Back to Question Center
0

Kui olulised on domeeninime ja SEO ühised suhted?

1 answers:

Vastavalt Google'i kolmele olulisele edetabelile on veebisaidi kasutatavus, sisukvaliteet ja tagasiside portfell kõige mõjukamateks teguriteks, et teha kindlaks, kas see paigutatakse tõrkeotsingute tippu või mitte. Ja see on tõsi, eriti kui arvestada, et lõviosa teie potentsiaalsetest klientidest on kõige tõenäolisemalt esimest külastust oma veebisaitidelt, mis pärinevad tipputulemuste loendist.

domain name and seo

Seega võib hea domeeninime ja SEO hooldust nimetada ilmselt iga veebisaidi lipulaevaks. Arvestades iga tavapärase domeeninime eraldi, saadakse see tavaliselt ettevõtte kaubamärgi järgi, millele on lisatud kõige olulisemad ja veenvad märksõnad ja võtmesõnad. Kuid küsimus, mis mõjutab domeeninime ja SEO vahelist suhtlust Google'i pingereas, on alati olnud väga vaieldav teema. Lõppude lõpuks, kas on mingeid tõendeid domeeninime ja SEO täiesti otsese seose kohta? Sellepärast otsustasin, et peamised põhjendused on kokku võetud ja toetatud mõne külma faktiga allpool.

Ei ole ranget reeglit

Tegelikult ei ole Google'i edetabelis tegureid kunagi olnud ranged juhised ega ametlikud nõuded, mida saaksime realiseerida sammhaaval. Ilmselt teeb tööstusharu hiiglane kõige paremini ära kuritarvitamise või manipuleeriva petmise ärahoidmise, kuid üks asi võib olla kindel - enamuse praktikatestide kohaselt on lõplikus algoritmis osalenud umbes kakssada erinevat tegurit veebisaidi järjekoha määramiseks otsingumootori lehe otsingutulemuste loend. Arvestades endiste töötajate mõningaid väärtuslikke teadmisi ning muid ülejäänud teooriaid ja mõistlikke ideid, on mõned üsna tõenäolised tagajärjed domeeninime hankimisel ja sellega kaasneval SEO hooldusel.

Mõtle otse kasutajaid, mitte otsingrobotid

Kindlasti on õige domeeni valik kriitiline samm, mis sillutab teed teie veebi edule pikemas perspektiivis. Ja ma soovitan siin saada kasutajasõbralikku domeeninime ennekõike. Pole vaja proovida rangelt otsingumootori eelistusi. See on mõistlikum mõelda tõelistele kasutajatele, nii et ma pakun kokkuvõtvat, silmapaistvat ja meeldejäävat nime, mis oleks siin täiesti asjakohane ja äratuntav. Võite oma äribrändi nimega, õigete märksõnade ja nende kombinatsioonidega lisada.

domain name

Ennetav märksõnade uurimine

Vaadates tagasi, need domeeninimed, sealhulgas õige märksõna, millel oli selge eelis ülejäänud Google'i otsingutulemustes konkurendid. Need ajad möödusid kaua aega tagasi ja märksõnade domeenide üldine domineerimine on nüüd ära kulunud. Nüüd hakkavad otsingumootorid hindama neid veebisaite, mis pakuvad kasutajale rohkem väärtust, i. e. , millel on asjakohasemat kvaliteetset sisu. Kuid endine märksõnade domeenide loogika on endiselt jõus, kuna domeeninime vastavad võtmesõnad on kasutajasõbralikumad, mis võimaldab külastajatel luua seose üksikute otsingupäringute ja veebisaidi sisu vahel. Mitte öelda, et sellised URL-id oleksid jagamise jaoks kasulikumad, omakorda avaldades positiivset mõju teie klikkimise määrale. Seda tehes võiksite ka Google'it innustada oma veebisaiti kõrgema järjekoha saamiseks. Niisiis ärge kunagi lohutage ennetava märksõnauuringute tegemisel oma uue domeeninime kujundamisel. Sa ei kahetse, ma olen kindel Source .

December 22, 2017