Back to Question Center
0

Mis on ideaalne idee Interneti-turunduskampaania loomiseks?

1 answers:

Iga kord, kui soovite oma äri veebis reklaamida, peate korraldama võitva Interneti-turunduskampaania. Ei ole mõtet, kas soovite reklaamida hiljuti käivitatud projekti või parandada pikaajalise veebis nähtavust, mõlemal juhul peate alustama oma Interneti-turunduskampaaniast. See on ideaalne viis uute klientide ligimeelitamiseks ja pideva liiklusvoo saamiseks teie domeenile.

internet marketing campaign

Sissetulev turundus on tõhus reklaamimeetod, mis viitab kvaliteetse veebisaidi sisule, mis meelitab kasutajate tähelepanu ja juhib neid teavet, mis võib nende probleemide lahendamist aidata. See toimib palju paremini kui külmkõned ja muud võrguühenduseta reklaamid ja suhtlemine sihtgrupiga. Interneti-maailma edukaks toimimiseks ja oma äri jõukuse saavutamiseks peate kasutama kõiki oma digitaalseid kanaleid, nagu veebisait, blog, sotsiaalmeediakontod või e-posti loend. Kõik need kanalid aitavad teil suunata oma potentsiaalseid kliente ja muuta need tavalisteks.

Käesolevas artiklis arutleme mõned olulised näpunäited selle kohta, kuidas välja töötada tõhus sissetulev turustusstrateegia, et muuta teie veebipõhine äri jõukas ja kahekordistada teie tulu.

Juhised efektiivse Interneti-turunduskampaania loomiseks

Te peate oma veebipõhise turunduskampaania arendama nutikaid eesmärke. Iga ettevõtluspõhise, mõõdetava, saavutatava, realistliku ja tähtajalise eesmärgi jaoks on olemas viis peamist eesmärki.

Enne turunduskava koostamist on tähtis teada oma veebipõhise äri jaoks realistlikke ja saavutatavaid eesmärke. Kui teil on ebareaalsed või ebamäärased ideed, siis nad ei saa kunagi täide ning teid pettatakse ja sa ei suuda keskenduda kasumitele, mida olete juba saanud.

Seepärast peaksid teie eesmärgid tuginema praegusele veebisaidi analüüsiandmetele. Teie veebisaidi mõõdikud aitavad teil määrata lõpliku eesmärgi praktilisi aspekte.

  • Generate Leads

Reeglina ei ole kõik kliendid loodud võrdseks. Sa pead keskenduma neile, kes leiavad oma toodete või teenuste väärtust ja on tõenäoliselt teie juhiks. Ärge raiska oma aega ühekordsetele klientidele, kes tulevad mõnikord teie veebiallikale. Interneti-turunduskampaania võitmiseks peate sihtima ainult üht konkreetset tüüpi kliente. Et mõista, kes on teie potentsiaalsed kliendid, peate nende kohta andmed täpsustama. Näiteks nende taust, demograafia ja muud konkreetsed tunnused. Pange kõik need üksikasjad kokku, et näha sihtrühma üldist pilti. Seda tehes mõistad nende probleeme ja vajadusi.

seo marketing campaign

  • Andke oma potentsiaalsetele klientidele, mida nad täpselt vajavad

Nii et olete juba kindlaks teinud, ja milliseid probleeme nad on, nüüd on aeg pakkuda neile sihitud pakkumist nende sisseviimiseks. Peate oma probleemide lahendamiseks ja brändi lojaalseks muutmiseks oma potentsiaalsete klientide eesmärkide jaoks asjakohase sisu looma. Kvaliteetse sisuga saate juhtida oma veebisaidi külastajaid müügitüki järgmisesse etappi. Võite esitada video-viisi või samm-sammult juhendi, et neid edasi oma ostja reisi Source .

December 22, 2017