Back to Question Center
0

Kas suudan oma veebiprojekti juhtida UK domeeninime laienduse otsingumootori optimeerimisega?

1 answers:

Tänapäeval on Internetis valitsev idee Ühendkuningriigi domeeninime laienduse kuidagi suure võimsuse kohta. Tõsiselt, mille põhjuseks on otsingumootori optimeerimine. Ühendkuningriigis asuvad veebipõhised start-up-domeeninimed loetakse nüüd kõige uuemateks ja täiuslikuks. Noh, enamik kõigist on kuulnud paljudest ikooniliste organisatsioonide ja kaubamärkide kohta, mis on kindlaks määratud ja mille tulemuseks on konkreetne domeeninimi.

Noh, me peame seda tunnistama - turundusstrateegia kujundamine on esimene asi, mida tuleb teha võimaliku Interneti-äriprojekti käivitamise perioodil. Õige domeeninime laienduse nime valimine on iga turunduskava selgroog. Näiteks muutub otsingumootori optimeerimine lähikondniku domeeni jaoks muutuks kogu ettevõtte peamiseks otsuseks, mis ei hõlma ainult veebis viibimist veebis, vaid määrab brändi edukuse alguspunkti ja andes rohelise tule rohkem elavatele inimestele, kes klõpsavad teie veebilehtedele viitavat tagurpidi.

search engine optimisation uk

Võib ka küsida minult üsna mõistlikku küsimust - lõppude lõpuks, miks mitte valida kõige populaarsemaid dot COM domeeni nime? Kõik on üsna lihtne, kuna dot COM-i pindala muutub liiga rahvarohtuks täieliku liikumise jaoks. Samuti pidage meeles, et sobiva otsingumootori optimeerimine dot UK-i abil saab olla hea viis ettevõtlusega töötada kohapeal korraga. Lõppude lõpuks viitan ma hiljutisele uurimusele, mida tegeleb Nominet, tööstusfond, kes vastutab Ühendkuningriigi domeeninime eest ja vastutab selle konkreetse valdkonna eest ülemaailmses veebipiirkonnas.Nii et siin on veel mõned faktid ja lisateave, mida toetavad paar statistilised numbrid, Ühendkuningriigi domeeninime laienduse all otsingumootori optimeerimise seisukohalt:

  • Võrreldes teiste veebisaitidega, need lehed lõpeb. Suurbritannias on kasutajate hulgas enam usaldust ja autoriteeti;
  • Dot UK domeeninime laiendusel on palju paindlikke nimevalikuid, millest saab valida, kui teie ettevõte viiakse kohaliku ruumi tasemele täielikult (see tähendab, et saate vabalt valida mõned kõige populaarsed domeenid nagu co. uk, org. uk, mina. uk või kasuta neid hiljem oma isiklikeks lemmikuteks, näiteks oma uue veebisaidi vastuvõtmiseks pikemas perspektiivis);
  • Domeeninimi, mis lõpeb aastal. Suurbritannia kas loob organisatsiooni veebisaidi, toetab ettevõtte käivitamist või pannakse lihtsalt üksikutele registritele - üks neist realiseerub veel kord iga 5 sekundi möödumisel;

seo company uk

  • Ja siin on tore tõesti hea uudis internetis tegutsevatele Interneti-ettevõtjatele, kes tegutsevad eelkõige toodete või teenuste müümisel. Vastavalt Nominet'i hiljutisele uuringule on enam kui 70% kohalikest täiskasvanutest ostetud kauplustest Ühendkuningriigi domeeninime laiendamise kaudu Source .
December 22, 2017