Back to Question Center
0

Millised on parimad veebisaidi disaini optimeerimise viisid SEO jaoks?

1 answers:

Veebisaidi disain on veebipõhise kohaloleku kõige olulisem osa, kuna see on esimene asi, mida teie potentsiaalsed kliendid teie domeeni jälgimisel näevad.Veebilehe disain teenindab teie ettevõtte visiitkaarti. Kujutlege, et annate oma äripartneritele ja klientidele nõrga ja kaudse visiitkaardi, millel puudub kvaliteetne teave.

Kuidas nad teid tajuvad?

Tõenäoliselt tahaksid nad teiega partnerluse peatada. Sama olukord võib juhtuda ka veebipõhises sfääris, kus teie veebisaidi külastajad teevad teie saidi ja sisu sisu visuaalse külje põhjal otsuse. Kui soovite oma saidi disaini kujundada tugevaimat generaatorit, on küsimus "Kuidas optimeerida saidi SEOi?" On ilmselt hoiatus.

Tõde öeldes ei saa keegi peale oma külastajad sellele küsimusele vastata ja nad teevad seda mitmel viisil. Selleks, et mõista, mida teie potentsiaalsed kliendid soovivad, peab teil olema õige analüütiline tööriist. See tööriist peaks andma teile nii külastaja kohapealse kogemuse kui ka kvaliteedi ja kvantitatiivse teabe. Nii et oma veebisaidi kujunduse parandamiseks ja kasutajasõbralikuks muutmiseks on oluline mõista, miks kasutajad teie saidile esimest korda tulevad.

how to optimize a website for seo

Käesolevas artiklis leiate mõningaid kasulikke disaini optimeerimise taktikat ja viise, kuidas kontrollida oma potentsiaalse kliendi reaktsiooni teie ümberkujundamisel.

Teie veebisaidi disaini optimeerimise tõhusad tehnikad

Veebi allika arendamisel on vaja peaaegu lõputut hulka tehnikaid. Kuid me saame eristada kolme olulist elementi, mis peaksid olema igas kohas:

  • Tugevad üleskutsed
  • Klienditugi

Kõik need SEO-elemendid võivad oluliselt parandada teie veebisaidi kasutajasõbralikkust ja aidata teil oma ärieesmärke täita. Selles lõigus leiate mõned olulised teemad, kuidas saidi disaini optimeerida, et meelitada rohkem potentsiaalseid kliente ja kahekordistada oma tulu.

  • Veebilehe struktuur

Sa peaksid ilmselt oma saidi struktuuri optimeerima, et muuta see hõlpsasti navigeeritavaks ja atraktiivseks. Parandades disaini, arvesta alati oma saidi külastajaid. Nagu kasutajad, on kogemus oluline Google'i edetabel. Potentsiaalsed kliendid peaksid saama tõhusalt liikuda veebilehtede kaudu, et saada neile vajalikku teavet. See takistab teie külastajatel jääda kannatamatuks ja vähendama veebisaidi põrkumise määra. Peale selle peaks loogiliselt ehitama kvaliteeti ja kasutajasõbralikku paigutust, et külastajad saaksid sisu hõlpsasti juurdepääsetavaks.

Tänapäeval on võrgupaigad veebimeistrite hulgas populaarsed, kuna need on maksimaalselt paindlikud. Konkreetsed võrgussüsteemid hõlmavad reageerimisskeemi, Grid-süsteemi 960, Bootstrap-3-d ja muid kvaliteetseid tööriistu. Need süsteemid võimaldavad veebidisaineritel luua hästi struktureeritud ja lihtsalt navigeeritava saidi kujunduse.

Kuna Google hindab mobiil-reageerivaid veebisaite ja võtab seda järjestustegurina, peab teil olema veebisaidi disain, mis oleks kõigis mobiilseadmetes reageeriv. Kogu olulise veebisaidi sisu peaks olema täiuslikult korraldatud mobiiliekraanide piirangute järgi. Peale selle peate loendites nuppude ja funktsioonide vahele jätma ruumi, et külastajad hõlpsasti navigeeriksid oma saidi nutitelefonidest. Ma soovitan vältida tugeva kujundusega konstruktsioone ja hüpikaknaid tundlikus disainis, sest neid ei saa mobiiltelefonides täielikult kajastada.

