Back to Question Center
0

Millised head kirjanike SEO-tavad võite soovitada?

1 answers:

2017. aastal on kvaliteedi sisuks SEO edukuse otsustavaks teguriks. Nendel päevadel on raske lükata lugejatele kasuliku põneva ja informatiivse sisu tähtsust.

Täna ütlen teile, kuidas sellist sisu luua, külastamata eriliste kirjanike töötubasid. Veelgi enam ei ole vaja professionaalseid koopiaid palgata! Lugege ja järgige alltoodud SEO tavasid ja kindlasti meelde oma saidile rohkem väljavaateid.

good seo practices

Esimese klassi sisu genereerivad viis head SEO-tava

Google ja teised suuremad otsingumootorid keskenduvad võimalikult parima kasutajakogemuse pakkumisele. Siin on Google'i top 5 otsingu järjestamise tegurid, mida iga kirjanik peaks arvestama:

Unikaalne sisu

Veebisaidi sisu loomisel olgu see siis funktsionaalsed artiklid, blogipostitused või valge paberid, veenduge, et need on originaalsed. Ärge unustage, et peamine eesmärk peaks olema toota uuenduslikku, sisukat sisu, mis on lugejatele kasulik. Ärge kopeeri, ei tee plagiat, ärge pange oma tekste liiga paljude märksõnadega - dubleeriv sisu võib teie SEO-d oluliselt kahjustada.

Google Panda trahvi vältimiseks on ainus asi, mida peate tegema, on regulaarselt kaasata huvitavat ja väärtuslikku sisu. See toimib järgmiselt: klientidele väärtust pakkudes annab asjakohane sisu neile ka põhjuse jääda teie saidile ka.

Kasulik näpunäide: kõrge põrge ja madal klikkimise määr on madala kvaliteediga sisu märgid. Sellisel juhul võite kaaluda selle veebisaidi sisu ümberkirjutamist.

Tõhus SEO märksõnad

Veebisaidi külastajaid joonistamine on ainult pool lahingust. Teine pool on hoida nende tähelepanu ja muuta nad sooviksid oma saidil rohkem aega veeta. Mõeldes, kuidas seda teha? Vastus on lihtne: meelitades õiget vaatajaskonda. Konkreetsete võtmefraasidega sisu aitab teil paremaid väljavaateid meelitada, lihtsustades teie saidi tuvastamist vaid mõne klikiga.

Kasulik näpunäide: teie ettevõtte veebisaiti peaks optimeerima nii: teie bränd ja asukoha märksõnad kõrgel kohal. Samuti on suurepärane mõte kasutada märksõnade strateegia läheduses asuvate vaatamisväärsuste kasutamist.

Pärast sihtmärksõnade uurimist mõelge, kuhu paigutad need oma veebilehele. Võite lehte jagada mitmesse ossa, nagu keha tekst, päis, külgribad ja jalused. Otsingumootori nähtavuse suurendamiseks on soovitatav paigutada märksõnad veebilehe päises ja põhitekstisse.

seo practices

Optimaalse pikkuse tekstid

Kuigi pole vaja täpset pikkust, vahemikus oleks 500-800 sõna ja rohkem lehe kohta. Kasutajatele, kes pole varem teie varem olnud, on oluline mõista, mida teie ettevõte on. Aidake neil detaili pilti oma kogemustest pildistada. Pange tähele, et otsingumootorid nagu Google kipuvad eelistama rohkem laiendatud sisu lühema sisuga.

Kuigi pikkus on oluline, pidage meeles, et otsingumootorid võtavad arvesse sisu asjakohasust ja kasulikkust pikkuse suhtes.

Loodan, et olete eespool nimetatud SEO näpunäiteid sisu kirjutamiseks Source . Kasutage neid head SEO tavasid oma äri ja vaadake oma pingeread lennata!

December 22, 2017