Back to Question Center
0

Kas madala hinnaga SEO teenuseid väikeettevõtete jaoks on ohutu?

1 answers:

Kuigi "madal hind SEO = oht" on pigem müüt kui tõeline avaldus, juhtumeid halb SEO odava hinnaga ei ole aeg-ajalt. Väikeettevõtted võivad seda probleemi eriti seostuda, sest paljud madala hinnaga SEO asutused sihivad tavaliselt neid ja kohalikke ettevõtteid ning paljud neist pakuvad heli väga atraktiivseks e-poest ja saitidelt, mis püüavad edendada konkurentsivõimelistes nišides.

low cost seo services for small business

Pärast nende madalat hinda SEO pakub pimesi, võib põhjustada järgmisi tagajärgi:

  • Musta mütsiga seotud trahv SEO. Paljud SEO-agentuurid, kes teadlikult murda Google'i juhiseid märksõnadega rämpspost, peidetud tekstid, ukseavad ja muud halvad tavad, pakuvad tavaliselt oma teenuseid madalate hindadega. See on nende lõksu osa: nad lubavad võimsa tõuke atraktiivse hinnaga ja annavad lubatava tõuke. Selline poliitika toob neile palju kogenematuid saidiomanikke, kes ei tea, et Black Hat SEO-i abil saavutatud paremusjärjestuse kasv on ajutine ja suur langus on paratamatu.
  • Stagnatsioon. Mõnikord leiate madala hinnaga SEO teenuseid väikeettevõttele või suurettevõtjatele, kes ei ole Black Hat. Selle asemel on need reklaamiprofiilidel piiratud ja kõik etapid on teostatud kogenematu meeskonna poolt. Seega, pärast teatud punkti saavutamist, teie kampaania lihtsalt külmub seal, sest teie SEO-kuraatorid ei tea, kust siit minna minna. Samuti ei pruugi neil lihtsalt vahendeid edendada, sest madal hind = madal palk.
  • Madal sisu kvaliteet. Sisu mängib olulist rolli märksõnade optimeerimisel, linkide loomiseks ja konversioonimäära suurendamiseks. Kuid kui teie sisu ei ole asjakohane, ainulaadne või huvitav lugeda, lisades märksõnu ja linke, ei suurendata teie paremusjärjestust. Kahjuks kaasneb odavate SEO teenuste pakkumine äritegevusega harva teadusuuringute ja redigeerimisega, sest sellisel meeskonnal pole tavaliselt kogenud kirjanikke. Seetõttu ärge oodake suurepäraseid tulemusi sisust, mille eest maksisite 10 eurot.

See teave ei tähenda, et te peate vältima taskukohase ja odava SEO mis tahes hinnaga. Mida peaks tegema, on olla teadlik riskidest, mis teie väikeettevõtete jaoks otsivad madala hinnaga SEO teenuseid. Taskukohane ei ole alati võrdselt odav ja usaldusväärne hinnapoliitika ei ole pettuste sünonüüm. Kuigi on olemas halvad asutused, mis rikuvad SEO firmade mainet, aitame teil eristada.

low cost seo for small business

Odavad vs taskukohased: mis vahe on?

Hea SEO on võimalik leida madala kvaliteediga agentuuride jaoks sobiva hinna eest. Teil ei pea olema SEO-guru või teil on vale detektor käepärast. Põhjalik uurimus on enam kui piisav.

  • koostada loetelu SEOagentuuridest, kes pakuvad madala hinnaga professionaalset abi väikeettevõtete jaoks;
  • Võrdle nende kulusid ja selle hinnaga pakutavate teenuste valikut;
  • Vaadake, kuidas nad ennast propageerivad: kui nad lubavad kiireid tulemusi ja liigselt liigutada, on nende lubadused tõenäoliselt midagi head;
  • Vaadake, kas kõikidel asutustel on portfell. Pöörake ettevõtteid ilma ühegi. Seejärel uurige projekte, mida ettevõtted töötasid oma teadmiste hindamiseks. Võite külastada ka saite, mida ametid tegid SEO-i jaoks, et näha, kui hästi nad konkurendid oma konkurentide eest maksavad.
  • Võtke ühendust iga asutuse ekspertidega ja vaadake, millist muljet nad teevad, olenemata sellest, kas nad on kindlad ja sõbralikud või saladuslikud, mitmetähenduslikud ja kiirustavad teid oma tooteid ostma. Küsige neile küsimusi, mis näitavad nende teadmisi Google'i juhistest, edutamise protsessist ja SEO tehnikatest. Kas nad kiireid lubadusi teile tulemusi, isegi ei küsi rohkem oma saidi kohta? Kas nad rõhutavad kvantitatiivseid ja lühiajalisi tulemusi?
  • Uurige ettevõtte tausta ja bioloogiat. Kuigi eelistatud on viieaastase kogemusega asutused, ärge kiirustades 1-3-aastaseid ettevõtteid ära ajama. Paljud noored ettevõtted asuvad ekspertide poolt, kes on tegutsenud kümme aastat. Seda punkti tuleks ka ettevõtte biois ja blogis mainida, kui see on olemas.
  • Vaadake arvustusi. Tavaliselt pakuvad kõik usaldusväärsed ettevõtted saidil oma arvustusi või neil on ülevaade veebisaitidel, et võimaldada kasutajatel tagasisidet jätta ja sellele vastata. Kui agentuur, kes pakub madala hinnaga SEO teenuseid väikeste veebiteenuste jaoks, väldib kommunikatsioonidega suhtlemist, ei pruugi see tõenäoliselt tulla toime.

Tänapäeval on SEO firmad väga erinevad ja lähtuvad oma hinnapoliitikast erinevalt. Sellepärast tehke oma uuringute asemel koheselt SEO-meeskondadest lahti pakkimine, mis pakub teile odavaid lahendusi, ning näete hindade ja kvaliteedi tegelikku tasakaalu Source . Muudel juhtudel võite kaotada mõned hämmastavaid pakkumisi!

December 22, 2017