Back to Question Center
0

Kas otsingumootori optimeerimine muutis oma määratlust?

1 answers:

Keegi pole saladus, et digitaalturunduse valdkond on väga muutlik ja ei jääks endiselt. Viimase paari aasta jooksul on Google oma positsiooni algoritme teinud suuri muudatusi. Nende muudatuste põhieesmärk on parandada kasutajate kogemusi veebisaitidega, mis asuvad TOP-is. Tänapäeval muutub Google nutikamaks ja suudab hinnata veebisaitide kvaliteeti tegurite arvu järgi. Sellepärast on otsingumootori optimeerimise määratluse teemaks juba suur nõudlus. Kõrge positsiooni saavutamiseks peate rakendama kõik vajalikud otsingumootori optimeerimise tehnikad, mis puudutavad nii off-ja kohapealse optimeerimise. Käesolevas artiklis me arutleme, kuidas Google'i algoritmi uuendused mõjutavad turundajaid, kes seaduslikult kasutavad SEO tehnikaid ja kuidas saidi positsioone salvestada, kui SEO-reegleid muudetakse.

search engine optimization definition

Otsingumootori optimeerimise praegused sammud

Kõik SEO eksperdid nõustuvad, et optimeerimissfääris on üks muutumatu tegur - kvaliteetne sisu. Kui teete pidevalt kvaliteetset sisu, mis teenib asjakohaseid linke teistelt autoriteetsetelt domeenidelt, on teie sait mis tahes juhul TOPil. Siiski on sissetulevate lingide arvu ja kvaliteedi parandamise meetod aegunud. Praegu peate looma oma reklaamikampaania, mis keskendub kolmele peamisele aspektile - kvaliteetne sisu, sotsiaalmeedia turundus ja linkide loomine. Pingerea kõrgeima võimenduse efekti saavutamiseks peate ühendama kõik need optimeerimise aspektid.

  • Kvaliteetne sisu

Tänapäeval on sisu saanud Interneti-turundajatena tõsiseks lähenemisviisiks, kuna Google hakkab kehtima madala kvaliteediga ja koopiaga kleebitud sisu. Veebisaidi paremusjärjestuse parandamiseks peate pidevalt looma kvaliteetse ja huvitava sisu, mis on seotud teie turu niši teemadega. Veenduge, et sisestate õigesti otsingusõnad oma sisusse, kuna see on SEO määratluse alumine rida. Veelgi enam, peate oma sisu hästi struktureerima, kasutades täppeid, lõikeid ja nummerdatud loendeid. Google on pikk ja kvaliteetne sisu, mis on parem kui lühike ja kerge.

  • Orgaanilised mahlaga mahlad

Linkide loomine on oluline veebisaidi optimeerimise strateegia, mida saab teha nii mahepõllumajanduslikult kui ka mahepõllumajanduslikult. Orgaaniline või valge müts SEO link hoone viitab lingid mahla saamine saidi meetodite blogi postitad, linkide jagamine ja artiklite avaldamine. Mitte-mahepõllumajanduslik või must-hat SEO on kõik umbes link ostmine ja link põllumajanduse. See on lihtne viis kasutajate meelitamiseks. Siiski peate mõistma, et kasutajad, kes teie saidil ostunimedega ei pruugi kunagi teie klientidele muutuda. Veelgi enam, seda tüüpi musta mütsi optimeerimist karistatakse otsingumootorites ja see võib teie pingeread halvendada. Te peaksite lingid kinnitama kinnituste asemel, mitte nende eest maksma.

Peate arvestama, et online-pressiteadete märksõna-rikaste tekstide sisestamise meetodil on tänapäeval optimeerimisreaalsus väärtust. Tänapäeval käsitleb Google pressiteadetes ja muudes tavalistes väljaannetes ebaloomulike või tasuliste linkide ankurdusi. Google soovib peatada ebaloomuliku linki loomist pressiteate levitamisest. Kuid kui teised inimesed arvasid eriti, et juhid kirjutasid teie toodetest või teenustest ja lisasid sellele asjakohased lingid, loetakse see Google'ile seaduslikult teenitud linkiks.

seo definition

  • Tugev sotsiaalne kohalolek

Ja iga võitja optimeerimiskampaania viimane punkt on sotsiaalmeedia turundus. Tänapäeval on veebisaitide kaudu rohkem ja rohkem kasutajaid sotsiaalmeediakanalite kaudu, kuna nad eelistavad saada teavet atraktiivse ja visuaalse vormi abil. Brändi äratundmise parandamiseks peab teil ilmselt olema tugev sotsiaalne kohalolek. See aitab teil oma potentsiaalsetele klientidele lähemale jõuda ja mõista nende vajadusi Source .

December 22, 2017