Back to Question Center
0

Kust alustada oma veebiotsingu SEO edendamist algusest peale?

1 answers:

Google'i otsingutulemuste loendis ja ka ülejäänud populaarsetes teenustes nagu Yahoo ja Bing on mitmeid erinevaid meetodeid ja algoritme, et anda lehe online-järjestus Google'i otsingutulemuste loendis. Mis puudutab otsingutööstuse hiiglast ennast, siis panustab see hästi hooldatud positsiooni algoritmile, mida ametnikud ei ole kunagi avalikustanud või vähemalt osaliselt avanud. Arvestades ulatuslikke uuringuid, praktilisi katseid ja mõningaid endistele töötajatele saadud teavet, mida me seni teame, on Google'i otsingu järjestamise algoritm umbes 200 otsingumustrit, mis on peamiselt tingitud kasutajasõbralikust sirvimiskogemusest, kooskõlas hoiustamisega otsingu indekseerijate loogika paremaks indekseerimiseks.

web rank seo

Kuna Google'i otsingutulemuse saavutamiseks pole täpset tegevusplaani või meetodit, on veebisaitide täiustamiseks olemas tõeliselt kõikehõlmav ja igakülgne strateegia.Nüüd on see tuntud kui otsingumootori optimeerimine (SEO). Mõiste tähendab, et kõik asjad tuleb teha ühe sihtmärgi all - ronida otsingumootori tulemuste lehtede nimekirja peal (a. k. a. SERPs). SEO on peamiselt tuntud oma karmide ja aeganõudvate toimingute eest, mis on vajalikud täiesti kindlate veebisaitide loomiseks - puhtalt kasulik ja rohkem kui igale elanike külastaja jaoks, samuti hästi töötavad sirvimiskogemused, mis on ideaalselt kujundatud ainult puhta ja heleda lehe struktuuriga otsingu indekseerimise robotid eelistavad.

Ja võite arvatavasti mõelda. Ma vaid mõtlen, et seda on lihtsam öelda kui lõpetatud. Kindlasti. Aga niikuinii, mida me saame teha oma veebi auaste SEO edendamine, vähemalt vähemalt õige tee liikumiseks? Olgem esimene lühike pilk, kus me saame parandada teie veebiartiklit SEO-ga. Seekord alustame mõne teie kohapealse põhitõdesidaga.

Märksõnad

Mõtle oma sisule nii, nagu elate inimestega rääkida, pidades silmas, et teie veebisaite leiavad tõenäoliselt nii reaalsed kasutajad, ja otsingumootorid märksõnade või võtmefraaside kaudu. Sel moel muutub sisu kirjutamine raskemaks, kui see võib tunduda esialgu. Selleks on vaja palju energiat, et viia läbi õige märksõnauuring, luua erinevad kirjutised, mis on rikas asjakohaste märksõnade fraasidega, ikkagi looduslikuks ja lugemisvalmiduseks, kuid samal ajal annavad suurt informatiivset väärtust. Mõelge sellele lihtsalt. Võibolla võite tõenäoliselt palgata mõne abi jaoks sisueksperti. See oleks hästi formuleeritud otsus.

start seo

Lingid ja sotsiaalmeedia

Link hoone on tõenäoliselt kõige domineeriv osa iga töötab veebi auaste SEO edendamine. Tegelikult toimib see üsna lihtsalt - Google otsib kõiki linke, mis suunavad teie lehti ja viibivad teie veebisaidilt. Kuid hea suhtlemise ja sotsiaalse meedia tervislike suhete teema on endiselt väga vaieldav. Nii nende arv ja kvaliteet on olulised. Või mitte midagi selle kohta? Kas kõik teie lingid peaksid olema orgaanilised ja looduslikud? Mis siis, kui me kasutame mõnda skripti või taotleme tasulisi linke lahtiselt? Mida iganes te selle üle otsustate, kuid ma usun, et nendega seotud kuritarvitamine või nendega manipuleerimine toob endaga kaasa SERPs madalama positsiooni, mistõttu kõik jõupingutused veebihinnangul on SEO-reklaamimine kergesti pööratav Source .

December 22, 2017