Back to Question Center
0

Mida teha ja mida hoida oma SEO märksõna optimeerimise strateegia käitlemisel?

1 answers:

Sisu on kuningas. Mul on selline ettepanek sageli veebi sirvimisel. Ja see on mõistlik, peaksin tunnistama. Võttes asjakohase märksõnafraasi rikas kvaliteedisisu, on selgelt võimalik iga veebisaidi edetabel Google'i SERP-i loendis (otsingumootorite tulemuste lehed). Arvestades, et lõviosa veebipõhistest ettevõtjatest mõistab põhiteemat, et nende lehed kuvatakse kolme esimese otsingutulemuse seas, on tänapäeval kõige olulisem vajadus rakendada õiget SEO märksõna optimeerimise taktikat mõistlikult igaüks, kes tegeleb mõne äriprojektiga Internetis.

seo keyword optimization

Otsingumootori optimeerimine on esimene

Niisiis, kuidas kujundada õige strateegia SEO märksõna optimeerimise kraami? Noh, ma usun, et see sõltub peamiselt otsingumootori optimeerimise enda kontseptsioonist, kuidas see toimib, täpselt. Sellepärast peame enne kõike muud kui täpselt teada, kuidas Google kuvab kõige sagedamini otsingutulemusi, eriti märksõnafraaside asjakohasuse ja konkurentsivõimelisuse seisukohast. Noh, lähme!

Mõelge märksõnadele peale tohutu SEO

Kõigepealt peaksime silmitsi seisma - jah, otsingumootori optimeerimine on terviklik kontseptsioon, mis hõlmab liiga palju valdkondi mis tavaliselt nõuavad rohkem kui püsivad ja aeganõudvad tööd. Kuid nüüd võime lõõgastuda, kuna viilutamine ühe konkreetse sektsiooni korralikule SEO märksõna optimeerimise strateegiale on üsna juhitav ülesanne. Nagu minu jaoks, soovitan mõelda märksõnadele, mis toimivad mõistlikult julgelt. Ma mõtlen, et peaksite vähemalt proovima seda ise tegema ilma eksperdi abita. Saate seda kindlalt hallata. Pea meeles, et SEO märksõnade optimeerimine ei ole üldse raske. Loomulikult ei pööra tähelepanu sellele, kuidas need võimalikud "gurud" internetis ripuvad, et üritada iga potentsiaalset klienti muljet avaldada. Hoidke ignoreeritavaid kõvasti väljendatud kõnesid, millel on oma hiljuti leiutatud trikke, näiteks lühikese ajaga Google'i poolt hiljuti tehtud otsingualgoritmi värskendamise kohta.

Enne kui alustate

Kuid meil ei ole vaja hoida midagi rööbasteele, vähemalt kui me oleme keskendunud SEO märksõnade optimeerimise valdkonnale. Tegelikult on meil siin peaaegu täielik viis, mida juhivad vaid paar üsna lihtsat tegevusplaani. Ja ma ütlen seda kindlasti, kuna see on hästi tõestatud mudel, millele järgneb enamus uute veebisaitide omanike ja algajate veebihalduritest - kõik, mida nad vajavad, on kindel püsivus, et rangelt järgida põhitõdesid. Seega, kui tunnete end väga konkurentsivõimeliseks ja teie käsutuses on piisavalt aega - saate teha väga hästi. Ma mõtlen siin, et saate hõlpsalt teha õiget SEO märksõna optimeerimist, juhindudes ainult selle põhiprintsiipidest. Niisiis, nüüd me paneme aluse oma esmastele tegevustele. Enne midagi muud, olgem ennetavaks ja tehke järgmised asjad:

  • Mõelge oma sihtklientidele ja nende tegelikele kavatsustele. Püüdke mõista, milliseid tooteid või teenuseid teie potentsiaalse turunišši inimesed otsivad;
  • Koosta eelistatavate märksõnade ja võtmesärnide täispikk kontrollnimekiri, mida tõenäoliselt kasutavad tegelikud kasutajad, kes täidavad otsingupäringuid. Seejärel tehke viidete teine ​​loend lihtsalt, et kirjutate juhuslikult iga tööstusharu seotud fraasi või kontseptsiooni. Kui see on tehtud, võta mõlemad ajurünnakute kontrollnimekirjad;
  • Sel moel näete iga paaritu välja, mistõttu jõuab lõpuks märksõnade lõplik nimekiri alla kõigile. Pärast seda peaksite kontrollima iga märksõna, mis nõuab seda Google'is, et kõik otsinguterminid oleksid ideaalsed;
  • Järgmine peaks andma otsingumootoritele õige signaali, näiteks öeldes, et nende indekseerimise robotid on teretulnud;
  • Lõpuks peaksime aitama Googleil leida õige seos veebilehtede ja kõige asjakohasemate märksõnade vahel.

