Back to Question Center
0

Mida peaks esmatähtsaks tegema veebidisain ja otsingumootori optimeerimine?

1 answers:

Google'i filosoofia ütleb järgmiselt: "Sa peaksid mõtlema kasutaja hea kogemuse saidile, heaolu järgib. "Kuid paljud veebisaitide omanikud ja otsingumootori optimeerimise spetsialistid ei võta seda avaldust tõsiselt, luues veebisaidi, mis on mõeldud peamiselt otsingumootoritele, mitte keskmisele kasutajale. Seda tehes vähendavad nad oma pingeread ja tõsta põrkumise määra.

Tänapäeval väidab Google, et kasutajakogemuse arendamine on palju väärtuslikum kui otsingumootori optimeerimise kavandamine. Mõisted SEO ja nauditav kogemus muutuvad teineteist täiendavaks ja omavaheliseks ning kvaliteetsed veebisaidid, mis on mõeldud kasutajate jaoks, mitte otsingumootorite jaoks, tulemuseks veebisaidi SEO paranemine ja paremad paremusjärjestused. Kogenud veebidisainerid võtavad arvesse nii aspekte kui SEO ja UX, et muuta veebisait tõhusamaks nii otsingumootorite kui ka kasutajate jaoks. Selles artiklis ma loen mõned UX põhitõdesid, mis võivad mõjutada veebisaidi paremusjärjestust ja parandada saidi SEO.

Veebidisain ja otsingumootori optimeerimine

  • Mobiilne tundlik disain

Google tegi 2015. aastal pingeread värskenduse, muutes veebisaitide mobiilisõbralikkuse oluliseks edetabeliks. Selle värskenduse kohaselt peavad kõik saidid kõikides mobiilseadmetes ja tablettides olema loetavad ja funktsionaalsed. Nii et tänapäeval, kui soovite Google'i esimesele lehele asetada, peaksite ilmselt oma saidi kujundama mitte ainult lauaarvutites, vaid ka mobiiliekraanides.

Mobiilseadmete disainimiseks on olemas kolm lemmikvooge - veebisaidi tundlik disain, dünaamiline teenindus ja eraldi URL-id. Kuid tundlik disain on parim viis veebisaidi SEO parandamiseks. Tundliku kujundusega annate oma potentsiaalsetele klientidele võimaluse oma saidil oma mobiilseadmetes kasutada sama versiooni. Veebisaidi mobiilisõbralikkuse parandamise muud võimalused on vähem kasulikud, kuna nad eraldavad mobiiltelefoni veebisaidi versiooni peamistest arvutiversioonidest ja teevad mobiiliversiooni auaste ise. Otsingumootori optimeerimine ja kasutaja täiuslik kogemus segatakse mobiilside saitidel. Veenduge, et teie mobiiliversiooni disain võimaldab kasutajatel saidil hõlpsalt navigeerida. Nii et oma saidi mobiilikogemust parandades jätke vahele nuppude vahele ruum ja vältige liiga suurt või liiga väikest elementi ning hüpikaknaid.

  • Lõpmatu kerimisrühma tuleks kasutada targalt

Saate parandada oma veebisaidi külastajate kogemust, rakendades lõpmatuid krollu, kus rohkem sisu kasutajal liikuge veebilehe alaosani. Kuid sel juhul ei saa Google'i robotid käitumist jäljendada ja kasutajate jaoks nähtav sisu jääb otsingu robotite alla.Kui te arvate, et teie sait on nõutav, on sellise disaini funktsioon lõpmatu kerimisena paljude kerimisritega paljundatud seeria. See aitab teil parandada kasutajakogemust, andes neile kergesti vajaliku teabe leidmise.

search engine optimization

  • Vältige kliki laiendamiseks

Kliki laiendamiseks või kaartidega sisu mõttes, kui tegemist on otsingumootori optimeerimise ja kasutajakogemuse kombinatsiooniga. Enamik disainerid kasutavad aktiivseid vahekaarte, mida kasutajad saavad rohkem sisule klõpsata. Seda tehnikat kasutatakse laialdaselt veebisaitide ja e-kaubanduse saitidel, mis on teabega üle koormatud. Google'is ei pruugi ka Google'i tuvastatud lõpmatu kerimisega kliki-laiendada disainielementi. On veendumus, et Google'i robotid ei saa sellist peidetud sisu parsida. Nii võite rakendada kliki-laiendatavat elementi, kui kasutate harjumuspraktikat. Kliki laiendatav sisu võib kaasa aidata teie minimalistliku veebidisaini loomisele, kuid kasutajakogemust huvides võib see teie saidi paremusjärjestusest vigastada Source .

December 22, 2017