Back to Question Center
0

Kui oluline on SEO-i domeeni ajastu?

1 answers:

Kas Google'i hinne edendamisel on mingit tegelikku seost teatud domeeni vanuse ja SEO tõhususe vahel? See küsimus otsingumootori optimeerimise ja selle kohta, kuidas seda saab seostada domeeni registreerimise kuupäevaga, on oluline küsimus, mida sageli arutlevad eksperdi veebimeistrid ja ka paljud veebiside omanikud.

domain age seo

Kõige sagedamini jõuavad tööstuse gurud järeldusele, et domeeni vanus ja SEO tulemused mõjutavad kätt käsikäes. Vaikimisi on nende praegused arvamused selle kohta, kui suur SEO on domeeni ajastu, on üsna erinevad, kuid mõnes mõttes on need omavahel mõttekas:

  • domeeni ajastu ei mõjuta SEO, seega Google'i kogu
  • domeeni vanuse järjestamine on vaid üks paljudest teistest omadustest, mis kuuluvad Google'i keerukate hinne algoritmide hulka
  • , on domeeni ajastul ainuüksi oluline roll kõrgemate positsioonide leidmisel SERPs

Ka siin on kaks olulist punkti tänases arutelus domeeni ajastu ja SEO kohta:

  • , arvestades loogikat, mida rämpsposti saatjad kasutavad asetage registrisse uued domeenid ja lohutage need kiiresti, äsja registreeritud nimesid kasutavad rämpsposti veebisaitidel
  • sagedamini pöördloogika, vana domeeninimi tähendaks seda, et veebisait on hea ja väärt, nagu hästi -stäinud ettevõtted jätkavad samade domeenide kasutamist aastaid

Noh, me näeme siin palju ebakindlust. Kuid üks asi, mida ma võin teile kindlasti öelda - domeeni vanus ei ole oluline, kui seda pidada nende omanikega. Ma mõtlen, et kui domeeni omanik sai Google'i dokumentides pikaajalise ja puhta seisundi, ei too see endaga kaasa vähemalt negatiivset mõju, kui otsustate osta olemasoleva ja juba kasutatava domeeninime. Teisest küljest aga on palju "halbaid" domeene, mis varem olid rämpspostiks või mida mõni aeg enne Google isegi karistas.

Et vältida sellist õnnetut sündmuste toimumist, soovitavad eksperdid kaaluda ainult neid müügil olevaid valdkondi, millest avalik teave oli kättesaadav. Jah, petturid võivad ka mõnda privaatsuse kaitset, näiteks Whois päringutega, peaksin tunnistama. Sellest hoolimata tekitaks see kindlasti nende kahtlust.

domain age

Sellisel juhul soovitaksin enne tehingu sõlmimist kontrollida domeeni vanust ja selle ajalugu. Ja avatud juurdepääsu korral on olemas palju kasulikke raame, et kontrollida, kas üksiku domeeninime registreeriti. Näiteks võite proovida Netcraft'i tööriista, et teada saada, millal domeen indekseeriti Google'i indekseerimise robotite esimest korda. Nii saate tuvastada kõige lootustandvamad domeeninimed, mis on hinnatud usaldusväärsetena, kuna need on sõlmitud nende pikaajaliste kvaliteedi tulemuste eest ja seega on need SERPs edukad.

Pange tähele, et minu ettepanek ei tähenda üldse, et äsja loodud domeeninimi kaotavad paratamatult võitu vanemate konkurentide vastu, mistõttu on neil tõenäosus tõusta otsingutulemuste ülaossa. "Vanem on teie domeeninimi, seda kõrgemal järjekorras saate" - see ei saa ikkagi olla 100% kehtiv. Pidage meeles, et hea tegevusperiood mõjutab domeenivaldkonda, peaksime tunnistama. Lõppude lõpuks võib aga SEO-domeenide ajastu ikkagi veebisaidi järjekoha loomine omal moel, nii positiivne kui ka ebasoovitav Source .

December 22, 2017