seo keywords

Oma lõplikus kontrollnimekirjas

iga märksõna kolmekordne kontrollimine Kui see oleks kujundanud -pärast, et alustame meie SEO märksõnade optimeerimise strateegia alustamisega, võime lõpuks oma märksõnade juurde jõuda. Ärge unustage oma aega ja jõupingutusi märksõnade loendi uuesti kontrollimiseks. Teie veebisaidi sisuks on vaja ainult kõige asjakohasemaid, kuid mitte liiga konkurentsivõimelisi märksõnu, et teha tõelist edu. Kuid pidage meeles, et kui hakkate oma SEO märksõna optimeerimist kasutusele võtma, siis ei jääks võimalust taganeda ja muuta võtmesõnade enamus, mitte öelda, et kogu loendi versioon ei tähenda sulle kunagi mõtet.

Kas olete endiselt ebakindel, kui valite oma SEO märksõnade optimeerimise strateegia raames õigeid märksõnu hästi? Kui peaks juhtuma, et teil on raskusi märksõna valimisega, soovitame kasutada järgmisi lühikesi soovituste loetelusid (DON't) tavaliste ettevaatustega

toimingute ja DON'tide

Kas teadusuuringuid märksõnade jaoks

Nagu juba mainitud, tehes õiget märksõna-uuringut, paneb kogu SEO märksõna optimeerimise strateegia õigel teel. Ja jällegi - vigu või ebaõnnestumisi on siin vastuvõetamatu, kuna need võivad lihtsalt takistada teil mõnevõrra tihedat seost teie sihtturuniši ja teie ettevõtte kaubamärgi vahel. Kui te ikkagi kõhklete märksõnatööde tegemise alustamist, võite leida kasulikke mõne muu valdkonnaga seotud teemat. Või võite kasutada ka oma alalise blogi lehekülgi

Kas hinnata võistlust

Ma mõtlen siin, sa oled alati vabadus kasutada mõningaid tõelisi teadmisi, lihtsalt võttes paar oma üleval optimeerijat ja külastades oma veebilehti, et saada mõistlik ülevaade sellest, millistes teemades neil on ja milliseid märksõnu sagedamini. Nii, Google'i konkreetse märksõna taotlemine annab teile kohese pildi asjakohasuse (märksõna kvaliteet) kohta, mis on kaalutud selle populaarsuse (konkurentsivõime). Pidage meeles, et kõige asjakohasem, kuid mitte liiga sageli kasutatav märksõna on kindlasti kõige võimsam.

seo optimization

Mitte vali üldised võtmesõnad

Vältige ummikusse võidujooksu sõlmimist mis tahes trendikas üldise märksõna jaoks. Parem on kasutada märksõna-fraasid, kuna ainult üks sõna pole kunagi olnud hädavajalik. Kui peaksite pettuma, võite Google'is vaadata mõnda seotud sõnastikupõhimõtet. Siit oleks ideaalne lahendus, kui klikkida esimese lehe alla ja lisada märksõna loendisse seotud sõna.

Ärge andke kohalikke hüvesid

Ja ärge unustage katta ülejäänud oma potentsiaalset vaatajaskonda. Google teeb oma ettevõtte asukoha hästi tuntud, lisage lihtsalt oma füüsilise asukoha (nt. g. , linn, linn või piirkond) oma parimate märksõnavalikute järgi. Kui soovite täpsemalt sihitud klientidele pöörduda, saab teie ettevõte kindlasti kasu piirkondlikust SEO märksõnade optimeerimisest. Ja ärge unustage mõnda aega oma kohalikele noteeringutele nii Google'is kui ka kuskil mujal teenida, et jõuda oma kohaliku turunišši domineerimisega üks kord ja kõikuks Source .

December 22, 2017