Back to Question Center
0

Kas Google SEO juhend parandab minu paremusjärjestust?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimine on tehniline, analüütiline ja uurimisprotsess, mille eesmärk on parandada veebisaidi nähtavust otsingumootorites ja teist veebipõhist kaupmehe tulu. On tuntud tõsiasi, et peate saidi optimeerima vastavalt kõigile olemasolevatele otsingumootorite juhistele. Kuna Google on digitaalmaailmas suurim mängija, peate optimeerima oma veebisaiti, järgides Google'i optimeerimise reegleid. Käesolev Google SEO juhend on pühendatud efektiivsetele valgete mütside SEO tehnikatele, mis aitavad teil suunata teie saidile kvaliteetset liiklust. Google'is pole musta mütsi SEO tehnikat.

google seo guide

Google'i optimeerimise reeglid

Google nõuab, et veebitarnijad järgiksid veebisaidi optimeerimise eeskirju, et parandada selle otsingusüsteemi kasutajakogemust. Google kasutab saite, mis pakuvad keskmisele kasutajale kvaliteetset sisu ja kvaliteetset valge mütsi optimeerimise tehnikat. Veelgi enam, Google'i viimased värskendused nõuavad, et veebisaitide omanikud muudavad oma veebiallikad mobiilisõbralikuks.

Kui järgite neid standardseid optimeerimisreegleid, võite riskida kaotada oma positsioonid SERPs ja saada trahve Google'ilt. Peaksite märkima, et mõned veebisaidi paremusjärjestuse parandamise meetodid on tegelikult ebaseaduslikud. Näiteks on rämpspost ja häkkimine USA-s ja Ühendkuningriigis ebaseaduslik.

Teie Google'i juhised järgivad või murtakse. Kui aga olete nutikas ja tulevaste veebisaitide omanik, peate mõtlema musta mütside optimeerimise teenuste tagajärgedele.

Kogu Google SEO juhendis sisalduv teave on täiesti otsingumootori juhendite hulgas ja aitab teil oma veebisaidi online-kohalolekut parandada ja sihitud liiklust meelitada.

Google SEO juhend: Märksõna teadusuuringud

Peate tegema märksõna teadusuuringute enne kui alustad oma veebisaidi optimeerimise protseduuri. Märksõnauuringute abil saate valida kõige asjakohasemad ja sihitud otsinguterminid, mis annavad sulle võimaluse sihitud sihtrühma meelitada ja parandada oma positsiooni Google'is. Kvaliteetse märksõnauuringute läbiviimiseks ja välja selgitamiseks, millised võtmesõnad on kõige konkurentsivõimelisemad, peate pakkuma terviklikku turunišši analüüsi. Soovitav on kasutada pikkade ja laiade märksõnade segu. Märksõnade soovitusprotsessi lihtsustamiseks võite kasutada selliseid automatiseeritud tasuta tööriistu nagu Google'i märksõnade plaanija, WordStremi märksõna uurimisvahend ja Semalt Auto SEO tööriist .

Google SEO juhend: kohapealne optimeerimine

Kui olete juba oma Google SEO märksõnauuringute lõpule viinud ja looge kõige suurema hulga otsinguterminite nimekirja, on nüüd aeg luua kvaliteetne ja huvitav sisu potentsiaalsete klientide sihtimiseks. Kõige sihitud võtmefraasid peavad teie sisult loomulikult ilmuma ja olema teemaga seotud. Vastasel juhul pole teie sisu loetav ja kuvatakse rämpspost. Nii et peate vältima oma sisu sisestamist märksõnadega, sest see muudab teie veebisaidi külastajate pettumuse ja annab mõte otsida mootorid, mida proovite manipuleerida otsingu paremusjärjestusega.

seo guide

Google SEO juhend: Link Building

Täiuslik viis veebisaidi nähtavuse suurendamiseks on jagada teie sisu sotsiaalsete võrgustike kaudu ja luua saidile asjakohased lingid. Googleil on spetsiaalsed filtrid, mis on pidevad värskendused, et karistada veebimeistreid, kes kasutavad musta hatlinki ehitamise meetodeid. Kui otsustate optimeerimise protsessi kiirendada lingid ostes, on teil valmis osa Google'i karistustest. Brändi äratundmise parandamiseks ja klõpsamissageduse tõstmiseks rakendage blogipostitustehnikat ja looge kvaliteetne sisu, mida kasutajad jagavad Source .

December 22, 2017