Back to Question Center
0

Mida arvestada otsingumootorite veebisaidi optimeerimisel?

1 answers:

Ma ei ütle teile midagi, mida te ei tunne otsingumootori optimeerimise olulisusest. Tänapäeval teab peaaegu igaüks, kes töötab digitaalsel turul, kuidas SEO saaks oma äri parandada. Siiski, kui tegemist on tõelise tavaga, mitte teooriaga, siis hakkavad mõned ettevõtted pettuma sellepärast, et seal on palju andmeid ja meetodid, mida nad peaksid heade tulemuste saamiseks kasutama.

Seal on palju SEO juhendid, raamatud ja õpetused, mis võivad olla valgustundlikud. Kuid enamik neist on valdav ja isegi segane. Nii et nad võivad eksitada mitteprofessionaalseid veebisaitide omanikke, selle asemel et suunata teda õiges suunas. Täna räägime lihtsatest asjadest, mida saate teha otsingumootorite veebisaidi optimeerimise alustamiseks.

optimizing your website for search engines

Kohapealne SEO põhineb

Te peaksite teadma, et kõik kõige olulisemad otsingumootorite elemendid paigutatakse teie saidile ja saate neid pidevalt kontrollida. Off-saidil optimeerimisteenused ei ole tõhusad ilma kvaliteedi kohapealse optimeerimisega. Siiski on kohapeal optimeerimise jaoks üks oluline reegel, kas te ei tohiks seda üle pingutada, sest otsingumootor võib kahtlustada teid petmises. Näiteks ei tohiks see olla eesmärk oma lehel asetada nii palju kui võimalik märksõnu. Sa pead panema õige arvu kõige asjakohasemaid otsingutermine õigesse kohta. See on kohapealse otsingumootori optimeerimise kõige olulisem väärtus.

Kõigepealt peate läbi viima tervikliku märksõnauuringu enda või professionaalsete SEO-ekspertide abiga. Et seda tõhusalt teha, peaksite esmalt tegema turu-niši uuringud ja konkurentide analüüsi. See annab teile märksõnade idee, mis sobib ideaalselt teie veebisaidil. Kõige asjakohasemate ja sihitud otsinguterminite loendi koostamiseks kasutage veebipõhise optimeerimise tööriistu, näiteks Semalt Auto SEO. See annab teile õiged ettepanekud ja lihtsustab märksõnauuringute protsessi.

Lehekülje optimeerimise teises etapis peate sisestama õigesti oma otsinguterminid oma sisusse nii, et otsingusaitid hõlpsalt saidi levitada ja näidata seda oma potentsiaalsetele klientidele SERPis. Sellepärast peate pealkirjade ja meta-kirjelduste jaoks pöörama suurt tähelepanu, kuna need on klientide eelvaateks ja annavad natuke rohkem teavet teie lehtede kohta.

optimize your website

Kui teie sait põhineb WordPressi sisuhaldussüsteemil, on sul õnnelik. Teie töö lihtsamaks muutmiseks on palju pistikprogramme.

Pealegi peate oma veebisaidi sisule rakendama järgmisi optimeerimismeetodeid, et teie saiti optimeerida otsingumootorites nagu Google, Bing või Yahoo.

  • Sidumine

Sisemine leheühendus pole vähem oluline kui välimine ühendamine. Sa aitad otsingumootorites teie veebisaiti teie veebisaiti analüüsida, sisenedes teie saidi teistel lehtedel oma sisuga. Veelgi enam, see parandab teie saidi kasutajate kogemusi, pakkudes neile võimalust liikuda ühest saidi lõikest teise ilma raskusteta.

  • Pealkirjad

Oma sisustruktuuri parandamiseks veenduge, et kasutate eri tasemete pealkirju. See aitab otsingumootoritel saada rohkem teavet selle kohta, mida iga sisu osa sisaldab. Pealkirjadele on kasutatud H1-märgendeid. Siin peate ütlema, mis teie artikkel lühikese ja püüdmisega on. Peale selle peate subtiitrite jaoks kasutama H2- ja H3-märgendeid. See aitab nii Google'i roboteid kui ka lugejaid rikkuda teie sisu seeditavateks jaotisteks Source .

December 22, 2017