  • Veebilehe disain

Veebisaidi kujunduse atraktiivsemaks ja kasutajasõbralikuks muutmiseks peate kasutama õigeid fonte. Veenduge, et teie fondid oleksid igale ekraanile loomulikud ja sobivad. Vastasel juhul võib teie sisu olla väga väike ja loetamatu. Näiteks kaldkirjas pikkade lausetes keeruline lugemisprotsess, kui tähed üksteisega segunevad. Veelgi enam, ma soovitan vältida suurtähtede algust, kuna see võib lugejatele ebamugavalt tunduda.

Kasutajate tähelepanu juhtimiseks oma saidil olevate oluliste elementide jaoks rakendage valgeid tühikuid. See võimaldab kasutajatel saada kogu sisu visuaalselt ja ekraanilt pausi efektiivselt. Valides tühikute rakendades parandate oma lehe visuaalset külge. Veelgi enam, see on hea meetod, et muuta teie sisu nähtavaks eri suurusega ekraanidel.

Mõtle oma paigutuse värviskeemile. Kuna värvid võivad mõjutada teie potentsiaalsete klientide tundeid ja meeleolu, peate kasutama tumedaid värve ja vältima liiga palju eredaid elemente. Tooge oma klientidele rahulolevaid tundeid silmade värviskeemidele meeldivaks rakendamiseks. Veelgi enam, ärge kasutage liiga palju värve, kuna see võib klienti ostu sooritada.

  • Veebisaidi sisu

Otsingumootori optimeerimine on ettevõtte veebipõhise kohaloleku parandamise kõige olulisem aspekt, kuna see tekitab veebilehele sihitud liikluse.

SEO aitab määratleda, millist teavet konkreetsetele sihtrühmadele tuleb kuvada. Brändi tuntuse parandamiseks ja veebisaidi konversiooni tõstmiseks peate rakendama SEO. See hõlmab märksõnu, rubriike, alamrubriike, pilte, infograafiaid, reklaamvideoteid, sisemisi ja väliseid linke, meta kirjeldust ja sisu. Sisu on kuningas, ja see on parim viis, kuidas optimeerida oma veebisaiti SEO jaoks.

Et muuta oma sisu nähtavaks nii otsingutarvikutele kui ka teie potentsiaalsetele klientidele, veenduge, et kaasaksite kõige olulisemad teie tööstuse otsinguterminid. Kasutajad sooviksid esimesel pilgul nõutud teavet leida, mistõttu peate oma lehel kõige asjakohasema sisu hõlpsaks leidma. Veebilehte peaks olema lihtne skannida. Nii peate vältima märksõnade täitmist ja pikki tekste. Veenduge, et teie sisu on hästi struktureeritud ja sisaldab täpp- ja numbriloendeid, väikeseid lõikeid, pealkirju ja subtiitreid.

website seo

Lisaks on oluline keskenduda teie saidi esmasele eesmärgile. Kodulehel peate esitama oma saidi peamise suuna, et anda külastajatele teada, mida teie sait on tutvustanud. Peate keskenduma kodulehe turustamisele, et püüda kasutajate tähelepanu ja kaasata neid järgmistesse lehtedesse, et seda teemat süvendada.

Soovitav on hoida veebisait lihtsam ja järjepidev. Lihtne veebisaidi struktuur võimaldab külastajatel hõlpsalt navigeerida lehti ja parandab seejärel nende kogemust. Tänapäeva maailmas ei kasuta kasutajad lihtsalt aega, et otsida vajalikku teavet. Nad tahaksid seda kiirelt ja lihtsalt saada. Sellepärast peaks teie sisu olema strateegiliselt nii, et see oleks kõigile kasutajatele nähtav. Peate vältima mittevajalikku teavet ja vähendama tekstide arvu miinimumini Source .

December 22, 2017