselt suurema liiklusvoo ainult sellepärast, et rohkem kasutajaid külastab teie veebisaiti, laiemat vaatajaskonda, kellega te tegelete. Veelgi enam, olemasolev veebi turvalisus annab igale potentsiaalsele ostjale Internetti sirvimise aktiivse signaali teie veebisaidi asutuses ja usaldusväärsuses. Enamik kasutajaid jätab tõenäoliselt kõik ebaturvalised allikad vahele ja klikivad otsingutulemuste juhtimiseks oma veebilehtedele, omakorda suurendades saidi CTR-i määra.
  • Lõppude lõpuks võivad SSL ja SEO koos töötada, et teie konversioone oluliselt mõjutada. Ma mõtlen, et rohkem potentsiaalseid kliente muudetakse reaalseteks, kui nad külastasid teie hästi turvalist veebisaiti usaldusväärse asutusega. Pidage meeles, et juhtivate uuringute kohaselt üle 80% arendamata klientidest lükkaks tagasi oma pühendumise osta, lihtsalt avastades, et nende lihtsalt täidetavad isikuandmeid saab ebaturvaliselt ühendatud Source .
December 22, 2017